Skocz do zawartości

on-music.pl

Uczestnik
 • Zawartość

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez on-music.pl

 1. Cześć, Z pewnością nie muszę przypominać o tym, że on|music nieustannie czeka na Wasze dokonania muzyczne, które powinny zostać zaprezentowane innym Twórcom oraz Słuchaczom odwiedzającym Galerię on|music. Nie muszę też już pewnie informować o tym, że w każdą niedzielę (o godz. 20:00) zliczane są automatycznie głosy oddawane na wszystkie utwory, które zdaniem Słuchaczy i Twórców powinny znaleźć się w aktualnym zestawieniu listy. Sami już dobrze wiecie, że rywalizacja wcale nie jest łatwa, bo o jedno z 20 miejsc walczy już grubo ponad 1,2 tys. utworów. Od samego początku wiadomo też było, że on|music jest otwarte multigatunkowo, a oczekiwane są maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa (covery/remixy także z licencją). Wszyscy, którzy śledzą fan page'a pamiętają, że w cotygodniowym cyklu "Na wyrywki..." przypominane są wybrane fonoteki z Galerii Twórców z pasją. Ale raczej nikt z Was nie wie, że od dziś ruszyła na stronie on-music.pl akcja promocyjna eBook'a pt. "Zamknij oczy i zobacz". "Zamknij oczy i zobacz", to to opowiadanie ocierające się o fantasy i science fiction. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości... a może (jak sugeruje autor) w czasie, który już minął, choć dla nas dopiero nadchodzi Tak, tak - on|music jest patronem medialnym jednej z najnowszch pozycji wydawniczych, Wydawnictwa e-bookowo, bo świetnie się ją czyta przy wybranych utworach z fonoteki... ale bez sugestii - sami sprawdźcie, jaka muzyka najlepiej pasuje do tego opowiadania Nieprzerwanie zachęcam do śledzenia dokonań Twórców z pasją (niektóre fonoteki mają już kilkadziesiąt utworów), jak również przyłączenia się i zaprezentowania autorskiej muzyki. Pozdrawiam wszystkich serdecznie Marcin
 2. Info: Rock, Ambient, Elektronika, Jazz, Alternatywa, Hip-Hop, Techno, Pop i House, to gatunki, które ma do zaoferowania aktualne zestawienie listy on|music. A utwory w wielu innych gatunkach (nie raz goszczące na liście), czekają również na Was w fonotekach Twórców z pasją. 121 notowanie jest więc dla wszystkich, którzy poszukują wielogatunkowej muzyki w jednym miejscu. Zapraszam do zapoznania się z aktualną dwudziestką, gdzie utrzymanie pozycji od wielu tygodni, skoki i spadki, ale także nowości (w tym super nowości) oraz powroty potwierdzają, że lista żyje własnym życiem: 20) PEOPLE OF THE SUN - "I Don't Mind" 19) BLOOM - "Slackness (Original Mix)" 18) PULLOVER - "Love undone" 17) ROSES - "Teraz ja" 16) PAWEŁ FIEDYS - "African Travel" 15) PITERBEATSRAP - "Sława" 14) LEWSON (Dr . Lewson) - "Zatańcz z Doktorem" 13) MARTIN WILLOW - "But One Day" 12) ABYSSMB - "Costa de Almeria" 11) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 10) ASUNTAR - "Metalica" 09) SULATUS - "Drift" 08) MYSTERIOUS SOUL - "The Train - Tragic Final" 07) STOGERSKY - "Melancholia" 06) DJCHUD!NI - "Machete (Original Mix)" 05) ARKADIUSZ OBRZUT - "Wolny wybór" 04) ARB PIOTR BERNER - "Night Of The Comet" 03) VORSICHT! - "Ził dobra ciężarówka" 02) POII - "Magnetic travel" 01) EASTHORN - "Live and die" "Na wyrywki..." W każdy wtorek przypominamy sobie wybrane fonoteki Twórców z pasją. Dzisiejszy wybór padł na połączenie mocniejszych, rockowych brzmień z charyzmatycznym, kobiecym wokalem. To wszystko reprezentuje zespół PEOPLE OF THE SUN, do którego fonoteki serdecznie zapraszam. Zachęcam również do śledzenia działu NOWOŚCI oraz fonotek wszystkich Twórców z GALERII on|music. Liczba utworów zbliża się już do pierwszego tysiąca, więc jest czego słuchać i w czym wybierać. A Wasze wybory pomagają w zaciętej walce o jedno z dwudziestu miejsc na cotygodniowej (niedziela, godz. 20:00) liście on|music. Wszystkich zaś, którzy chcą zaprezentować autorskie dokonania muzyczne i/lub sprawdzić, czy ich utwory znajdą się w następnych zestawieniach listy on|music, zapraszam do zakładania fonotek. Pozdrawiam Marcin on|music - w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 3. Witajcie po dłuższej przerwie! Brak wpisów nie oznaczało jednak, że na on|music nic się nie działo. Przeciwnie - działo i dzieje się sporo. Wiele nowych fonotek i wiele bardzo ciekawej, multigatunkowej muzyki pojawiło się przez ten czas. Nieprzerwanie także wyświetlane są cotygodniowe (niedziela, godz. 20:00) zestawienia listy on|music (już 120 notowań) . Po przerwie wakacyjnej wrócił również cykl "Na wyrywki...", który ma na celu przypominanie wybranych losowo fonotek Twórców z pasją, którzy zaprezentowali nam autorskie dokonania. Zachęcam więc do śledzenia dokonań Twórców z Galerii on|music, a wszystkim chętnym do zaprezentowania autorskiej muzyki przypominam, że oczekiwane są maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa (covery/remixy także z licencją). Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 4. Info: Niektórzy Twórcy "okopali się" na pozycjach, broniąc ich kolejny tydzień Tak właśnie stało się w przypadku pierwszej szóstki listy, na której szczycie ponownie KRZYSDA, EASTHORN i STOGERSKY! Na pozostałych pozycjach znajdziecie kilka powrotów i sporo nowości (w tym SUPER NOWOŚCI), które nie pozwalają zapomnieć o fonotekach ich Twórców. Jak zwykle również charakterystyka listy zachowała multigatunkowość (od Muz. Filmowej i Jazzu, poprzez Rock i Pop, aż po różnego rodzaju Elektronikę), a "ruchy" na poszczególnych pozycjach sugerują o walce na głosy do ostatnich chwil. 109 notowanie listy on|music ułożyło się tym razem następująco: 20) ALIENSYNTHESIZER - "Boatman Acheron" 19) ALEX1 - "Goner" 18) MIKE MUSHROOM - "Something you need" 17) PASTUCH - "Seks po polsku" 16) CATHEDRAL IN SPACE - "Dehumanizacja" 15) LEWSON - "Napiję się znów wódki" 14) ARKADIUSZ OBRZUT - "Być szczęśliwym" 13) ABYSSMB - "Spaceship" 12) ASUNTAR - "Zwischenmischung" 11) PAWEŁ FIEDYS - "Synthesizers & Cosmic Space II" 10) MOLL7 - "Nowa Bossa" 09) CAFFEINE MIT COCAINE - "Trip To India" 08) POII - "Misterium 12" 07) NEIGHBOURS - "Wielka Wojna" 06) ROSES - "Puste Słowa" 05) CIERNIE - "Azyl" 04) PEOPLE OF THE SUN - "One More Time" 03) STOGERSKY - "Goodbye" 02) EASTHORN - "Deszcz" 01) KRZYSDA - "Rushtown" Zachęcam do odwiedzin aktualnego notowania listy! Premiery on|music! Wszystkich tych, którym muzyka PAWEŁ'a FIEDYS'a przypadła do gustu, z pewnością ucieszy wiadomość o kolejnym utworze w fonotece tego Twórcy. Zachęcam do odsłuchu i zagłosowania na utwór pt. "African Travel" oraz "Kibeho". Na Hip-Hop'owy utwór pt. "Napiję się znów wódki" zaprosił LEWSON. A "Light At The End The Tunnel", to najnowsza propozycja w fonotece CAFFEINE MIT COCAINE! Charakterystyczne dźwięki także czekają na Wasz odsłuch i głosy. Nowi Twórcy z pasją! Swoją fonotekę w Galerii on|music założyli: - ASUNTAR. Zapraszam do odwiedzin fonoteki kolejnego przedstawiciela muzyki elektronicznej. - MOLL7, który zaprezentował pierwszy utwór pt. "Nowa Bossa" Na wyrywki... A w kolejnym odcinku cyklu, przypomiana została fonoteka PAWŁA IZDESBKIEGO. Twórcy, którego nie raz mogliście usłyszeć w cotygodniowych zestawieniach listy on|music. Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 5. Info: KRZYSDA chyba próbuje na dłużej zadomowić się na szczycie! Jego najnowsze propozycje - tym razem "Rushtown" - od razu znajdują się na pierwszym miejscu. Z pewnością jednak Twórca ten czuje na plecach oddech EASTHORN. Ich fani nie poddają się i na drugą pozycję wynieśli dobrze znany "Deszcz". Trzecie miejsce ponownie zajął STOGERSKY, ale z utworem pt. "Cogit"! Jak zwykle, każda pozycja okupiona była walką o głosy do ostatnich chwil, dzięki czemu sporo utworów zanotowało skoki lub utrzymanie. A wiele gatunków muzycznych sprawia, że lista jest bardzo ciekawa także tym razem. W aktualnej dwudziestce znajdziecie więc: 20 ) ABYSSMB - "Spaceship" 19 ) ALIENSYNTHESIZER - "Boatman Acheron" 18 ) LEA LOU - "Diamond" 17 ) THECUTOFF - "Euphoria (Original Mix)" 16 ) ARKADIUSZ OBRZUT - "Zaproszenie" 15 ) SIERGIEJSKA - "Just Listen" 14 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Misery's Alive" 13 ) PASTUCH - "Seks po polsku" 12 ) CATHEDRAL IN SPACE - "Computer vs. Human" 11 ) EFEKT MOTYLA - "Modlitwa zlana potem" 10 ) VORSICHT! - "Jezus to As i kocha nas" 09 ) ALEX1 - "Unique" 08 ) NEIGHBOURS - "Light In The Dark" 07 ) POII - "Misterium 12" 06 ) ROSES - "Teraz Ja" 05 ) CIERNIE - "Azyl" 04 ) PEOPLE OF THE SUN - "Mommy" 03 ) STOGERSKY - "Cogit" 02 ) EASTHORN - "Deszcz" 01 ) KRZYSDA - "Rushtown" Premiery on|music! W minionym tygodniu swoje propozycje zaprezentowali: - LEWSON "Twoje piękne oczy" (Hip-Hop) - CATHEDRAL IN SPACE "Computer vs. Human" (Elektroniczna) "Dehumanizacja" (Elektroniczna) - STOGERSKY "Goodbye" (Jazz) - SIERGIEJSKA "Industruction" (Elektroniczna) "Reversed Backup" (Elektroniczna) "Powerslam!" (Elektroniczna) "I Want To Be One Of Them" (Elektroniczna) "Just Listen" (Elektroniczna) - KRZYSDA "Rushtown" (Alternatywna) - ALEX1 "Unique" (Hip-Hop) - PASTUCH "Seks po polsku" (Rock) - NEIGHBOURS "Wielka Wojna" (Pop) - ABYSSMB "Spaceship" (Elektroniczna) - CAFFEINE MIT COCAINE "Trip To India" (Elektroniczna) Zachęcam do odsłuchu, zagłosowania oraz powiększenia Waszych zestawów ULUBIONYCH utworów. Nowi Twórcy z pasją! Także Galeria on|music powiększyła swoje zasoby. Do grona Twórców z pasją dołączyli: - EFEKT MOTYLA - PAWEŁ FIEDYS Zapraszam do zapoznania się z dokonaniami nowych Twórców w Galerii! Na wyrywki... Z cyklu "Na wyrywki..." przypominana była fonoteka Twórcy, który jako jeden z pierwszych zaprezentował swoje dokonania na początku istnienia on|music. Zapraszam do odwiedzin fonoteki KAMILA POLAKA, którego inspiracją jest muzyka... ale o tym przekonajcie się sami Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 6. Info: Stało się! Próba detronizacji EASTHORN tym razem zakończyła się sukcesem. Wygląda na to, że KRZYSDA ma za sobą sporą grupę fanów, a każdy jego nowy utwór powiększa ją. Bardzo ciekawe jest, jaka będzie odpowiedź na zmiany u szczytu za tydzień... tym bardziej, że już nie tylko podium (gdzie znowu znalazł się STOGERSKY), ale cała pierwsza piątka stała się bardzo ciasna. Nie wolno jednak zapominać, że na pozostałych pozycjach wciąż pojawiają się utwory, ktore także mają za sobą wielu fanów, a w każdym zestawieniu, "o swoje" dopominają się nowości. Zapraszam do zapoznania się z aktualnym notowaniem listy on|music: 20 ) NEW TIMES PROJECT - "Stay" 19 ) PULLOVER - "Love undone" 18 ) ALIENSYNTHESIZER - "Voyager" 17 ) PASTUCH - "Mosty miłości" 16 ) LEA LOU - "Lucky lady" 15 ) MYSTERIOUS SOUL - "The Infernal creature.mix" 14 ) ARKADIUSZ OBRZUT - "Zaproszenie" 13 ) THECUTOFF - "Euphoria (Original Mix)" 12 ) CATHEDRAL IN SPACE - "Do You Remember That Day?" 11 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Misery's Alive" 10 ) VORSICHT! - "Jezus to As i kocha nas" 09 ) ALEX1 - "Rock To Sleep" 08 ) POII - "Misterium 12" 07 ) NEIGHBOURS - "Light In The Dark" 06 ) CIERNIE - "Azyl" 05 ) ROSES - "Puste Słowa" 04 ) PEOPLE OF THE SUN - "Mommy" 03 ) STOGERSKY - "Temat 24" 02 ) EASTHORN - "Live and die" 01 ) KRZYSDA - "Crossroadmen" Premiery on|music! MYSTERIOUS SOUL dodał do swojej fonoteki dwie wersje jednego utworu - ze specjalną dedykacją dla swojej małżonki Zachęcam więc do odsłuchu "Wiosennej sonaty" w wersji (1) i (2), ale również utworu pt. "The Infernal creature.mix", który znajdziecie także na liście. Swoje fonteki powiększyli również: - CATHEDRAL IN SPACE "Do You Remember That Day?" - VORSICHT! "Jezus to As i kocha nas" - KRZYSDA "Crossroadmen", Te nowości przypadły do gustu Słuchaczom i pojawiły się na liście, a "Crossroadmen" od razu zdobył serca i zajął pierwsze miejsce 107 notowania. Nowy Twórca w Galerii on|music! W ostatnich dniach witaliśmy także grupę NEW TIMES PROJECT, która powiększyła fonotekę gatunku z muzyką Alternatywną. "Na wyrywki..." Przypominana też była fonoteka należąca do zespołu REDRUM. Z pewnością wszyscy fani mocniejszych brzmień z chęcią przesłuchają utwory, które już od dawna mają status WETERAN'a. Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 7. Info: Kto odwiedza on|music, ten wie... a dla reszty jest newsletter I tak, jak ostatnio chciałbym podzielić się kilkoma informacjami o wydarzeniach na stronie on-music.pl 1) Cotygodniowe (niedziela, godz. 20:00) notowanie listy on|music W miniony weekend nie tylko w aurze było gorąco, a wynikiem burzliwego głosowania jest bardzo ciekawe (już 106) notowanie listy on|music. Choć na szczycie ponownie EASTHORN, to już srebro należy do zespołu CIERNIE. Natomiast trzecią pozycję wywalczył STOGERSKY! Liczba nowości (w tym super nowości) na liście, potwierdza zainteresowanie Słuchaczy rozbudową fonotek w Galerii... co daje Twórcom z pasją potwierdzenie tego, że ich najnowsze dokonania znajdują kolejnych Słuchaczy. Zapraszam do odwiedzin aktualnego zestawienia, które ułożyło się następująco: 20 ) ALIENSYNTHESIZER - "Voyager" 19 ) MARCIN BĄBELEK - "Chmury" 18 ) DJCHUD!NI - "Wobble Trap (Original Mix) 17 ) PERFER - "Blue ballade" 16 ) ELEKTROJJ - "2JAZZ" 15 ) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 14 ) LEWSON - "Kręć dupą" 13 ) LEA LOU - "Diamond" 12 ) CATHEDRAL IN SPACE - "Cathedral in Space 3" 11 ) PIOTR HUMMEL - "Aftermath (trailer music)" 10 ) POII - "Misterium 07" 09 ) ALEX1 - "Escape" 08 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Repulsion" 07 ) ARKADIUSZ OBRZUT - "Zaproszenie" 06 ) PEOPLE OF THE SUN - "One More Time" 05 ) KRZYSDA - "Sample 2012-03-05" 04 ) ROSES - "Puste Słowa" 03 ) STOGERSKY - "Erykah (fragment)" 02 ) CIERNIE - "Azyl" 01 ) EASTHORN - "Live and die" 2) Kolejne premiery on|music czekają na Wasz odsłuch i głosy... a także na dodanie, do zestawów Waszych ULUBIONYCH utworów - DJCHUD!NI "Wobble Trap (Original Mix)" - ALEX1 "Rock To Sleep" - ROFTT "Layers of the Abyss (Metamorphosis)" 3) Galeria Twórców powiększyła się także ostatnio o nowe fonoteki - POII, kolejny przedstawiciel gatunku Muzyka Filmowa - THECUTOFF, który zaproponował próbkę swojego House'u - zespół NEIGHBOURS, dołączający do Rock'owych Twórców Zachęcam do odwiedzin nowych fonotek! 4) Cykl "Na wyrywki..." W kolejnym cyklu "Na wyrywki..." odwiedzaliśmy fonotekę Twórcy, który ukrywa się pod pseudonimem K.LINK. Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 8. Info: Z lekkim poślizgiem zamieszczam kolejny zestaw informacji o tym, co działo się ostatnio na on-music.pl. (Oczywiście zachęcam do śledzenia lub włączenia się do grupy Przyjaciół on|music na FB - dzięki czemu wszystkie newsy będą na bieżąco.) Za nami 105 odsłona listy on|music! W aktualnym zestawieniu dobrze widać, że fani walczą o swoich ulubieńców do ostatnich chwil. Wiele skoków i utrzymań pozycji z zeszłego tygodnia, a także sporo nowości (w każdym notowaniu), to jasny sygnał dla Twórców. Podium jest bardzo "ciasne" i niełatwo o miano HIT'u. Dlatego szczególnie zespoły: EASTHORN, PEOPLE OF THE SUN oraz CIERNIE, są z pewnością pełne uznania dla swoich fanów... choć pewnie także pozostali Twórcy doceniają głosujących na nich Słuchaczy. Zapraszam do odwiedzin aktualnego notowania listy on|music: 20 ) ELEKTROJJ - "1JAZZ PROJEKT" 19 ) KANTOS - "Detroit My Home(Detroit Techno Mix)" 18 ) EIMEAR - "I WILL WAIT FOR YOU" 17 ) PIOTR HUMMEL - "Aftermath (trailer music)" 16 ) TWOBRADA - "Ponad Systemem" 15 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Misery's Alive" 14 ) RACUCH ft. DRAPOL - "Idziemy po swoje" 13 ) JACKOB ROCKSONN - "ID (Original Mix) Demo" 12 ) LEA LOU - "Stay with me" 11 ) MIRASS - "Voco27" 10 ) ABYSSMB - "Escape" 09 ) ARKADIUSZ OBRZUT - "Zaproszenie" 08 ) VORSICHT! - "U33-robot majowy" 07 ) ALEX1 - "More Haste, Less Speed" 06 ) KRZYSDA - "Sample 2012-03-05" 05 ) ROSES - "Teraz Ja" 04 ) STOGERSKY - "Passion" 03 ) CIERNIE - "Azyl" 02 ) PEOPLE OF THE SUN - "Mommy" 01 ) EASTHORN - "Deszcz" Sporo premier pojawiło się w fonotekach Twórców z pasją! Swoje propozycje do listy zamieścili: - Racuch ft. Drapol "Idziemy po swoje" (Hip-Hop) - ALEX1 "More Haste, Less Speed" (Pop) - STOGERSKY "Cogit" (Muz. Filmowa), "Traveller" (Muz. Filmowa) - ELEKTROJJ "DIALOGUE" (Electro), "1JAZZ PROJEKT" (Jazz), "2JAZZ" (Jazz) - MAGDA BEREDA "Spread My Wings To Fly" (Pop) - PERFER "Blue ballade" (Jazz) - CAFFEINE MIT COCAINE "Repulsion" (Elektroniczna) - LEWSON "Kręć dupą" (Hip-Hop), "Dla samotnych" (Hip-Hop) W Galerii Twórców znajdziecie także nową fonotekę - CATHEDRAL IN SPACE! I już pierwsza propozycja czeka na Wasz odsłuch i głosy... a może także na dodanie do Waszych zestawów ULUBIONYCH. Zapraszam do odwiedzin fonoteki CATHEDRAL IN SPACE. A w kolejnym odcinku "Na wyrywki..." przypomniana została fonoteka TWOBRADA. Jeśli więc, chcecie sprawdzić konkurencję w gatunku RAP, a przede wszystkim Reggae - zachęcam do odsłuchu dokonań TWOBRADA! Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 9. Info: W 104 zestawieniu listy on|music kilka pozycji zostało obronionych, co świadczy o tzw. "twardym elektoracie" Sztuka ta udała się Twórcom (EASTHORN, STOGERSKY, PEOPLE OF THE SUN) z podium... a także ROSES, którzy utrzymali 6 pozycję. Przy czym EASTHORN ponownie z utworem pt. "Deszcz", a ROSES tak, jak w poprzednim notowaniu - z utworem "Puste słowa". W aktualnym zestawieniu pojawiło się sporo POWROTÓW, ale również są NOWOŚCI (w tym SUPER NOWOŚĆ - od EIMEAR'a). Zapraszam więc do odsłuchu listy, na której znajdziecie: 20 ) EIMEAR - "I WILL WAIT FOR YOU" 19 ) MARTIN WILLOW - "But One Day" 18 ) ALIENSYNTHESIZER - "Free-fall" 17 ) KATEDRA - "Kim jesteś" 16 ) PIOTR HUMMEL - "Aftermath (trailer music)" 15 ) PERFER - "Falling leaves" 14 ) MARCIN BĄBELEK - "Chmury" 13 ) LEA LOU - "Diamond" 12 ) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 11 ) DJCHUD!NI - "Maybe Take Your Soul (Original Mix)" 10 ) JACKOB ROCKSONN - "ID (Original Mix) Demo" 09 ) ARKADIUSZ OBRZUT - "Zaproszenie" 08 ) ALEX1 - "Escape" 07 ) ROFTT - "Between Dreams and Reality" 06 ) ROSES - "Puste słowa" 05 ) KRZYSDA - "Sample 2012-03-05" 04 ) CIERNIE - "Azyl" 03 ) PEOPLE OF THE SUN - "Mommy" 02 ) STOGERSKY - "Passion" 01 ) EASTHORN - "Deszcz" Premiery on|music! W czasie od odstatniego wpisu pojawiło się wiele nowych utworów, które zaprezentowali: - LEWSON "Wakacyjne Fiku Miku" (Hip-Hop) - DŻONOMON "Reunion" (Reggae) - STOGERSKY "Breath" (Chill Out) - EIMEAR "I WILL WAIT FOR YOU" (Chill out) - MYSTERIOUS SOUL "METAMORFOZA.mix" (Techno) - VORSICHT! "U33-robot majowy" (Alternatywna) - ABYSSMB nowa wersja "Escape" (Elektroniczna) Zapraszam do odwiedzin fan page'a, gdzie na bieżąco pojawiają się najświeższe informacje prosto z on|music. Między innymi prowadzony jest cykl pt. "Na wyrywki...", w którym przypominane są fonoteki wybranych Twórców z pasją. W ostatnim odcinku przypominana była jedna z pierwszych fonotek, które pojawiły się w Galerii on|music... fonoteka należąca do zespołu FIKS. Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 10. Info: Działo się w długi, majowy weekend! Po pierwsze, nie można przejść obojętnie obok faktu, że dokonania prezentowane przez Twórców z pasją, nieprzerwanie znajdują odbiorców, czego wynikiem jest wzrost zdeklarowanych Przyjaciół on|music. Po drugie, fonoteki w Galerii on|music systematycznie rozrastają się, a najnowsze utwory zaprezentowali: - DJCHUD!NI "Maybe Take Your Soul (Original Mix)" - MYSTERIOUS SOUL "Bermuda Triangle.mix" Ale "wisienką na torcie" było (jak zwykle) kolejne zestawienie listy on|music! Dwudziestka utworów, które zdobyły najwięcej głosów, ułożyła się bardzo ciekawie. Tym razem podium jest rock'owo-jazz'owe, ale cała lista oferuje świetną mieszankę gatunków... a jej kolejność jest następująca: 20 ) ALIENSYNTHESIZER - "Boatman Acheron" 19 ) SAMPLEMAN - "Strange Woman" 18 ) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 17 ) JOTT DEE - "Inside of me" 16 ) MIRASS - "Old Train" 15 ) KATEDRA - "Kim jesteś" 14 ) VORSICHT! - "New Port" 13 ) KOBERISE - "Blinking Room" 12 ) ARKADIUSZ OBRZUT - "Zaproszenie" 11 ) ABYSSMB - "Escape" 10 ) LEWSON - "Co mam Ci powiedzieć" 09 ) SULATUS - "Ground VI" 08 ) ROFTT - "Impact event" 07 ) ALEX1 - "Tense Atmosphere" 06 ) ROSES - "Puste słowa" 05 ) CIERNIE - "Azyl" 04 ) KRZYSDA - "Sample 2012-03-05" 03 ) PEOPLE OF THE SUN - "Mountain" 02 ) STOGERSKY - "Rita & Fred" 01 ) EASTHORN - "Deszcz" Zapraszam do odwiedzin, odsłuchu i rozpoczęcia głosowania do następnego notowania listy! Zachęcam także do budowania Waszych zestawów ULUBIONYCH utworów. A na tych, którzy postanowią zaprezentować autorskie dokonania i zastąpić na podium obecnych Zwycięzców, w dalszym ciągu czekają WOLNE FONOTEKI. Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 11. Info: W 102 zestawieniu listy on|music, powrotem na na pierwszą pozycję popisali się EASTHORN, których fani nie pozwalają zapomnieć o twórczości swoich ulubieńców. Od dłuższego czasu z czołówki listy nie schodzą również PEOPLE OF THE SUN i CIERNIE, a po "piętach" depczą im ROSES oraz KRZYSDA. Biorąc pod uwagę statystykę - tym razem mamy 14 skoków, 5 spadków i 1 utrzymanie pozycji (należące do ROFTT'a). Wśród nich znajdziecie także SUPER NOWOŚCI i, jak zwykle wiele gatunków muzycznych - od rock'a poprzez elektronikę i pop, aż po jazz. Ponieważ lista on|music charakteryzuje się tym, że na wszystkich pozycjach są utwory godne polecenia - zapraszam do odsłuchu aktualnego notowania: 20 ) MARCIN BĄBELEK - "Chmury" 19 ) PASTUCH - "Mosty miłości" 18 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Misery's Alive" 17 ) RACUCH - "Jeden ruch" 16 ) TINALANDRYNA - "Come on Baby" 15 ) LEA LOU - "Lucky lady" 14 ) VORSICHT! - "U panka w głowie..." 13 ) STOGERSKY - "Rita & Fred" 12 ) ABYSSMB - "Rain" 11 ) KATEDRA - "Kim jesteś" 10 ) ALIENSYNTHESIZER - "Boatman Acheron" 09 ) ALEX1 - "Temptation" 08 ) ROFTT - "Impact event" 07 ) SAMPLEMAN - "Strange Woman" 06 ) KOBERISE - "Blinking Room" 05 ) KRZYSDA - "Sample 2012-03-05" 04 ) ROSES - "Puste słowa" 03 ) CIERNIE - "Azyl" 02 ) PEOPLE OF THE SUN - "Mommy" 01 ) EASTHORN - "Live and die" Premiery on|music! Już nie powinnien nikogo dziwić fakt, że Twórcy z Galerii on|music nie próżnują i co pewien czas pojawiają się kolejne utwory w dziale NOWOŚCI. Również w miniony weekend Twórcy z pasją zaproponowali swoje najnowsze produkcje, do których odsłuchu zachęcam: - "Escape" (ABYSSMB) - "Co mam Ci powiedzieć" (LEWSON) - "Ground VI" (SULATUS) - "Tense Atmosphere" (ALEX1) - "Mountain" (PEOPLE OF THE SUN) Pozdrawiam Marcin on/music - w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze
 12. Info: Już piątek i przyśpiesza czas do następnego notowania listy on|music. Setki utworów czekają na Twój głos... masz oczy - czytaj, masz uszy - słuchaj, masz palce - GŁOSUJ! Zachęcam do odwiedzin Galerii Twórców. Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 13. Info: "Stojedynka" za nami! Świąteczne notowanie listy on|music wyniosło na szczyt elektroniczny utwór ALIENSYNTHESIZER'a, pt. "Boatman Acheron". Rzadko zdarza się, żeby jedna z SUPER NOWOŚCI zdobyła równocześnie miano HIT'u. Tym razem EASTHORN muszą zadowolić się drugą pozycją, ale PEOPLE OF THE SUN zanotowali skok i znowu są na podium. Także i to zestawienie pokazuje, że lista staje się bardzo "ciasna", a wśród już prawie 0.8 tys. utworów nie tak łatwo wskoczyć na jedno z dwudziestu miejsc. Wielkie gratulacje dla Twórców z pasją, którym ta sztuka udała się w 101 notowaniu listy on|music: 20 ) ABYSSMB - "Project journey to the moon 102aD" 19 ) SAMPLEMAN - "Strange Woman" 18 ) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 17 ) LEA LOU - "Stay with me" 16 ) RACUCH ft. DRAPOL - "Koszmar" 15 ) ELEKTROJJ - "Jazz funk" 14 ) VORSICHT! - "Pies Pietrzak2" 13 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Misery's Alive" 12 ) PASTUCH - "Mosty miłości" 11 ) KOBERISE - "Good Moment" 10 ) MARCIN BĄBELEK - "Chmury" 09 ) ARKADIUSZ OBRZUT - "Zaproszenie" 08 ) ROFTT - "Impact event" 07 ) ALEX1 - "Temptation" 06 ) KRZYSDA - "Small one 2012-09-15" 05 ) ROSES - "Ostatni raz" 04 ) CIERNIE - "Azyl" 03 ) PEOPLE OF THE SUN - "I Don't Mind" 02 ) EASTHORN - "Deszcz" 01 ) ALIENSYNTHESIZER - "Boatman Acheron" Premiery on|music! O walkę z poświątecznymi kaloriami zadbał KOBERISE, który zaprezentował w dziale NOWOŚCI bardzo energetyczną premierę. Zachęcam do odsłuchu, zagłosowania oraz zwiększenia Waszych zestawów ULUBIONYCH o "Blinking Room". Także inni Twórcy z pasją nie próżnują i powiększając swoje fonoteki, prezentują autorskie produkcje. A ostatnio swoje najnowsze dokonania zaproponowali: - ROFTT "Impact event" - RACUCH ft. DRAPOL "Koszmar" - STOGERSKY "Esbjorn" - DJCHUD!NI "Chudini Ride Lamborghini (Original Mix)" - ABYSSMB "Rain" - SAMPLEMAN "Strange Woman" Nowy Twórca z pasją! Miło mi jest poinformować, że do grona Twórców z pasją dołączył również VORSICHT! Zachęcam do zapoznania się z jego muzyką w gatunku Alternatywna. Korzystając z okazji przypominam, że na wszystkich Twórców z pasją, którzy chcą zaprezentować swoje autorskie dokonania (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją), czekają wolne fonoteki. Jeśli więc muzyka jest dla Ciebie realizacją tego, co w Twojej duszy gra i chciałbyś to zaprezentować Twórcom z Galerii oraz Słuchaczom