Skocz do zawartości

Hyosu

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Hyosu

 1. Witam serdecznie. Słowem wstępu. Nabyłem niedawno wzmacniacz Marantz PM6006, i szukam jakichś kolumn do pokoju. 1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? Mam 500zł na wybór kolumn. Za jakieś 6miesięcy zmienię je na już porządne kolumny. 2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany. Może być używany. 3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy) Kolumny stereo, 8Ohm 4) Jaki jest sprzęt towarzyszą Marantz PM6006 Maya U5 jako źródło dźwięku 5) Jaka jest powierzchnia pokoju? 4x4m, 16m2 6) Jakiej muzyki słuchamy Praktycznie wszystkiego, w zależnośći od składanki. Skupiam się jednak na rocku, italo disco, synth pop. 7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw? Chcę "poużywać" ich jakiś czas, do zakupu ostatecznych kolumn.
 2. A masz jakieś Swoje opinie o SMSL? Na pewno lepiej brać zestaw od Fiio? Jakie byś polecił słuchawki - do 700zł, do zestawu z Fiio?
 3. A gdybym miał większy budżet, dajmy na to 850zł, to co wtedy? Jakaś kombinacja od Fiio? Czy calkiem nowy pomysł?
 4. A jak by to wyglądało? Rozumiem, że dźwięk byłby generowany przez E07k, a E09K służyłby wtedy za wzmacniacz?
 5. Witam. Ostatnio zacząłem rozglądać się za jakimś żródłem dźwięku/ wzmacniaczem słuchawkowym. Mój obecny zestaw: Maya U5 i Fostex TH5. Jestem z niego zadowolony, ale jak to mówią, wraz z jedzeniem apetyt rośnie. W związku z tym szukam czegoś, co zagra dobrze z SoundMagic HP100, które kupię na dniach. Zastanawiam się nad SMSL 650, czytałem o nim i myślę że będzie pasować do SM. Z gatunków jakich słucham: heavy metal, rock i czasem electro. Oczywiście oglądam filmy i grywam w przeróżne gry. Czy w/w dac sprawdzi się z SM? Co doradzicie w tej cenie pod te słuchawki. Mogę jeszcze wstrzymać się z kupnem SM, na korzyść czegoś innego.
×
×
 • Utwórz nowe...