Skocz do zawartości

Marcus-Audio_pl

Uczestnik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Do tej kwoty nie poszalejesz i wybrałbym te głośniki które będą w najlepszym stanie i które jeszcze trochę posłużą. Moze lepiej poczekać i dołożyć do nowych,lepszej jakości,co o tym sądzisz?
 2. Jak pisze ma Clariona,więc firma okej. Teraz pytanie które radio,bo cenowo trochę się różnią,ale z tego co czytzam to pozytywne opinie zbiera model MEX-GS600BT, może nad tym warto się zastanowić.
 3. Ma to sens,tylko pytanie ile jesteś w stanie przeznaczyć na nowe radio i ogólnei cąłe oprzyrządowanie audio. Dopiero jeżlei to sprecyzujesz,bedziemy w stanie podać kilka zestaww i modeli.
 4. Ja takze brabym tutaj Magnata- zobacz tylko w jakim jest stanie,czy jest sprawny oraz czy działa. Jeżeli wszystko w porządku to jeszcze długo będziesz cieszył się dobrą jakoscią z tego zestawu.
 5. A na czym Ci zależy,na tym żeby mieć dobre głośniki czy na tym aby mieć znaczek California i do tego nie interesuje Cię jakość? Bo to w sumie jest tutaj najbardziej istotną sprawą.
 6. Na początek sprawdź połączenia głośników,czy wszytsko jest w porządku bo to z pewnością kwestia kablii gdzieś nie łaczy skoro raz grają a innym razem nei chcą załączyć.
 7. Za sprzedane radio weźmiesz grosze,natomiast sam piszesz ze jesteś z niego zadowolony więc wg mnie nie ma sensu zmieniać. Jakie gośniki w ogóle posaidasz,też oryginalne? Podaj szczegóły. W tym przypadku transmiter to bardzo dobra opcja.
 8. Przetwornik DAC faktycznei brzmi sensowniej niż zewnętrznakarta,tym bardziej że masz wzmacniacz. Może podaj dokłądnie jakiej mocy i firmy,to też bardzo istotny szczegół.
 9. Steelseries SIBERIA v2 to dobry wybór,mozes zpoczytać wiele opinii pozytywnych na kilku forach,a poza tym także kwestia tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel,sprecyzuj go i wtedy wybierzemy także inne sensowne modele.
 10. Podaj jeszcze jaki to telefon,bo faktycznie w wielu przypadkach wgrywanie programów miaj się z celem,jakosci nie uświadczysz,warto byoby napisać także jakie słuchwki posiadasz.
 11. Wiesz- przy słabej akustyce nawet najlepszy sprzęt nei zrobi wrażenia i niesttey musisz się z tym liczyć. Jeżeli chciałbyś markowy zestaw 5.1 to radzę poczekać i doożyć do niego,to chyb alepsze rozwiązanie,prawda?
×
×
 • Utwórz nowe...