Skocz do zawartości

stringfellow

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Dzięki za wszystkie sugestie. Teraz dwa dni na przemyślenia i od poniedziałku działam dalej
  2. Przeglądam cały dzień sprzęty mocno zaniedbując pracę. Chciałbym jednak coś nowego z gwarancją jeśli mam wydać sporo pieniędzy. Upatrzyłem sobie coś takiego: TEAC TC-X350i. Znalazłem punkt gdzie teoretycznie można posłuchać jak gra, czekam aż raczą mi odpisać. Paramatery chyba ok, wizualnie ładna, podłączenie ipoda to dodatkowa podstawka a nie pojemnik na kurz w obudowie.
  3. dzięki za tak szybką odpowiedź. Pisząc odschool miałem na myśli wygląd jak za czasów kiedy jeszce były kasety, wysokość taką jak kolumny. Niestety jest teraz bardzo mały wybór tego typu zestawów. Wieże jak dla mnie przypominają telefony - wszystkie są takie same. Wiem, że nie chodzi o wygląd a jednak chciałem coś będzie mi się wizualnie podobało. Ale odłóżmy wygląd na bok. Z głośnikami Altec faktycznie przekombinowałem. To z innej beczki: jakie są alternatywy podobne lub lepsze do dosyć oklepanego stereo Denon RCD-M38 pod kątem brzmieniowym? Poziom cenowy mniej więcej ten sam co Denon, chciałbym nowy sprzęt bez gniazda na iphona bo to jakieś nieporozumienie.
  4. Witam! zacznę tak jak wielu od informacji, że jestem dosyć zielony. Otóż chciałem zakupić wieżę, ale typowego kloca, żeby miło było popatrzeć na coś oldschoolowego. Moje wymagania teoretycznie spełniała tylko Sony MHC EX 600. Posłuchałem w sklepie i głośniki brzmią dosyć kartonowo, po prostu mnie nie przekonały. Mam natomiast głośniki komputerowe Altec Lansing VS4621 i bardzo mi odpowiadają, są zaskakująco dobre. Szkoda byłoby je chować do kartonu. Chciałbym więc dokupić wzmacniacz z cd i korzystać z tego wszystkiego również w połączeniu z komputerem i TV. Czyli głośniki podłączone do gniazda słuchawkowego i z tyłu rozgałęziacze na chinche do tv i komputera. Muzyka głównie rockowa i klasyczna. Budżet do ok 600 zł. Czy w ogóle można wybrać sobie wieżę i kupić tylko samą elektronikę? Będę wdzięczny za pomoc Pozdrawiam Marcin
×
×
  • Utwórz nowe...