Skocz do zawartości

xedobil

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. A co sądzisz o wzmacniaczu Denon PMA520? http://allegro.pl/denon-pma520-pma-520-dea...4187352209.html Mam okazję kupić kolumny Magnat Quantum 673 i wzmacniacz PMA520 za 1600 złotych i teraz właśnie nie wiem czy ten wzmacniacz będzie dobry do tych kolumn.
 2. Szukam wzmacniacza, który zagra dynamicznie i czysto. Na pilocie mi nie zależy. Trochę poprzeglądałem Allegro i czytałem różne opinie na temat różnych wzmacniaczy. Wpadły mi w oko: - DENON PMA-860 http://allegro.pl/pioneer-a-616-mark-ii-wz...4197049174.html - Yamaha A 720 http://allegro.pl/wzmacniacz-yamaha-a-720-i4195730496.html - PIONEER A-616 MARK II http://allegro.pl/pioneer-a-616-mark-ii-wz...4197049174.html Ale nie jestem pewien, czy wymienione wyżej wzmacniacze będą do moich kolumn pasować i czy będą grały tym dynamicznym basem. Ogólnie jestem zielony w tych sprawach i trudno mi cokolwiek wybrać.
 3. Witam, postanowiłem kupić kolumny podstawkowe Magnat Quantum 673, ale nie wiem jaki wybrać do nich wzmacniacz. Może być używany, jak i nowy. Słucham muzyki elektronicznej, rapu. Pokój ma 12m2. Budżet około 500 złotych. Proszę Was o podanie propozycji.
 4. Dobrze, teraz proszę o jakieś propozycje wzmacniaczy do kolumn JBL ES30. Budżet około 500 złotych.
 5. Kabelek z 2RCA i minijackiem posiadam. Czyli bez problemu będę mógł podłączyć odtwarzacz mp3 do wzmacniacza? Jeszcze jedno pytanie, czy jakość dźwięku będzie także zależała od odtwarzacza mp3?
 6. Z tych, które wymieniłeś najbardziej przypadły mi do gustu Monitor Audio GX2, jednakże jak na razie nie udało mi się znaleźć aukcji z dobrą ceną. Drugą opcją są kolumny JBL ES30. Dodam jeszcze, że zależy mi na zakupie kolumn w kolorze czarnym. Myślę, że na jedne z powyżej wymienionych się zdecyduję. Teraz pytanie, jaki wzmacniacz będzie z nimi dobrze współpracował do 500 złotych i co mogę później do niego dokupić, abym mógł odtwarzać piosenki z jakiegoś pendrive'a?
 7. Czytałem Twój post. Jestem zielony w tych sprawach, więc nie wiedziałem, że subwoofer nie jest elementem stereo. Chcę złożyć zestaw stereo. Znajomi przekonali mnie na monitory, a subwoofer dodałem sam od siebie. Jeżeli chodzi o to wypożyczanie, to chciałem to zrobić tylko po to, żeby sprawdzić czy kolumny nie dudnią i tym podobne, ale jest to już nie ważne. Podsumowując, proszę o podanie jakiś propozycji kolumny + wzmacniacz do około 1500 złotych.
 8. Do przetestowania pożyczę wzmacniacz z salonu, z tym nie ma problemu. Popytałem troszkę i po dłuższych przemyśleniach uważam, że monitory rzeczywiście byłyby lepsze do mojego pokoju. Tylko czy wtedy nie potrzebowałbym jakiegoś subwoofera? I czy bez standów monitory grają dużo gorzej? Jeżeli już miałbym zdecydować się na monitory to standy kupie dopiero po jakimś czasie, gdy uda mi się coś uzbierać. Gdy subwoofer będzie potrzebny to wtedy na monitory, wzmacniacz i subwoofer nadal będę miał do przeznaczenia około 1500 złotych (+/- 100 ).
 9. Niekoniecznie nowe, mogą być z drugiej ręki. Zamierzam tak się dogadać ze sprzedającym, że najpierw je przesłucham w moim pokoju i kupię, gdy będą dobrze grały. Jeżeli chodzi o monitory to jest do druga opcja, ponieważ wolę kolumny podłogowe. Ogólnie to na cały zestaw, czyli kolumny i wzmacniacz przeznaczyłem 1500 złotych, więc jeżeli kolumny wybiorę za 1000 złotych, to wzmacniacz za 500 złotych. Dlatego najpierw chcę znaleźć kolumny, żeby wiedzieć ile pieniędzy zostanie mi na wzmacniacz.
 10. Wolałbym skorzystać z tej pierwszej opcji, czyli kupienie z możliwością zwrotu. Proszę tylko o podanie propozycji, a znalezienie aukcji, sprzedającego zostawiam na własną rękę
 11. To napiszę wszystko od początku... Szukam dwóch kolumn podłogowych wyłącznie do słuchania muzyki ( muzyka elektroniczna, rap ). Sprzęt może być używany jak i nieużywany. Wzmacniacza jeszcze nie mam, najpierw chciałem wybrać jakieś kolumny, potem wzmacniacz. Jeśli chodzi o powierzchnię pokoju to 12m2 ,ale wolę mieć mocniejszy sprzęt i nie wykorzystywać go w 100%, ponieważ w przyszłości mam zamiar zmienić miejsce zamieszkania, co wiąże się z większym pokojem. Budżet: 1000zł. Jeżeli jest to istotne, to miejsce zamieszkania: Leszno.
 12. Witam, Planuje kupić kolumny podłogowe do słuchania muzyki ( muzyka elektroniczna, rap ), mój budżet wynosi 1000 zł. Kolumny, jakie do tej pory udało mi się znaleźć: - Magnat Monitor Supreme 1002, - HECO VICTA 700 - LTC V7B - YAMAHA NS-50 Proszę Was o jakieś propozycje. Kolumny takie jak scherzo 350 odpadają, ponieważ są one za szerokie i nie będą pasowały do mojego pokoju.
×
×
 • Utwórz nowe...