Skocz do zawartości

Doctor

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Doctor

 • Ranga
  Debiutant
 1. Doctor

  Zepsuty głośnik / naprawa, kupno

  Dzięki za tak szybką odpowiedź. Co do głośników to te, które posiadam są dla mnie wystarczające. Sam nie mam jakiś szczególnych wymagań muzycznych i preferuję bardziej uniwersalne kolumny (wiem, że mówią, że jak coś jest do wszystkiego to jest do dupy, ale niech będzie ). Co do ceny to przeglądając oferty sprzedaży wieży tej, którą mam do cena wynosiła około 600-700 PLN. Nie wiem ile z tego stanowi cena wieży, a ile cena głośników. Chciałbym wydać kwotę, która by odpowiadała kwocie tamtych głośników. Sytuacja po prostu teraz postawiła mnie pod ścianą i chciałbym wrócić do poprzedniego stanu użytkowalności jak najmniejszym kosztem. Wiem, że na porządny sprzęt należy wydać trochę kaski, ale w obecnej sytuacji nie mam jej za wiele. Jeżeli miałbyś jakieś sugestie odnośnie konkretnych kolumn, które możesz mi polecić to jestem otwarty na wszelkie propozycje.
 2. Doctor

  Zepsuty głośnik / naprawa, kupno

  Hej, Dzięki za poprawki Człowiek uczy się całe życie Uszkodziła się jedna z kolumn. Obudowa jest zgnieciona i pęknięta w jednym miejscu. Podczas odtwarzania muzyki coś trzeszczy w środku i przerywa. Porównałem ruchy membrany w zepsutym głośniku ze sprawnym i podczas próby ruszania membrany coś wewnątrz trze i szeleści. W sprawnym głośniku wszystko pracuje płynnie.
 3. Witam, Bardzo proszę o pomoc. Otóż posiadam wieżę taką jak w tutaj . Dzisaj jeden z głośników spadł i uległ uszkodzeniu. Szukałem czy można kupić taki pojedynczy głośnik, ale nie znalazłem odpowiedzi. Mam do Was pytanie i prośbę. Czy istnieje możliwość naprawy lub kupna samego głośnika? Będę wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam
×