Skocz do zawartości

piosch

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Taka propozycja, która szczególnie może się przydać w tematach poszukiwania sprzętu, których jest dość duży odsetek. Mianowicie może warto przypiąć temat "Pierwsze posty - i nie tylko to!" w każdym dziale, bo nie wiem czy jest możliwość przypomnienia o takim temacie w momencie zakładania tematu. W każdym razie chodzi o to, aby zmniejszyć ilość ogólnikowych postów na początku tematu.
 2. Zgadzam się. Dodatkowo jedyna opcja kontaktu to albo formularz, albo "Contact us: outletonlineservercenter@gmail.com". Nie wydaje mi się, że dobrze to wygląda patrząc na sklep, który teoretycznie zajmuje się handlem na skalę globalną.
 3. Napiszę tak ogólnie. Kolumny stereo i amplituner to raczej zestaw, który do siebie nie pasuje. Przede wszystkim musisz określić do czego jest Ci dany zestaw potrzebny, czyli czy chcesz iść w stronę stereo czy kina domowego. Następnie przedstaw jak najwięcej szczegółów, które pozwolą Ci pomóc. Są osoby, które tu na pewno Ci pomogą, ale musisz je nakierować.
 4. W takim razie temat zostaje na jakiś czas zawieszony. Póki co dziękuję za pomoc.
 5. W takim razie zostaje wstrzymać się z zakupami, aby poodkładać jeszcze trochę i zrobić zakup zgodnie z przedstawionym przez Ciebie schematem. A mniej więcej na jakie marki zwracać uwagę?
 6. No to widać jak dużo muszę się osłuchać aby wyłapać różnice. Napisałem swego czasu, a to pewnie jakby pomyśleć z 3-4 lata będzie. Było to ok 800zł z kablami Audionova Moonwalk. Niestety różne losowe sytuacje powodowały, że wszystko stanęło w miejscu i rozwiązanie tymczasowe o jakim pisałem stało się czasowym. Wiem, że być może będzie to na około patrząc na opinię na temat kolumn, ale jednak chciałbym składać to w kolejności DAC, wzmacniacz i kolumny ze względu na to, że nie wiem jak długo rozłoży się to w czasie. Pierwsze nowe na pewno, reszta powiem tak, jakoś zawsze obawiam się używek i wolę nowe. Gdybym znał poprzedniego właściciela pewnie z używanym sprzętem nie byłoby problemu.
 7. Mi też wydawało się, że jest wszystko ok, co nawet w rozmowie z jednym z użytkowników pisałem, ale niestety faktycznie coś się dzieje. Przed chwilą np zostałem automatycznie wylogowany nie wiadomo czemu. ---- Edit: I to parę razy z rzędu. Zakładka prywatnych wiadomości też szwankuje.
 8. A u mnie głównie rockowo, aczkolwiek czasami lecą mega mieszanki gatunków, kwestia tego co wpadnie do ucha:)
 9. Wymiana kostek jest banalnie prosta. https://www.youtube.com/watch?v=34yWl48Tl-U Czytając wymiana myślałem o lutowaniu a tu faktycznie nie wygląda to na skomplikowaną operację Póki co jest 1 propozycja DACa, za którą dziękuję. Mam nadzieję, że pojawi się jeszcze jakaś pomoc w wyborze nie tylko DACa, ale i wzmacniaczy.
 10. @brejq Dzięki za propozycje. Co do wymiany kostek póki co nie czuję się na siłach aby dokonywać zmian w sprzęcie. Wolałbym mieć gotowy produkt. O to chodzi:) W takim razie proszę o pomoc w doborze wzmacniacza i DACa.
 11. Specjalnie podkreśliłem zewnętrzna:) Ale dzięki za chęci Niestety na temat DAC-ów za dużo nie wiem. Jedynie podstawy podstaw. Także od razu zapytam co w tym przypadku da zastąpienie karty DAC-iem? Ogólnie chodziło mi aby podpiąć laptop plus czasami PC pod kartę lub DACa jeżeli taka możliwość istnieje i będzie korzystna, i przepinać w zależności od komputera na którym pracuję.
 12. Myślałem żeby podzielić to w taki sposób: karta <500 wzmacniacz <1500 Chyba, że bardziej opłaca się zmienić proporcje. To już ciężko mi powiedzieć.
 13. Witam. Chciałbym powitać wszystkich forumowiczów i nie ukrywam, że mam nadzieję na pomoc od bardziej doświadczonych kolegów. Swego czasu nabyłem kolumny Jamo E660, do których planowałem dokupić wzmacniacz, a dodatkowo postanowiłem dołożyć zewnętrzną kartę aby móc podpiąć zestaw pod 2 komputery. Teraz kolumny są podpięte pod dosyć starą wieżę i zwykłą zintegrowaną kartę, więc nie wykorzystuję tego co mogą zaoferować kolumny. Dlaczego tak to wygląda do tej pory? Nie od razu Kraków zbudowano (czyt. trzeba było trochę dozbierać pośród innych wydatków) Jednak teraz przyszedł na zmiany, jeżeli nie natychmiastowe to na pewno stopniowe. Dlaczego wybrałem akurat te kolumny? Miałem przyjemność przesłuchać na nich trochę muzyki i spodobały mi się dźwięki jakie z nich się wydobywały. Miejsce kolumn to pokój ok:20-22m2. Muzyka jaką słucham to głównie rock, jeżeli miałbym dokładniej określać to bliżej mi do dynamicznego rocka, czy power metalu, niż do klasycznego rocka czy ballad, jednak nie zamykam się wyłącznie w tym gatunku i zdarza się mi słuchać można powiedzieć wszystkiego co tylko wpadnie w ucho. Mój budżet wynosi ok 2000zł. Od razu podkreślam, że to są moje początki jeśli chodzi o audio, więc liczę na każdą pomoc i wyrozumiałość jeżeli nie opisuję tego o czym myślę w sposób dość konkretny. Z góry dziękuję za pomoc, a w razie gdyby coś było niezbyt dokładnie opisane, postaram się dopisać później.
×
×
 • Utwórz nowe...