Skocz do zawartości

lg42lg

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

O lg42lg

 • Ranga
  Debiutant
 1. SPRZĘT UŻYWANY STAN TECHNICZNY BARDZO DOBRY STAN WIZUALNY BARDZO DOBRY APart Audio PM1122INT to cyfrowy interfejs umożliwiający zdalne sterowanie dwóch stereofonicznych stref nagłośnieniowych przez przedwzmacnicacz PM1122. Możliwe są trzy sposoby zdalnego sterowania - poprzez port szeregowy typu RS232, poprzez przełączanie kontaktów złącza typu Euroblock podłączonych do przewodowych paneli zdalnego sterowania oraz poprzez ścienne sterowniki bezprzewodowe, za pośrednictwem bezprzewodowego odbiornika, montowanego z tyłu obudowy interfejsu PM1122INT. Możliwe jest zdalne sterowanie źródłami sygnału, zdalna regulacja poziomu sygnału liniowego oraz mikrofonowego. Połączenie interfejsu z przedwzmacniaczem PM1122 odbywa się za pomocą przewodów typu CATS 5. GRATIS DORZUCAM 2szt: Przejściówka (adapter) Wt. RS-232 (RS232) - Gn. RJ-45 (RJ45) PISZCIE PISZCIE PISZCIE !!!
 2. To jest tył TV , chciałbym aby Sony przetwarzał mi dźwięk z Tv na 5.1 surround , czego nie robi!
 3. Wypiąłem pozostałe, pozostawiłem sam optyczny, bez zmian POMOCY PROSZĘ
 4. Kabel optyczny włożony jest zaraz obok czerwonego (video 2 optical digital in)
 5. Z tyłu LG mam wpięte Y, L, R (żółty, biały, czerwony) oraz optyczny. Zdjęcie sony z tyłu załącznik.
 6. Witam, Posiadam sprzęt wymieniony w tytule, podłączony do tv kablem optycznym oraz kabelkami czerwonym, białym i żółtym (audio out video out AV2). Problem jest następujący: gdy w ustawieniach dvd włączam TEST TONE, grają mi ładnie wszystkie głośniki, a gdy sprawdzam na przykład na Youtube - 5.1 test, głośniki przednie lewy i prawy traktowane są także jako surround lewy i prawy i nie ma dźwięku z subwoofera. Czy jest ktoś w stanie pomóc? Może coś źle podłączyłem albo potrzebuję jeszcze wpiąć jakieś kable w tv i dvd? Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam forumowiczów
 7. czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat tego zestawu? http://allegro.pl/kino-domowe-lg-bh7430p-1...3560406383.html
 8. nie pasuja mi 4 kolumny tallboy musze miec dwie satelitki albo same satelitki
 9. Witam! Jestem szczęśliwym posiadaczem TV LG 42LA690s. Chcę zakupić do niego zestaw kina domowego do oglądania filmów tylko i wyłącznie, głośniki z tyłu muszą być bezprzewodowe, podłączane pod 220v. Od razu zaznaczam, że nie słucham muzyki na tv więc kino ma służyć tylko do filmów (dźwięk surround). Może też być zestaw samych głośników subwoofer aktywny, bez odtwarzacza lub z obojętnie, mogą to być też tzw "plastiki". Z przodu dwie kolumny i centralny z tyłu satelitki. PO PROSTU CHCĘ WYDAĆ JAK NAJMNIEJ A MIEĆ PRZYZWOITY SURROUND TYLKO I WYŁĄCZNIE PODCZAS OGLĄDANIA FILMÓW liczę na waszą pomoc i pozdrawiam wszystkich ))
×