Skocz do zawartości

Marcinzp

Uczestnik
 • Zawartość

  112
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

1 217 wyświetleń profilu
 1. https://allegro.pl/oferta/audio-physic-classic-8-11300995705
 2. Sprzedam Audio Physic Classic 8: https://allegro.pl/oferta/audio-physic-classic-8-11252836475
 3. Dałoby radę zrobić zdjęcie zwrotnicy?
 4. Jak szukałem nowych kolumn, to na forum pisałem, że szukam takich z tweeter'em kopułkowym bez ferrofluidu. A propos testu, szkoda, że to nie Classic 8. Recenzji 5 jest sporo, 8 mniej.
 5. Dzięki RMS. Według informacji, które znalazłem w internecie, te kolumny nie mają tweeterów z ferro fluidem.
 6. Nie ma to jak "merytoryczne" odpowiedzi. Dzięki za taką "pomoc".
 7. ??? Przecież to jest oczywiste. Proszę o odpowiedzi odnoszące się do zadanych pytań.
 8. Z powodu wolniejszej zmiany parametrów w czasie. ATC odpadają z powodu głośników do których przykleja się kurz. Dynaudio Evoke chyba mają kopułki chłodzone ferro fluidem?
 9. Cześć. Szukam kolumn podstawkowych do Rotel A14 + CD14. Oczywiście chcę, aby wszystko dobrze grało z dobrą stereofonią. Oprócz tego kolumny nie mogą zawierać w zwrotnicach kondensatorów elektrolitycznych i kopułek chłodzonych ferro fluidem. Kolumny muszą być nowe i będą grały w 16m2. Wstępnie wytypowałem Audio Physic Classic 3 i Bowers&Wilkins 705 S2 i 706 S2. W wersji droższej Amphion Argon S3 i Xavian Ambra. Które byście z nich polecili? Czy warto dopłacić do dwóch ostatnich kolumn przy Rotelu A14?
 10. To nieprawda, że każdy transport CD gra tak samo.
 11. Powinien, ale ze względu na różne głębokości, nie jest możliwe bezpośrednie postawienie amplitunera na odtwarzaczu. No chyba, że coś pod niego z tyłu podstawimy.
 12. Dziękuję. Mam pytanie, które być może nadaje się na priva. Kupując w sklepie w sposób tradycyjny można uzyskać rabat. Jak jest przy kupowaniu przez internet?
 13. Dziękuję Q21. Biorę pod uwagę tylko kable fabrycznie konfekcjonowane. Jak wypożyczenie kabli wyglądałoby od strony formalnej?
 14. Dziękuję za odpowiedzi. Trochę teraz zgłupiałem ;) Mam jeszcze pytanie odnośnie kabli głośnikowych. Czy np. Tellurium Q Blue byłby dobrym wyborem do Cyrusa i Audio Pchysica?
 15. Dziękuję. Classic 8 to takie 5-ki z większym basem, czy jeszcze czymś się różnią? Nie będą 8-ki za duże do 16 m2?
×
×
 • Utwórz nowe...