Skocz do zawartości

lylon

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O lylon

 • Ranga
  Debiutant
 1. Kolumny stereo do 2000zł

  OK. Dzięki za wskazówki. Trochę odbiegliśmy od wyjściowego tematu. Wracając do niego możesz zaproponować jakieś modele kolumn?
 2. Kolumny stereo do 2000zł

  Wcześniej w ogóle nie patrzyłem w stronę wzmacniaczy. Szukałem na początku kina domowego, ale po pewnym czasie zdecydowałem się na stereo, bo wiele osób pisało, że kino domowe i słuchanie muzyki mija się z celem. Tak więc zacząłem szukać kolumn. Byłem przekonany, że sprawa "serca" zestawu jest zamknięta i kupię ten amplituner. Teraz mam na to trochę inne spojrzenie. W takim razie poleciłbyś mi jakiś wzmacniacz odpowiadający klasie tego amplitunera Denon?
 3. Kolumny stereo do 2000zł

  Witam. Chciałbym kupić kolumny podłogowe stereo. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, więc proszę o niezawiły język. Cena: 1700-1900zł, Używany czy nowy: nowy, Czy stereo, czy kino: stereo oczywiście, Sprzęt towarzyszący: Denon AVR x1000 (jeszcze nie kupiłem, ale to już na 90% pewne), Powierzchnia: 25m2, Muzyka: club, edm, pop, rock, disco, Jakość: chciałbym, by był to sprzęt na wiele lat (za jakiś czas planuję dokupić surroundy i centralny, ale to kwestia miesięcy a nawet lat), Wymagania: 6 lub 8 ohm, min. 100 W, Myślałem nad Tonsil Maestro II 180 oraz Wharfedale Diamond 10.7, Jeżeli coś pominąłem, proszę o komentarz. Z góry dziękuję.
 4. Kino domowe

  Planuję kupić nowe kino domowe 5.1 do pomieszczenia 30m2. Dość często będzie wykorzystywane do słuchania muzyki (club, edm, pop, rock) (50%), a poza tym do grania na konsoli (30%) i oglądania TV (20%). Musi być: min. 4 złącza HDMI, 2 optyki, USB, min. 100W na kanał, impedancja najlepiej 8 ohm, subwoofer, bez Bluraya Polecilibyście coś?
×