Skocz do zawartości

alesniak

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O alesniak

 • Ranga
  Debiutant
 1. alesniak

  Rozmieszczenie głośników 5.1 w salonie

  Dzięki za link, bardzo pomocny poradnik. Co masz na myśl mówiąc "firmowy zestaw oparty na małych głośnikach wspartych subwooferem". Chodzi o dobrej klasy zestaw 2.1? Po przeglądnięciu ofert na rynku wpadł mi w oczy taki sprzęt: Harman Kardon BDS 330. Mogę prosić o opinię na jego temat?
 2. alesniak

  Rozmieszczenie głośników 5.1 w salonie

  Nie jestem audiofilem ale "słyszę" i doceniam dobre brzmienie. Nie jestem z tych co siadają na kanapie i słuchają, muzyki słucham w ruchu a na kanapie tylko telewizora. A jeśli chodzi o oglądanie to podstawą dla naszej rodziny są programy popularno naukowe, zwłaszcza przyrodnicze, jakieś filmy oczywiście też się ogląda.
 3. alesniak

  Rozmieszczenie głośników 5.1 w salonie

  Ok A czy w takim razie lepiej pójść w sprzęt 2.1 czy mimo wszystko 5.1 z nie najlepiej nagłośnionymi tyłami?
 4. alesniak

  Rozmieszczenie głośników 5.1 w salonie

  A tyły (przy tym ustawieniu telewizora)? Nie ma możliwości ustawienia ich na stojakach, jedyna możlwość to powieszenie na ścianie.
 5. Szanowni forumowicze Proszę o pomoc w rozmieszczeniu głośników od kina domowego (5.1). Jestem na etapie rozprowadzania instalacji w nowym domu i chciałbym od razu położyć kable do głośników. W załączniku rzut pomieszczenia, o którym mowa. Zapomniałem opisać na rysunku, ale to niebieskie płaskie po lewej stronie to telewizor, a poniżej niego szary prostokąt to kominek. Liczę na fachową pomoc pozdr.
×