Skocz do zawartości

Piotr Erelet

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Piotr Erelet

 • Ranga
  Debiutant
 1. Kupiłem. Definitivy. Jak mi powiedziano, to jedyny produkt bipolarny na rynku (oczywiście w tym zakresie cenowym) więc podobnej przestrzeni nie mam co szukać u innych producentów. Bardzo fajnie zgrywają się z moim Nadem. Lubię takie granie. Dzięki za podpowiedzi.
 2. Dziękuję koledzy. Używanych kolumn nie planuję kupować. Natomiast Tannoy to jeden z tych produktów, który odsłuchiwałem, nie pamiętam modelu ale Definitive zagrały mi znacznie lepiej. Zwrócę jednak uwagę na Audio Academy.
 3. Odtwarzacz Olive 3 i wzmak NAD ale nie pamiętam jaki. Muzyka różna bo wszechstronny jestem Metalu i disco polo nie słucham.
 4. Witam szanownych forowiczów. Zwracam się do Was z pytaniem. To mój pierwszy post na tak szacownym forum. Dzisiaj byłem w salonie audio na odsłuchu kolumn. Chcę kupić kolumny do pokoju ok 25m w cenie 2500 - 4000 zł. Słuchałem kilku propozycji. Wśród prezentowanych najbardziej spodobały mi się Definitive Techology BP6. Najbardziej zachwyciła mnie przestrzenność tych kolumn, żadne inne czegoś takiego nie miały. Oczywiście w sklepie było tylko kilka marek kolumn. Chciałbym więc popytać forowiczów, czy są jakieś inne kolumny, które zagrają z taką samą (a może lepszą) przestrzenią jak te Definitivy? Chciałbym upewnić się, że dobrze wydaję swoją kaskę i posłuchać jak najwięcej kolumn. Dzięki za podpowiedzi.
×
×
 • Utwórz nowe...