Skocz do zawartości

dziobex

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Dziękuję za odpowiedź. Byłem na odsłuchu w Krakowie na al. Pokoju 82 (super obsługa). Przesłuchałem ES 80, rzwawe, ale coś mi brakowało. Potem pojawiły się Paradigm 9 v5 i to było to o co mi chodziło. Piękne soprany i głęboki szybki basik. Miodzio... Na koniec Panowie zainstalowali mi studio JBL 890 i tutaj mimo czystej góry i wogóle... odiosłem wrażenie że za bardzo potężne i jakby dudniące na moje małe mieszkanie. Oczywiście zdecydowałem się na Paradigmy. Do tego dobieram : M Titany, cc-190 v5 i suba PDR 10 v3. Jest jeszce jeden problem.... JAKIE KABLE najlepsze do tego zestawu. Myślę wydać na nie ok 600 zł. >Kubi7 Wiem, ale oni dużo lepiej się znają ode mnie i napewno coś doradzą.
 2. Nie słyszałem JBL-ek. Dzisiaj jadę na odsłuch. Ostanio toś mi mówił że Dali Ikon są o wiele lepsze od JBL. Taki sprzęt kupuję raz na wiele lat i nie chciałbym być zawiedziony.
 3. Witam serdecznie. Piszę pierwszy raz na forum więc proszę wszystkich, którzy będą komentować, lub przeglądać niniejsze forum o wyrozumiałość. Do rzeczy: jestem w trakcie zakupu zestawu HK CINE SPECIAL 29 i kolumn, które spełniałyby moje oczekiwania. Górna granica moich możliwości finansowych to 15000 zł. W tym przedziale cenowym chciałbym zakupić cały zestaw kolumn do kina domowego, ale że zależy mi głównie na jakości stereo więc umieściłem ten temat również w dziale "stereo". Myślę, że ktoś mi pomoże Pokój w którym mam zamiar postawić upragnione cacko-marzenie ma 20 m2. Nie za duży... choć czasem może się zmieniać... ze względu na przeprowadzki... taka praca. Ale to chyba nie największy problem bo jak się zwiększy lub zmnieszy to napewno niedużo. Problemem jest to, że słucham szczególnie rocka (oglądać koncerty rockowe w 5.1 np. Scorpions lub AC/DC), ale lubię też i klasykę (Bach, Vivaldi, Mozart) oraz muzykę filmową taką jak np. z Matrixa. Lubię delikaność, szelest, i w tym wszystkim mocne uderzenie i dużoooooooo czadu:) Sam gram na gitarce i chciałbym aby moi idole przez mój sprzęt dali mi to co lubię. Oczywiście pierwsze kolumny jakie wpadły mi w oko (niestety), bo nie mam okazji odsłuchać, aby mi wpadły w ucho; są JBL Cinema (chyba za duża moc?). Ale zastanawiam się również nad zestawem Dali 6, który miałem proponowany. Bardzo proszę o propozycję i pomoc. Będę nad wyraz wdzięczny.
 4. Dziękuję za odpowiedź. Nie wątpię, że samo stereo w tej cenie brzmiałoby już naprawdę miło. Ale filmik czasem też fajnie obejżeć z "bajeranckim" efektem 5.1. Zastanawiam się też czy nie lepiej kupić dwóch kolumn dobrej jakości, dopiero potem dokupić resztę.
 5. Witam serdecznie. Piszę pierwszy raz na forum więc proszę wszystkich, którzy będą komentować, lub przeglądać niniejsze forum o wyrozumiałość. Do rzeczy: jestem w trakcie zakupu zestawu HK CINE SPECIAL 29 i kolumn, które spełniałyby moje oczekiwania. Górna granica moich możliwości finansowych to 15000 zł. W tym przedziale cenowym chciałbym zakupić cały zestaw kolumn do kina domowego, ale że zależy mi głównie na jakości stereo umieściłem ten temat w dziale "stereo". Pokój w którym mam zamiar postawić upragnione cacko-marzenie ma 20 m2. Nie za duży... choć czasem może się zmieniać... ze względu na przeprowadzki... taka praca. Ale to chyba nie największy problem bo jak się zwiększy lub zmnieszy to napewno niedużo. Problemem jest to, że słucham szczególnie rocka (oglądać koncerty rockowe w 5.1 np. Scorpions lub AC/DC), ale lubię też i klasykę (Bach, Vivaldi, Mozart) oraz muzykę filmową taką jak np. z Matrixa. Lubię delikaność, szelest, i w tym wszystkim mocne uderzenie i dużoooooooo czadu:) Sam gram na gitarce i chciałbym aby moi idole przez mój sprzęt dali mi to co lubię. Oczywiście pierwsze kolumny jakie wpadły mi w oko (niestety), bo nie mam okazji odsłuchać, aby mi wpadły w ucho; są JBL Cinema (chyba za duża moc?). Ale zastanawiam się również nad zestawem Dali 6, który miałem proponowany. Bardzo proszę o propozycję i pomoc. Będę nad wyraz wdzięczny.
×
×
 • Utwórz nowe...