Skocz do zawartości

hkfgui

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Przyznaję, że po lekturze w internecie o firmie STX i jej produktach zostałem skutecznie zniechęcony. MX-140 to dobre kolumny ale poza moim budżetem i wymagają mocnego wzmacniacza.
  2. Nie będę ukrywał, że STX wziąłem pod uwagę jedynie dlatego, że to POLSKI producent i przyjemnie było by posiadać kolumny wyprodukowane w Polsce. Moimi poprzednimi faworytami były Roth Audio Oli 20 oraz Taga Harmony Platinum S-40 v.2 Domyślam się, że różnica klasowa jest spora. Staram się zawęzić pole poszukiwań opierając się na opiniach w internecie aby później odsłuchać konkretne modele. Mój limit na kolumny to 1000 zł.
  3. Witam, Składam swoje pierwsze kino domowe. Jako amplituner wybrałem Sherwooda R-607 (lubię ciepłe, spokojne brzmienie podobne do Marantza) Pozostaje kwestia kolumn (monitorów) Na sam początek (w związku z ograniczonym budżetem na ten cel) planuje zakup tylko dwóch do stereo. W późniejszym czasie system będzie rozbudowany do 5.1. Natrafiłem na kolumny polskiego producenta firmy STX model F-110 n. (w związku z tym, że nie mam gdzie postawić dużych kolumn muszą to być małe monitorki) ale napotykam zróżnicowane opinie na temat tego producenta. Czy te kolumny w cenie ~160PLN/szt są coś warte?
×
×
  • Utwórz nowe...