Skocz do zawartości

marcin555

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0
  1. Dzięki za sugestie. Zastanowię się nad przedwzmacniaczem. Na co zwracać uwagę Twoim zdaniem przy doborze odpowiedniego pre? Jeśli chciałbym w przyszłości zastosować bi-amping, to na pewno jak już pisałeś muszę mieć pre z dwoma parami wyjść. Na co jeszcze patrzeć? Możesz mi polecić jakieś sprawdzone preampy w rozsądnej cenie ?
  2. Cambridge Audio Stream Magic 6 jest przedwzmacniaczem. Posiada regulację wzmocnienia oraz wyjście analogowe niezbalansowane i dodatkowo zbalansowane XLR. Pod jedno wyjście chciałbym podłączyć wzmacniacz na dół (mocniejszy, na pewno tranzystorowy), a na środek i górę pasma coś cieplej brzmiącego i bardziej szczegółowo.
  3. Witam Proszę o poradę odnośnie kolumn Focal Spectral 909.1. Czy ktoś posiada je lub miał okazje posłuchać? Jakie wrażenia odsłuchowe? Czy kolumny te warte są zainteresowania i swojej ceny ? Preferuję raczej muzykę pop i rock, więc szukam kolumn dość mocnych, z solidnym basem. Jako wzmacniacz, początkowo będę używał NAD 319. Czy w konfrontacji np. z B&W 604 S3, Focal wypadnie korzystniej pod względem jakości brzmienia ?
×
×
  • Utwórz nowe...