Skocz do zawartości

bpos

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O bpos

 • Ranga
  Debiutant
 1. bpos

  proac response d18 plus exposure amp.

  Witam !Dziękuję za każdą uwagę i spostrzeżenie , które ułatwić mogą właściwą konfigurację zestawu . Osobiście , jestem zauroczony brzmieniem proac i chyba rzeczywiście przeniosę zestaw docelowo do pomieszczenia mniejszego 24 metrów. Dalej jednak prosze o informację , dotyczące dopasowania exposure i proac response d18. Pozdrawiam !
 2. bpos

  proac response d18 plus exposure amp.

  Witam ponownie. Dziękuję za szybką reakcję na moje pytanie. Jest to cenna uwaga , której pewnie prędko bym nie uzyskał. Jeżeli masz jakieś spostrzeżenia na temat tego zestawu to proszę o sugestie. Do zestawu , który posiadam obecne źródłem jest CDS 700 Yamaha. Kable głośnikowe to audioquest type 8 oraz interkonect audioquest King cobra. Zakladając nabycie wspomnianych proac d18 , czy to zestawienie pozwoli cieszyć się dobrą jakością brzmienia. Pozdrawiam.
 3. Witam ! Od niedawna jestem posiadaczem wzmacniacza exposure 2010 s2 Dotychczas gra to z głośnikami monitor audio bx6. Docelowo myślę o kupnie proac d18. Słuchałem wcześniej ten model , lecz w innej konfiguracji. Zastanawiam się , czy wyżej wymienione proaci zagrają poprawnie z exposure. Zaznaczam , że słucham jazz , klasykę i trochę new age. Pomieszczenie odsłuchu to 30 metrów kwadratowych.
×