Skocz do zawartości

Gibson

Uczestnik
 • Zawartość

  108
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Gibson

 • Ranga
  Sympatyk
 1. Gibson

  Problem ze wzmacniaczem Pioneer A656

  Ale tylko na ebay.co.uk.
 2. Gibson

  Amplituner Pioneer VSA-E03

  Do moderatora: proszę o wykasowanie ww. wpisu i zablokowanie użytkownika LysyProboszcz, ponieważ tego typu nick obraża moje uczucia religijne.
 3. Gibson

  Jaki wzmacniacz do kolumn

  Tu jest Denon PMA1055R z pilotem za 150 euro: LINK.
 4. Gibson

  Dual CS-1225

  Jako kupujący zamawiasz kuriera za pobraniem? Ostatnio na AS ktoś opowiadał jak sprzedawał kolumny za pobraniem i kupujący wpisał ...swój numer konta...
 5. Gibson

  Fine Arts V3 + kolumny + CD + gramofon ~ 1500 zł

  Ezequiel, jeżeli kupiłeś DAC od firmy przez internet lub przez telefon (czyli "na odległość") to możesz go oddać bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania.
 6. Gibson

  Wasze systemy...

  Nie rozumiem Zieluwid jaki zamęt miałby wypływać z usuniętego przez Ciebie mojego pytania czy niejaka suzana używa kabli z OBI za 2zł? Skoro autor twierdzi, że nie słyszy kabli to takie pytanie samo się nasuwa. A może zmienił przez te dwa tygodnie zdanie w kwestii kabli tylko wstydzi się przyznać?
 7. Gibson

  Pierwszy zestaw audio - kilka pytań

  Odsłuchiwałeś ten sprzęt przed zakupem?
 8. Gibson

  bi-wiring jaka grubość???

  Mam na myśli ten kabel: http://www.zbyromex.pl/pl/p/Przewod-glosni...-DA-VINCI-/1522
 9. Gibson

  bi-wiring jaka grubość???

  MC10 a jak porównasz jakość dźwięku uzyskanego przy QED Ruby z dźwiękiem uzyskanym przy Alphard da Vinci? Które byłyby bardziej klasowe?
 10. Gibson

  Wieża do 1000zł

  Wyłącznik czasowy i equalizer to w sprzęcie stereo są "dziwne funkcje".
 11. Gibson

  wzmacniacz jaki wybrać

  Ten sprzedający jest firmą, więc masz 14 na zwrot towaru licząc od momentu jego otrzymania, bez podania przyczyny. Jeżeli nie masz kontaktu ze sprzedającym wyślij maila z odpowiednim oświadczeniem o odstąpieniu od umowy i dodatkowo list polecony. Następnie idź do najbliższego rzecznika konsumentów i zgłoś sprawę. On Ci na pewno pomoże.
 12. Gibson

  Używany sprzęt do 2 tysięcy

  Tutaj jest MF E10 za 95 funtów. Gdyby cena pozostała na tym poziomie to z przesyłką wyszłoby ok. 600zł: LINK
 13. Napisz do administratora, żeby usunął niemerytoryczne, nieprzyjemne wpisy a suzanne zbanował karnie na miesiąc. Temat interkonektów generalnie jest ciekawy.
 14. Suzanna, przyznaj się: masz kłopoty w pracy, nie dostałeś podwyżki? A może dostałeś jedynkę w szkole? Wyżal się, pomożemy ci w twoich życiowych problemach.
 15. Przedwczoraj pisałeś rafal, żeby ten kto nie ma nic do powiedzenia nie zabierał głosu. Ale nie wytrzymałeś i znowu zabrałeś głos pomimo, że nia masz nic do powiedzenia w sprawie brzmienia kabli i uprawiasz niepoparte argumentami pustosłowie.
×