odwiedzającym om|music - nie czekaj! Pozdrawiam Forumowiczów Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 14. Info: Jubileuszowe notowanie listy on|music zapadło w pamięci głośnymi fanfarami 20 wspaniałych utworów, różnorodnością kreacji na czerwonym dywanie, w postaci wielu gatunków muzycznych i błysku fleszy, czyli kliknięć w czasie głosowania do ostatniej chwili Pomylił się jednak ten, kto myślał, że EASTHORN odda tron w tak szczególnym momencie. Ale z pewnością nie było pomyłki w założeniu, że fani będą walczyć do końca o swoich faworytów. Dlatego też np. ogromny skok na drugie miejsce zanotował zespół CIERNIE, a ROSES utrzymali trzecią pozycję z poprzedniego tygodnia. Cała dwudziestka 100 notowania listy on|music, wygląda następująco: 20 ) K.LINK - "Stardust" 19 ) MATT ETHER - "Secret II (RADIO EDIT)" 18 ) THE OLSTEN BROTHERS BAND - "Im dalej, tym predzej" 17 ) ROBERT PRIME (ft. Cathy Burton) - "Awake" 16 ) KAMIL POLAK - "Dark sky" 15 ) ALIENSYNTHESIZER - "Voyager" 14 ) MARTIN WILLOW - "But One Day" 13 ) TWOBRADA - "Ponad Systemem" 12 ) LEA LOU - "Lucky lady" 11 ) PASTUCH - "Mosty miłości" 10 ) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 09 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Misery's Alive" 08 ) KOBERISE - "Good Moment" 07 ) ARKADIUSZ OBRZUT - "Zaproszenie" 06 ) ROFT - "Astronomy" 05 ) KRZYSDA - "Small one 2012-09-15" 04 ) PEOPLE OF THE SUN - "I Don't Mind" 03 ) ROSES - "Puste Słowa" 02 ) CIERNIE - "Azyl" 01 ) EASTHORN - "Live and die" Zapraszam do odsłuchu aktualnego notowania! Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 15. Info: Czas płynie nieubłaganie i zgodnie z okolicznościowym banerem na stronie on-music.pl, informującym o nadchodzącym 100 notowaniu listy on|music, zbliżamy się do małego jubileuszu Niezmienne jest, że to od Waszych głosów zależy, którzy Twórcy zapiszą się w historii listy, na jednej z 20 pozycji w nadchodzącym zestawieniu. Trzymam kciuki za wszystkich Twórców z pasją, a Was zachęcam do odwiedzin każdej fonoteki i przypomnienia sobie dokonań, zaprezentowanych w Galerii on|music, ale przede wszystkim - do rozpoczęcia głosowania i wsparcia najlepszych (Waszym zdaniem) utworów. Pozdrawiam Forumowiczów Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 16. Info: Bardzo ciekawe notowanie listy za nami! Rzecz jasna, walka o każdą pozycję była, jak zwykle zacięta. Także ponownie, listę charakteryzuje multigatunkowość, ale również dużo NOWOŚCI i SUPER NOWOŚCI wskazuje na to, że Twórcy z pasją trafiają w gusta Słuchaczy. Na uwagę zasługują także wspaniałe POWROTY - np. K.LINK i jego "Stardust", czy MARTIN WILLOW z utworem "Zapomniany", który stał się ostatnio (o czym pisałem na FB, gdzie staram się na bieżąco informować o wydarzenach z on|music) hymnem dziecięcej walki z rakiem. Kto na podium? Pierwsza trójka obroniona przez EASTHORN ("Deszcz"), PEOPLE OF THE SUN ("I Don't Mind") i ROSES (tym razem z utworem "Puste Słowa") Zapraszam więc do odwiedzin aktualnego zestawienia listy on|music: 20) K.LINK - "Stardust" 19) MARTIN WILLOW - "Zapomniany" 18) MIRASS - "Voco27" 17) ALIENSYNTHESIZER - "Voyager" 16) CIERNIE - "Azyl" 15) ABYSSMB - "I Need You /for Kate/" 14) PASTUCH - "Mosty miłości" 13) ARKADIUSZ OBRZUT - "Być szczęśliwym" 12) KANTOS - "Detroit My Home(sunday light mix)" 11) LEWSON i GITES - "Dla tych co odeszli za wcześnie" 10) KATEDRA - "Oto widzisz, znowu idzie jesień" 09) SULATUS - "Where is the hour" 08) LEA LOU - "Diamond" 07) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 06) SAMPLEMAN - "Pretension" 05) ROFTT - "Nibiru" 04) KRZYSDA - "Small one 2012-09-15" 03) ROSES - "Puste Słowa" 02) PEOPLE OF THE SUN - "I Don't Mind" 01) EASTHORN - "Deszcz" Mam też świetną wiadomość dla fanów twórczości SAMPLEMAN'a! W fonotece tego Twórcy znajdują się dwa nowe utwory, z których jeden już znalazł się w aktualnym notowaniu listy. Zachęcam do zapoznania się z: - "Let`s jump (Summer Dance Demo)" - "Pretension" Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 17. Info: Zbliżamy się do kolejnego notowania listy on|music, a fonoteki Twórców z pasją rosną w siłę. W ostatnich dniach, sporo wszelkiej maści elektronicznych dźwięków (ale i nie tylko) zostało zaprezentowanych w dziale NOWOŚCI. Zachęcam więc do zapoznania się i wsparcia głosami najnowszych propozycji, które zaprezentowali w swoich fonotekach: - LEWSON "Dla tych co odeszli za wcześnie" - ELEKTROJJ "NOVHTG" "STADIUM HOUSE" - SULATUS "Grow Dub" - KANTOS "Detroit My Home(sunday light mix)" - MYSTERIOUS SOUL "MROCZNA PRZEPOWIEDNIA.mix" "ROBOTIC DANCE 2.mix" Korzystając z okazji namawiam do sprawdzenia innych fonotek i wsparcia głosami Twórców, którzy prezentują w nich autorskie dokonania. Już teraz zapraszam także na niedzielne notowanie listy on|music! Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 18. Info: 98, to nr notowania, które czeka na Was od wczorajszego wieczora. I, jak zwykle różnorodność gatunków muzycznych jest cechą charakterystyczną listy. Również i tym razem wiele NOWOŚCI i sporo POWROTÓW (np. "Inside of me" JOTT DEE, czy "Love undone" PULLOVER), dobrze już znanych utworów, pojawiło się dzięki głosom z zeszłego tygodnia. Tron utrzymany został przez EASTHORN i ich "Deszcz", a PEOPLE OF THE SUN zaliczyli duży skok, lądując na drugiej pozycji z "I Don't Mind". Ponownie na liście znalazł się utwór pt. "Teraz Ja", autorstwa ROSES. To "czubek góry" wspaniałych dokonań Twórców z pasją, które zostały wybrane przez Was, z grubo ponad 0.7 tys. wszystkich utworów, jakie zaprezentowano w Galerii on|music. Zapraszam do odsłuchu dwudziestu z nich: 20 ) JOTT DEE - "Inside of me" 19 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "I Command My Spirit" 18 ) PIOTR HUMMEL - "Aftermath (trailer music)" 17 ) CIERNIE - "Azyl" 16 ) ABYSSMB - "Project journey to the moon 102aD" 15 ) AR; - "Jeszcze jestem" 14 ) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 13 ) PULLOVER - "Love undone" 12 ) KATEDRA - "Kim jesteś" 11 ) ALEX1 - "In The Spotlight" 10 ) LEA LOU - "Diamond" 09 ) ELEKTROJJ - "Magic Sam" 08 ) ALIENSYNTHESIZER - "Free-fall" 07 ) ARKADIUSZ OBRZUT - "Być szczęśliwym" 06 ) MYSTERIOUS SOUL - "Robotic Dance.mix" 05 ) ROFTT - "Secrets of the universe" 04 ) KRZYSDA - "Live flower" 03 ) ROSES - "Teraz Ja" 02 ) PEOPLE OF THE SUN - "I Don't Mind" 01 ) EASTHORN - "Deszcz" W ostatnim czasie pojawiło się także sporo premier. Swoje utwory zaproponowali: - ROFTT "Secrets of the universe" "Nibiru" - ALEX1 "In The Spotlight" - ELEKTROJJ "Magic Sam" - MYSTERIOUS SOUL "ROBOTIC DANCE.mix" "ROBOT(1)" "Techodrom.mix" - PEOPLE OF THE SUN "Way I Am" - SULATUS "Where is the hour" Zachęcam do odsłuchu, zagłosowania oraz powiększania Waszych zestawów ULUBIONYCH. Przypominam, że na chętnych zdobycia jednego z dwudziestu miejsc i zakwalifikowania się do następnego notowania listy on|music, czekają wolne fonoteki. Jeśli uważasz, że Twoje utwory pozbawią podium, obecnie panujących - nie czekaj i zaprezentuj swoje autorskie dokonania. Oczekiwane są maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa (covery/remixy także z licencją). Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 19. Info: Podsumowanie weekendu czas zacząć! Notowanie nr 97, charakteryzuje się zmianami tak w "strefie medalowej", jak i na pozostałych pozycjach listy. Ponownie na tronie zasiedli EASTHORN, których utwór pt. "Deszcz" zebrał największą ilość głosów. Drugie miejsce, to "romantyczne wydanie" ROSES i ich "Puste słowa". A z czwartego na trzecie wskoczył KRZYSDA z utworem "Sample 2012-03-05". Tuż za podium, tym razem "Anything" zespołu PEOPLE OF THE SUN, a pierwszą piątkę zamyka ROFTT z "Between Dreams and Reality". Na pozostałych miejscach jest równie ciekawie, bo znajdziecie tam sporo POWROTÓW, a także NOWOŚCI i SUPER NOWOŚCI... ale również utwory, które od wielu tygodni nie schodzą z listy. To wszystko czeka już na Was od wczorajszego wieczora, w aktualnym notowaniu listy on|music: 20) ABYSSMB - "Project journey to the moon 102aD" 19) MIMO. - "Stop" 18) BLOOM - "Slackness (Original Mix)" 17) THE OLSTEN BROTHERS BAND - "Świat zwariował" 16) ALIENSYNTHESIZER - "Free-fall" 15) PAWEL'93 - "Cykl miniatur fortepianowych - Roztocze" 14) CAFFEINE MIT COCAINE - "I Command My Spirit" 13) KOBERISE feat. AGNIESZKA BUDAK - "Peekaboo" 12) PASTUCH - "Mosty miłości" 11) ŁUKASZ OGAN - "Butterfly" 10) ALEX1 - "Escape" 09) LEA LOU - "Lucky lady" 08) ARKADIUSZ OBRZUT - "Zaproszenie" 07) KATEDRA - "Kim jesteś" 06) PAWEŁ IZDEBSKI - "No cóż" 05) ROFTT - "Between Dreams and Reality" 04) PEOPLE OF THE SUN - "Anything" 03) KRZYSDA - "Sample 2012-03-05" 02) ROSES - "Puste słowa" 01) EASTHORN - "Deszcz" W Galerii Twórców z pasją pojawiła się również nowa fonoteka! Próbką swoich dokonań podzielił się z nami AR; Zachęcam do odwiedzin nowej fonoteki. Zapraszam także do zapoznania się nowymi propozycjami od: - LEWSON'a, który zaprezentował Hip-Hop'owy utwór pt. "Przejdę przez życie sam" i - MYSTERIOUS SOUL, prezentującego "TECHNO BOOM.mix" Pozdrawiam Forumowiczów Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 20. Info: Znowu sporo działo się w ostatnich dniach na stronach on|music. 1) Lista on|music Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały, że 96'te notowanie listy może okazać się bardzo ciekawe. I przypuszczenia stały się faktem, bo walka o każdą pozycję trwała do końca. Ale opłaciło się. Wygląda na to, że najwięcej determinacji mieli tym razem fani grupy PEOPLE OF THE SUN - ich "Anything", to No.1 aktualnego zestawienia listy on|music. Druga pozycja należy do zespołu EASTHORN ("Deszcz"). A trzecie miejsce utrzymali ROSES z utworem pt. "Teraz ja". 96'te zestawienie charakteryzuje się także sporymi skokami - np. PASTUCH i jego "Mosty miłości", które z 17'tego wylądowały na 5'tym. Ale są również spadki i nie brakuje SUPER NOWOŚCI, a także NOWOŚCI i POWROTÓW. A wszystko to czeka na Was w aktualnym notowaniu multigatunkowej listy on|music: 20 ) TINALANDRYNA - "Come on Baby" 19 ) MYSTERIOUS SOUL - "Beyond the World" 18 ) ELEKTROJJ - "Bluezone 22" 17 ) JOHNY' AFTER DEATH - "Uciekam z Marsa" 16 ) PAWEL'93 - "Cykl miniatur fortepianowych - Roztocze" 15 ) TREWOR - "Syria War" 14 ) ABYSSMB - "I Need You /for Kate/" 13 ) MIRASS - "Voco27" 12 ) ROFTT - "Between Dreams and Reality" 11 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Misery's Alive" 10 ) PAWEŁ IZDEBSKI - "No cóż" 09 ) KOBERISE feat. AGNIESZKA BUDAK - "Peekaboo" 08 ) JACKOB ROCKSONN - "ID (Original Mix) Demo" 07 ) ALEX1 - "So Fragile and Unpredictable" 06 ) MARCIN BĄBELEK - "Chmury" 05 ) PASTUCH - "Mosty miłości" 04 ) KRZYSDA - "Sample 2012-03-05" 03 ) ROSES - "Teraz Ja" 02 ) EASTHORN - "Deszcz" 01 ) PEOPLE OF THE SUN - "Anything" 2) Premiery on|music! Odwiedzając on|music, nie zapomnijcie zajrzeć do działu NOWOŚCI, gdzie nowymi utworami podzielili się: - MYSTERIOUS SOUL ("Biesłan") - MIRASS ("Wielka Gra") ("Alpen") ("A Severe Winter") ("Light Rain") Zachęcam do odsłuchu i zagłosowania na najnowsze premiery on|music! 3) Nowi Twórcy z pasją! Miło mi jest poinformować, że sporą dawką, bardzo interesującej muzyki z gatunku Alternatywa, podzieliła się z nami MIMO. - która przyłączyła się do grona Twórców z pasją. Zachęcam do zapoznania się propozycjami muzycznymi od MIMO. Chętnych zasmakowania dźwięków, które pieszczą zmysł słuchu, zapraszam do odwiedzin fonoteki zespołu LEA LOU! W Galerii on|music pojawiła się także fonoteka zespołu LATAJĄCE PIĘŚCI! Czeka tam na Wasz odsłuch i głosy już pierwszych 11 utworów w alternatywnych brzmieniach. Zachęcam do zapoznania się ze światem widzianym oczami zespołu LATAJĄCE PIĘŚCI. Kolejnym Twórcą, który podzielił się z nami swoją muzyką jest ARKADIUSZ OBRZUT! A Was zapraszam do odsłuchu, zagłosowania i dodania do Waszych zestawów ULUBIONYCH, propozycji muzycznych z nowej fonoteki Twórcy z pasją. