Skocz do zawartości

RobertJ

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Ale tu też nie o pazur chodzi. Muzyki wprawdzie w domu jest dużo, ale plumka gdzieś tam w tle. Chodzi raczej o takie "ładne granie" dla postronnej, niewyrobionej muzycznie osoby wchodzącej do domu.
 2. Jbl mam w samochodzie i takie granie mi pasuje. Jestem brzmieniowym prostakiem i lubię jak jest wciśnięty loudness. A szybka decyzja jest mi potrzebna bo mam 20 proc. rabatu do jutra w pewnym sklepie wysyłkowym...
 3. Nie jestem jakoś szczególnie wymagający. Za młodu podobały mi sietonsilowe zg40-c9, później jak większość mojego pokolenia słuchałem altusów, które wymieniłem na wharfedale diamond 7.3. I z.wszystkich byłem zadowolony. Ostatnio mam podpięte jamo 426 i nie jestem zadowolony. Lubię wyraźne basy i soprany, z lekko wycofaną średnicą. Jeśli brzmienie będzie ocieplone to tylko lepiej. Nie wiem co więcej mógłbym dodać.
 4. JBL Loft 50, JBL ES 80, Taga 606 se, Indiana Line Nota 550, roth oli ra3 - które wziąć do onkyo 525 jako fronty, żeby jako tako grały z muzyką rock, pop, elektronika, smooth jazz. Pokój ok. 20 m2, ale mają grać raczej cicho. Pytanie szybkie bo mam mało czasu na decyzję. O odsłuchach nie ma mowy.
 5. Gdzie mogę znaleźć macadres dongla wifi UWF-1. Na routerze mam filtrowanie po macadresach i adres jest mi potrzebny do prawidłowego funkcjonowania amplitunera.
 6. Ja korzystam z Mede8er 500X2 i w zasadzie jestem zadowolony. Czyta wszystko, włącznie z obrazami DVD i BR (w tym 3D). Mankamentem tego modelu jest to, że nie potrafi z pliku tekstowego z napisami zrobić napisów 3d. Trzeba więc szukać albo filmów z wtopionymi napisami albo z lektorem. Ale dodatkowo kupiłem też odtwarzacz BR do odtwarzania kolekcji filmów BR, które uznałem za wartościowe i godne kupienia płyt.
 7. No i kiedy już prawie byłem zdecydowany na pioneera to natrafiłem na informację o tym, że aby Spotify działało potrzebny jest iPad albo iPhone. I tu pech bo wszystkie urządzenia w moim posiadaniu są na androidzie. W związku z tym funkcjonalność Spotify dla mnie chyba nie istnieje. Czy ktoś z posiadaczy Pioneera mógłby się wypowiedzieć czy to prawda? W Denonie, zdaje się, nie trzeba mieć Apple'a do korzystania ze spotify. Nie wiem jak w pozostałych...
 8. Z tym kopem to bym nie przesadzał. To ciągle jest stosunkowo ciche granie. Chodzi mi właśnie o taki dobór elementów, żeby przy stosunkowo cichym odtwarzaniu to juz grało a nie wymagało rozkręcania wzmacniacza powyżej 30%
 9. A jakie kolumny do takiego Pioneera byłyby sensownym wyborem w cenie też ok. 1500? Ale założenie następujące: fronty muszą być wąskie, bass reflex raczej z przodu bo blisko ściany.
 10. To już powoli mi się rozjaśnia. Co do słabości jamo 426 to wiem - ale darowanemu koniowi... Z kolei o Pioneerach sporo jest opinii, że słabe, ze to nie to co kiedyś itd. Ale większość to pewnie opinie tych co je tylko w sklepie widzieli A jaka różnica istotna jest między 923 a 827.
 11. Witam, bardzo proszę o pomoc w wyborze amplitunera do KD. Waham się pomiędzy Yamaha RX-V475, Denon X100, ONKYO TX-NR525, SONY DN840 lub jakimś Pioneerem. Chodzi mi o funkcje sieciowe typu radio internetowe i Spotify. Cena ok. 1500 zł. Obecnie mam Denona 1311 i kolumny Jamo 426, ale jak dla mnie brzmi to średnio. Choć to passe, to lubię granie bardziej konturowe a obecnie gra to raczej sucho. Przeznaczenie to kino domowe i muzyka (CD, mp3) po. ok. 50%. Muzyka niezbyt głośna - maksymalnie głośność normalnej rozmowy. Najpierw chciałbym wymienić amplituner a kolumny w terminie późniejszym, ale poprawę grania chciałbym usłyszeć już po zmianie amplitunera. Pokój ok. 20 m2. Który z powyższych amplitunerów gra najbardziej skrajami pasma, tak trochę efekciarsko? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...