Skocz do zawartości

Benybenito

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Benybenito

 1. Nie muszę mieć nowych naklejek i świeżych kartonów, więc jak najbardziej wchodzi w grę, tylko oczywiście zawsze istnieje ryzyko, że sprzęt będzie miał mniejszą żywotność. Mam dwa typy kolumn do ogarnięcia i proszę o opinię. http://olx.pl/oferta/kolumny-podlogowe-can...html#18bfd1466f http://allegro.pl/dunskie-kolumny-podlogow...4813711367.html
 2. Zdecydowałem! Będzie zestaw stereo. Odnośnie kolumn jeszcze się zastanawiam. Do filmów i streamingu będzie BC Acoustique EX 222 + SAMSUNG BD-F6500. Chyba, że ktoś ma inne pomysły to każdy rozważę.
 3. Nie tyle poszukuje zestawu kina domowego do słuchania muzyki, co chciałbym posłuchać muzyki na sprzęcie, na którym będę w stanie usłyszeć wszystkie instrumenty z danego nagrania, a przy okazji kiedy włączę film z "efektami specjalnymi", to będzie się go przyjemniej oglądało, z większymi wrażeniami niż na płaskich dźwiękowo głośnikach z TV.
 4. Na jednym z forum polecono mi zestaw: http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowe...oCHWLw_wcB#opis lub http://www.ceneo.pl/26924547 Co o tym sądzicie?
 5. Witam, potrzebuję pomocy w doborze sprzętu, a jako że jestem januszemmuzyki, to potrzebuję waszej pomocy. Oto czego oczekuję od sprzętu z natury technicznej (nie wiem czy możliwe do realizacji). - słuchanie muzyki z CD - system głośników min. 4.1. (coś co będzie tworzyć niejako surround) aczkolwiek rozważam również klasyczne 2.0 ze względu na słuchanie muzyki - podłączenie do TV Samsunga - radio - możliwość przesyłania odtwarzanej muzyki z urządzeń mobilnych (android, iOS) bezprzewodowo np. na zasadzie streamingu na głośniki - zajebista jakość i czystość odtwarzanej muzyki - brak konkretnego rodzaju muzyki Pokój 20m2. Budżet ok 3000 tys. Jak będzie trochę więcej nic się niestanie. Nie wiem czy interesować się jakimś zestawem czy osobno kompletować. Ma ktoś jakieś pomysły?
×
×
 • Utwórz nowe...