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 21. Dzięki za włączenie się do postu! Jeśli chodzi o muzykę, to m.in. także dla takiej Twórczości (zalegającej na dyskach) powstało on|music. Przy realizacji pomysłu wychodziłem z założenia, że on|music ma być miejscem przekazanym w posiadanie Twórców, którzy zechcą zaprezentować swoje dokonania. A najbardziej zależy mi na tych, które powstają pod wpływem pasji. Bardzo zależy mi też na multigatunkowości, bo muzyka jest przecież bardzo różnorodna. Tak więc, jeśli ktokolwiek z Twoich przyjaciół chciałby zaprezentować, co mu w duszy gra - wolna fonoteka czeka Z obowiązku dodam, że przyjmowane są maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa (covery/remixy także z licencją). Mam nadzieję również, że uda mi się zainteresować prezentowaną muzyką, jak największą ilość osób, które co prawda nie są Twórcami, ale poszukują muzyki, której nie zawsze można odszukać w radio, czy tv. W związku z tym mam kolejną porcję informacji: "Deszcz"...głosów spadł jeszcze raz na zespół EASTHORN, który utrzymał pierwszą pozycję z zeszłego tygonia. Również PEOPLE OF THE SUN mogą pochwalić się wierną grupą fanów, dzięki którym utwór pt. "I Don't Mind" ponownie obsadził drugą pozycję na liście. A do grona "rock'owego" podium dołączyli ROSES z "Teraz Ja". Jak zwykle, na liście znajdziecie kilka POWROTÓW, ale także NOWOŚCI i SUPER NOWOŚCI, a Słuchacze odwiedzający on|music udowodnili, że ich gusty to szerokie spektrum gatunków muzycznych. Dzięki temu można potwierdzić multigatunkowość listy on|music, do której aktualnego zestawienia serdecznie zapraszam: 20 ) KAMIL POLAK - "Dark sky" 19 ) TREWOR - "Syria War" 18 ) RACUCH&DRAPOL - "Absurd" 17 ) PASTUCH - "Mosty miłości" 16 ) ALIENSYNTHESIZER - "Free-fall" 15 ) CIERNIE - "Azyl" 14 ) MYSTERIOUS SOUL - "Beyond the World" 13 ) KOBERISE feat. AGNIESZKA BUDAK - "Peekaboo" 12 ) PAWEŁ IZDEBSKI - "No cóż" 11 ) MIRASS - "Old Train" 10 ) KATEDRA - "Kim jesteś" 09 ) PAWEL'93 - "Cykl miniatur fortepianowych - Roztocze" 08 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Misery's Alive" 07 ) ALEX1 - "Thoughtless" 06 ) ROFTT - "Between Dreams and Reality" 05 ) KRZYSDA - "Sample 2012-03-05" 04 ) ABYSSMB - "Project journey to the moon 102aD" 03 ) ROSES - "Teraz Ja" 02 ) PEOPLE OF THE SUN - "I Don't Mind" 01 ) EASTHORN - "Deszcz" Weekend obfitował także w nowe fonoteki. W Galerii Twórców on|music pojawili się: - PASTUCH Jego, pełen szczerości utwór "Mosty miłości", zasilił fonotekę gatunku POP. Wyjątkowo, w tym przypadku zapraszam również do obejrzenia teledysku, który będąc dopełnieniem ścieżki dźwiękowej, jest także alternatywą do wszystkiego, co łączy się z korporacyjnym wyścigiem szczurów. - JACKOB ROCKSONN Jego muzyczna próbka poruszy z pewnością każdą komórką ciała tych, dla których rytm jest podstawą egzystencji Ale również dobrze nam znani Twórcy z pasją, powiększyli swoje zasoby. Zapraszam do odsłuchu, zagłosowania oraz dodania do zestawów Waszych ULUBIONYCH: - "Reborn", to kolejna odsłona Rock'owych brzmień prosto od PEOPLE OF THE SUN - "Orpheus and Eurydice" jest przeznaczony szczególnie dla tych, którzy czekają, żeby czas zwolnił lub nawet zatrzymał się na chwilę. Aby to odczuć, należy skorzystać z okazji, którą zaoferował ROFTT Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 22. Premiery on|music! Dawno nie przypominał o sobie DAWID CEDRO, ale także w Jego fonotece pojawił się nowy utwór. Zachęcam do zapoznania się z propozycją pt. "Little Catcholic Girl needs Spank" Dział NOWOŚCI serwuje także CAFFEINE MIT COCAINE... który zaprezentował nam utwory: "Metamorphosis" i mocną premierę z gatunku Electro pt. "Misery's Alive" - zachęcam do odsłuchu, zagłosowania oraz dodania do Waszych zestawów ULUBIONYCH. Powitajmy ciepło również nowego Twórcę z pasją! Do Galerii on|music dołączył ELEKTROJJ, który prezentując serię utworów, podzielił się z nami swoją muzyką. Zapraszam do odwiedzin fonoteki ELEKTROJJ. Pozdrawiam Marcin on/music – w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- (maks. 10 MB'towe pliki MP3, do których Twórca ma prawa - covery/remixy także z licencją)
 23. Cześć - dzięki Argue, że włączyłeś się do postu. Odpowiadając na Twoje zarzuty napiszę, że zgadzam się z Tobą w jednej kwestii - tak, staram się promować Twórców z pasją, którzy zakładają fonoteki na stronie, którą prowadzę. Co więcej uważam, że każda forma promocji tych ludzi jest bardzo potrzebna, bo: 1) Nazwyczajniej w świecie zasługują na to 2) Uważam, że powinno się wspierać wszystkich tych, którzy potrafią więcej niż ja sam 3) Bez maksymalizowania każdego rodzaju promocji Twórców, muzyka nasza jest w tym miejscu, w jakim jest - czyli niedoceniona 4) Czuję się w obowiązku promować Twórców, którzy zdecydowali się zaprezentować swoje dokonania na stronie, którą prowadzę Jeśli dasz zaprosić się do odwiedzin strony, którą staram się prowadzić, to może zauważysz, że wszystko co jest tam zawarte, ma na celu promocję Twórców zaszczycających swoją twórczością Galerię. Np. layout strony, z premedytacją łamie zasady projektowania (np. logo on|music nie jest na górze strony), a kwestie wizualno-techniczno-informacyjne są uproszczone do granic po to, aby maksymalnie wyeksponować muzykę. Tak więc nie staram się promować siebie, firmy itp., tylko Twórców, którzy zechcieli podzielić się swoją autorską twórczością. Co do Twoich inwektyw, związanych z nachalnością, natarczywością i zniesmaczeniem, to mogę napisać, że ja to widzę trochę inaczej (może także Admin forum widzi to podobnie i dlatego nie dał mi bana). Tak więc zamieniłbym te epitety na: staranność, systematyczność i bezkompromisowość. Oczywiście nie uważam, że moja działalność jest idealna, bo piszę pod wpływem chwili, a nie z wyrachowania. A korzystając z okazji mam dla Ciebie oraz innych Forumowiczów kolejną garść informacji Ferie stały się już wspomnieniem, więc wszystko wraca do normy, którą np. są poniedziałkowe podsumowania weekendu... a w ostatnich dniach działo się sporo. Przede wszystkim kolejne notowanie listy, które można nazwać "Powrotem Króla" Tak, tak - fani EASTHORN znowu dali o sobie znać i ponownie na szczycie listy znajdziecie ten zespół. Drugą pozycję utrzymali PEOPLE OF THE SUN, a z 4'tego na 3'cie awansował KRZYSDA. 