Skocz do zawartości

Przem23

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Przem23

 • Ranga
  Debiutant
 1. Przem23

  Jakie wybrać głośniki do wieży JVC CA-HXZ1R

  A orientujesz się ile taka naprawa by mogła kosztować i gdzie takiej naprawy by dokonano? Chyba wolałbym naprawić bo co z tymi kolumnami bym miał zrobić jakbym kupił nowe. Druga sprawa, na co bym musiał patrzeć przy wyborze nowych kolumn żeby wszystko elegancko paasowało i grało?
 2. Przem23

  Jakie wybrać głośniki do wieży JVC CA-HXZ1R

  Koszty nie mają znaczenia więc co dobrego polecasz?
 3. Przem23

  Jakie wybrać głośniki do wieży JVC CA-HXZ1R

  Cześć, sory że długo nie odpisywałem (muszę włączyć powiadomienia na maila). Wieże dostałem od bliskiej osoby której już nie ma. Z tego co słyszałem głośniki spaliły się bo wieża była "katowana" i widocznie nie wytrzymały. Głośniki mają 6 Ohm. Wieża działa jak należy. Subwoofers: Min. moc całkowita (RMS) 86 W na kanał, 6 Omów przy 63 Hz i całkowitych zniekształceniach harmonicznych nie większych niż 0,9%. Main Speakers: Min. moc całkowita (RMS) 21 W na kanał, 6 Omów przy 1 Hz i całkowitych zniekształceniach harmonicznych nie większych niż 0,9%. Kolumny głośnikowe/impedancja: Subowoofer: 6 OM - 16 OM Main Speakers: 6 OM - 16 OM
 4. Przem23

  Jakie wybrać głośniki do wieży JVC CA-HXZ1R

  Dostałem odpowiedź że nie mają już oryginalnych głośników. Czyli co lipa :/
 5. Przem23

  Jakie wybrać głośniki do wieży JVC CA-HXZ1R

  Ok, napisałem do nich Dzięki! Dalsze porady jednak mile widziane.
 6. Witam, jakie głośniki subwooferowe kupić zamiast tych na zdjęciu bo te się spaliły już kilka lat temu i chce w końcu kupić nowe. Wieża JVC CA-HXZ1R. Średnica głośnika 160mm. Nie bardzo się na tym znam dlatego prosiłbym o jakąś poradę, ewnentualnie gdzie mogę kupić takie głośniki?
×