Skocz do zawartości

wefhi1999

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez wefhi1999

 1. Ah dodam jeszcze że mam w domu piec line 6 spider II 120W
 2. Ok w takim razie czekam na konkretne propozycje sprzętu
 3. Skoro chcesz wejście usb pewnie masz piliki muzyczne i komputer ? , a piszesz że nie masz sprzętu towarzyszącego. Jeśli jednak masz pc, to w tym niewielkim budżecie masz szanse kupić klasyczny wzmacniacz i dwie kolumny. Jeśli nie masz komputera, czyli "źródła np. plików mp3, flac" to za 600zł możesz kupić najwyżej cienką jak zupa z papierka nową mikro wieżę, ale z jakże pięknym wejściem usb (oby jeszcze obsługującą tagi-katalogi) . Ponieważ w budżecie 600zł starczy na klasyczny używany wzmacniacz stereo, lub amplituner stereo, oraz dwie kolumny , ale na odtwarzacz cd, a już z pewnością z wejściem usb, zdecydwoanie zabraknie. Tak, mam komputer, zaraz poprawię posta. Nie wiem tylko czy zintegrowana karta dźwiękowa będzie miała znaczenie bo płyta główna jest dosyć stara i nie mogę znaleźć sterowników do dźwięku.
 4. Cześć, to będzie moj pierwszy poważniejszy zestaw audio, a ja jestem kompletnie zielony i prosze o pomoc w dobraniu jakiejś sensownej konfiguracji 1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? Do 600-800 zł myślę 2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany. Obojętnie 3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy Stereo 4) Jaki jest sprzęt towarzyszący Komputer (nie wiem czy to ma znaczenie ale mam zintegrowana kartę dźwiękowa i przez to, że płyta główna jest stara, nie mogę znaleźć sterowników do dźwięku) 5) Jaka jest powierzchnia pokoju? 5x4m 6) Jakiej muzyki słuchamy głównie death metal, ale często też rock 7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw? raczej jednorazowy 8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony odczytywanie utworów z czytnika pamięci USB
 5. Możesz napisać coś więcej? Ewentualnie jakieś oferty z internetu, jak mówiłem jestem zielony w tym
 6. Witam. Już na początku mowie że jestem kompletnie zielony. Potrzebuję kolumn i subwoofera do tej wieży (model podany w opisie tematu), mój budżet zamyka się w trochę ponad 600 zł. Lubię głębokie basy, muzyka której słucham to głównie metal. Proszę o pomoc mój pokój ma 10m2, sprzęt może być używany, mieszkam w Olsztynie. EDIT napisałem mój jak duży jest mój pokój 10m2, chyba że nie o takie wymiary chodzi kolumny napisałem też że maksymalnie ponad 600 zł czy coś się nie wyświetla moim poście??
×
×
 • Utwórz nowe...