Skocz do zawartości

Gibson

Uczestnik
 • Zawartość

  108
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Gibson

 • Ranga
  Sympatyk
 1. Do moderatora: proszę o wykasowanie ww. wpisu i zablokowanie użytkownika LysyProboszcz, ponieważ tego typu nick obraża moje uczucia religijne.
 2. Tu jest Denon PMA1055R z pilotem za 150 euro: LINK.
 3. Jako kupujący zamawiasz kuriera za pobraniem? Ostatnio na AS ktoś opowiadał jak sprzedawał kolumny za pobraniem i kupujący wpisał ...swój numer konta...
 4. Ezequiel, jeżeli kupiłeś DAC od firmy przez internet lub przez telefon (czyli "na odległość") to możesz go oddać bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania.
 5. Nie rozumiem Zieluwid jaki zamęt miałby wypływać z usuniętego przez Ciebie mojego pytania czy niejaka suzana używa kabli z OBI za 2zł? Skoro autor twierdzi, że nie słyszy kabli to takie pytanie samo się nasuwa. A może zmienił przez te dwa tygodnie zdanie w kwestii kabli tylko wstydzi się przyznać?
 6. Odsłuchiwałeś ten sprzęt przed zakupem?
 7. Mam na myśli ten kabel: http://www.zbyromex.pl/pl/p/Przewod-glosni...-DA-VINCI-/1522
 8. MC10 a jak porównasz jakość dźwięku uzyskanego przy QED Ruby z dźwiękiem uzyskanym przy Alphard da Vinci? Które byłyby bardziej klasowe?
 9. Wyłącznik czasowy i equalizer to w sprzęcie stereo są "dziwne funkcje".
 10. Ten sprzedający jest firmą, więc masz 14 na zwrot towaru licząc od momentu jego otrzymania, bez podania przyczyny. Jeżeli nie masz kontaktu ze sprzedającym wyślij maila z odpowiednim oświadczeniem o odstąpieniu od umowy i dodatkowo list polecony. Następnie idź do najbliższego rzecznika konsumentów i zgłoś sprawę. On Ci na pewno pomoże.
 11. Tutaj jest MF E10 za 95 funtów. Gdyby cena pozostała na tym poziomie to z przesyłką wyszłoby ok. 600zł: LINK
 12. Napisz do administratora, żeby usunął niemerytoryczne, nieprzyjemne wpisy a suzanne zbanował karnie na miesiąc. Temat interkonektów generalnie jest ciekawy.
 13. Suzanna, przyznaj się: masz kłopoty w pracy, nie dostałeś podwyżki? A może dostałeś jedynkę w szkole? Wyżal się, pomożemy ci w twoich życiowych problemach.
 14. Przedwczoraj pisałeś rafal, żeby ten kto nie ma nic do powiedzenia nie zabierał głosu. Ale nie wytrzymałeś i znowu zabrałeś głos pomimo, że nia masz nic do powiedzenia w sprawie brzmienia kabli i uprawiasz niepoparte argumentami pustosłowie.
×
×
 • Utwórz nowe...