Skocz do zawartości

PeterS

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O PeterS

 • Ranga
  Debiutant
 1. PeterS

  Dobór sprzętu.

  Nie chciałbyś czytać moich esów. Długość ich by Cię przybiła. Zawsze samoistnie przechodzą w emy o duuużej pojemniści, bez dołączania plików graf. To tyle wylewności. Może jeszcze tylko info, że moich kabli nie dobierałeś. Sam to zrobiłem kiedy potrzebowałem. A pomocy jak widzę mi nie udzielisz. Wiesz, powiem Ci jeszcze wylewnie, że szczerze na Ciebie liczyłem.
 2. PeterS

  Dobór sprzętu.

  Pomieszczenie 5,8 m x 3,8 m. Zaproponuj coś nowego i starego dla tych 4 Ohm Koda i coś dla tych STX. Muzyka bardzo różna ale lubię słuchać głosno i bardzo często mam ochote na mocniejszego rocka i metal. Przyjemnych snów.
 3. PeterS

  Dobór sprzętu.

  Służę. Mam na imie Piotr. Mieszkam na Śląsku. Szczerze to nie sądzę żeby to maiło jakiekolwiek znaczenie w odniesieniu do doboru sprzętu ale skoro...to nie komplikuje. @.0 to uproszczenie. Może mylące ale chodzi mi o stereo. Sprzet nowy. A budżet... Poprostu oczekuje porady i propozycji. Zwracam sie z tym do osób doświadczonych. Kolumny nie są zbyt budżetowe więc nie musi być też wzmacniacz najdroższy. Choć wszyscy i my amatorzy i wy fachowcy wiemy że baaaardzo często drogi czy najdroższy nie oznacza najlepszy. Często nawet dobry. Doradzi ktoś rozsądnie i fachowo? Piotr.
 4. Witam. Prosze o pomoc w doborze wzmacniacza dla kolumn głośnikowych Koda D92F. Sprzęt ma działać jako 2.0 a nie kino domowe. Tylko do słuchania muzyki. Wszystich zainteresowanych pomocą w tym temacie informuję, że wymienione kolumny mają impedencję wg produc 4 Ohm. Również interesuje mnie konfiguracja kolumn STX F-360 n. Dobór wzmacniacza w takim samym układzie stereo. Te akurat nie dla mnie lecz dla bliskiej osoby. Przy czym obydwie pary kolumn są faktem dla nas namacalnym więc dziękuję za ewentualne propozycje "lepszych" lub "gorszych" wyborów tylko bardzo proszę o dobór czegoś dzięki czemu będą grały czyli wzmacniacza. Oczywiście za sugestie lepszych konfiguracji także dziękuję.
×
×
 • Utwórz nowe...