94'te notowanie listy on|music, to również wiele NOWOŚCI, w tym także SUPER NOWOŚCI - np. wystarczyło tylko, żeby przypomniał o sobie PAWEŁ IZDEBSKI, a jego najnowsza propozycja "No cóż" od razu pojawiła się na liście. Wygląda na to, że dział NOWOŚCI jest systematycznie sprawdzany Ale to nie wszystko, co zachęca do zapoznania się z aktualnym zestawieniem listy: 20 ) MAGDA BEREDA - "All I need" 19 ) DJCHUD!NI - "Check One (Original Mix)" 18 ) KATEDRA - "Jonasz" 17 ) RACUCH - "Jeden Ruch" 16 ) JOHNY' AFTER DEATH - "Pozdrowiony Zatopiony Ośmiostrzałowiec" 15 ) CIERNIE - "Azyl" 14 ) LEWSON i Gites - "Płaczę" 13 ) PAWEŁ IZDEBSKI - "No cóż" 12 ) TREWOR - "Bosnian Pyramid" 11 ) ROSES - "Teraz Ja" 10 ) ROFTT - "Camelot" 09 ) KOBERISE feat. AGNIESZKA BUDAK - "Peekaboo" 08 ) MIRASS - "Voco27" 07 ) CAFFEINE MIT COCAINE - "Shut Up" 06 ) ALEX1 - "Thoughtless" 05 ) ALIENSYNTHESIZER - "Hestehoved" 04 ) ABYSSMB - "Spaceship" 03 ) KRZYSDA - "Small one 2012-09-15" 02 ) PEOPLE OF THE SUN - "I Don't Mind" 01 ) EASTHORN - "Deszcz" Nowi Twórcy z pasją! Galeria Twórców w dalszym ciągu rośnie w siłę - ostatnio swoją fonotekę założył zespół CIERNIE. Naprawdę warto sprawdzić, co mają do zaprezentowania nowi Twórcy z pasją. Premiery on|music! Najnowsze utwory zaprezentowali: - LEWSON (utwór pt. "Płaczę" z gatunku Hip-Hop) - ALEX1 (utwór pt. "Thoughtless" z gatunku Hip-Hop) - MIRASS (utwory pt.: "OLD TRAIN" z gatunku Freestyle i "UTWÓR M" z gatunku Chill Out) - SULATUS (utwór pt. "Two" z gatunku Ambient) - PAWEŁ IZDEBSKI (utwór pt. "No cóż" z gatunku Alternatywna) - ROFTT (utwór pt. "Between Dreams and Reality" z gatunku Ambient) Zachęcam do odsłuchu i zagłosowania na najnowsze premiery on|music! Pozdrawiam Marcin on/music - w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze
 24. Info. Z początkiem tygodnia mam nowy zestaw informacji prosto ze stron on-music.pl: 1) Premiery on|music! ROFTT, w krótkim czasie zamieścił w swojej fonotece już 11 utworów. Ostatnio doszły: - "The Devil's Sanctuary" - "Camelot" - "Spirit of Rosemary" TREWOR zaprezentował kolejne próbki swoich dokonań z gatunku Muzyka Filmowa: - "Bosnian Pyramid" - "Syria War" Także MAYA NEZNAYU powięszkyła swoją fonotekę o: - "In Beetwen The Extremes" - "Take a Deep Breath and do not Gasp" O sobie przypomniał również SULATUS, a jego nowa produkcja to: - "Sunday Dub" 2) Nowi Twórcy z pasją! Wszystkich, którzy nie mogli doczekać się nowych utworów z gatunku Alternatywa, ucieszy z pewnością wiadomość, że w Galerii Twórców pojawiła się TINALANDRYNA - a jej pierwsze propozycje powiększyły właśnie fonotekę gatunku Alternatywa. Zapraszam do zapoznania się z dokonaniami TINYLANDRYNY. Bardzo miło jest mi także poinformować, że do walki o Wasze głosy przyłączył się zespół KATEDRA! Ich Rock'owe utwory czekają na Wasz odsłuch i głosy, a także na dodanie do zestawów Waszych ULUBIONYCH. 3) Lista on|music! 92'gie notowanie listy on|music, stoi pod znakiem ciągłej hegemonii zespołu EASTHORN. To już 16'ty tydzień panowania. Grupa tak wiernych i systematycznych fanów to z pewnością bardzo ważne zaplecze w walce o utrzymanie się na szczycie. Na podium są również ponownie KRZYSDA i ALIENSYNTHESIZER, którzy wymienili się miejscami w porównaniu z poprzednim zestawieniem. Obecne notowanie to wiele POWROTÓW (np. PAWEŁ'93 i jego klasyczny Cykl miniatur "Roztocze") oraz NOWOŚCI - w tym także SUPER NOWOŚCI (np. zespół rock'owy KATEDRA). Kilka utworów utrzymało swoje pozycje z poprzedniego tygodnia. Ale najważniejsza jest oczywiście multigatunkowa muzyka, którą jak zwykle znajdziecie w aktualnym notowaniu listy on|music: 20) MAGDA BEREDA - "Powiedzieć nie" 19) SULATUS - "Wilt Tree" 18) WAY TO FLY - "Fly So High Test 14" 17) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 16) PAWEŁ'93 - "Cykl miniatur fortepianowych "Roztocze" 15) PIOTR HUMMEL - "Aftermath (trailer music)" 14) THE OLSTEN BROTHERS BAND - "Świat zwariował" 13) ROSES - "Puste Słowa" 12) RACUCH - "Jeden Ruch" 11) KATEDRA - "Jonasz" 10) TREWOR - "Syria War" 09) ROFTT - "Camelot" 08) MYSTERIOUS SOUL - "Beyond the world" 07) KOBERISE - "Along the bay" 06) ABYSSMB - "Escape" 05) CAFFEINE MIT COCAINE - "I Command My Spirit" 04) PEOPLE OF THE SUN - "One More Time" 03) ALIENSYNTHESIZER - "Voyager" 02) KRZYSDA - "Small one 2012-09-15" 01) EASTHORN - "Live and die" Pozdrawiam Marcin on/music - w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze
 25. Info. Z początkiem tygodnia mam nowy zestaw informacji prosto ze stron on-music.pl: 1) Premiery on|music! ROFTT, w krótkim czasie zamieścił w swojej fonotece już 11 utworów. Ostatnio doszły: - "The Devil's Sanctuary" - "Camelot" - "Spirit of Rosemary" TREWOR zaprezentował kolejne próbki swoich dokonań z gatunku Muzyka Filmowa: - "Bosnian Pyramid" - "Syria War" Także MAYA NEZNAYU powięszkyła swoją fonotekę o: - "In Beetwen The Extremes" - "Take a Deep Breath and do not Gasp" O sobie przypomniał również SULATUS, a jego nowa produkcja to: - "Sunday Dub" 2) Nowi Twórcy z pasją! Wszystkich, którzy nie mogli doczekać się nowych utworów z gatunku Alternatywa, ucieszy z pewnością wiadomość, że w Galerii Twórców pojawiła się TINALANDRYNA - a jej pierwsze propozycje powiększyły właśnie fonotekę gatunku Alternatywa. Zapraszam do zapoznania się z dokonaniami TINYLANDRYNY. Bardzo miło jest mi także poinformować, że do walki o Wasze głosy przyłączył się zespół KATEDRA! Ich Rock'owe utwory czekają na Wasz odsłuch i głosy, a także na dodanie do zestawów Waszych ULUBIONYCH. 3) Lista on|music! 92'gie notowanie listy on|music, stoi pod znakiem ciągłej hegemonii zespołu EASTHORN. To już 16'ty tydzień panowania. Grupa tak wiernych i systematycznych fanów to z pewnością bardzo ważne zaplecze w walce o utrzymanie się na szczycie. Na podium są również ponownie KRZYSDA i ALIENSYNTHESIZER, którzy wymienili się miejscami w porównaniu z poprzednim zestawieniem. Obecne notowanie to wiele POWROTÓW (np. PAWEŁ'93 i jego klasyczny Cykl miniatur "Roztocze") oraz NOWOŚCI - w tym także SUPER NOWOŚCI (np. zespół rock'owy KATEDRA). Kilka utworów utrzymało swoje pozycje z poprzedniego tygodnia. Ale najważniejsza jest oczywiście multigatunkowa muzyka, którą jak zwykle znajdziecie w aktualnym notowaniu listy on|music: 20) MAGDA BEREDA - "Powiedzieć nie" 19) SULATUS - "Wilt Tree" 18) WAY TO FLY - "Fly So High Test 14" 17) PAWEŁ IZDEBSKI - "Hope" 16) PAWEŁ'93 - "Cykl miniatur fortepianowych "Roztocze" 15) PIOTR HUMMEL - "Aftermath (trailer music)" 14) THE OLSTEN BROTHERS BAND - "Świat zwariował" 13) ROSES - "Puste Słowa" 12) RACUCH - "Jeden Ruch" 11) KATEDRA - "Jonasz" 10) TREWOR - "Syria War" 09) ROFTT - "Camelot" 08) MYSTERIOUS SOUL - "Beyond the world" 07) KOBERISE - "Along the bay" 06) ABYSSMB - "Escape" 05) CAFFEINE MIT COCAINE - "I Command My Spirit" 04) PEOPLE OF THE SUN - "One More Time" 03) ALIENSYNTHESIZER - "Voyager" 02) KRZYSDA - "Small one 2012-09-15" 01) EASTHORN - "Live and die" Pozdrawiam Marcin on/music - w radio tego nie usłyszysz ...jeszcze
×
×
 • Utwórz nowe...