Skocz do zawartości

luk

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O luk

 • Ranga
  Debiutant
 1. No proszę Cie...przecież wiekszość DVD jest nagranych w AC-3. To fatalny, skompresowany format, ale osiągalny z Divxów, które mogą mieć też DTS czy dobre (wysoki bitrate) MP3. Co do obrazu to także kompresja MPEG4 jest znacznie lepsza niż stare MPEG2 na DVD-Video. Kwestia tylko upakowania - tutaj większość Divxów, które sa na jednej płycie CD rzeczywiście wygląda marnie.
 2. luk

  Zestaw z Chin

  Chińczycy robią coraz lepsze urządzenia, zresztą często są to projekty z europy czy usa a tylko sama produkcja. Usher zbiera wszędzie pozytywne oceny wiec pewnie gra bardzo dobrze. pozostaje tylko kwestia wykonania. Dla mnie często dalekowschodnie produkty coś udają (tutaj sonus faber, glosniki scanspeak, a wzmacniacze np. levinsona), jednak nieudolnie, brak jest tych smaczków i wyrafinowania. Takie tam rzemiosło, byle więcej i taniej. Ale może to wcale nie przeszkadza, wówczas bierz co brzmi dobrze i nie patrz na pochodzenie.
 3. luk

  B&W 704

  To może Marantz PM-15, ma dobrą detaliczność, szybki bas, a przy tym jest bardzo zrównoważonym wzmacniaczem. Możesz liczyć na świetną dynamikę takiego połączenia.
×