Skocz do zawartości

adrianobr

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O adrianobr

 • Ranga
  Debiutant
 1. adrianobr

  podłączenie Toshiba 40TL838 oraz LG BH7540T

  Dzięki wielkie, kupiłem jak mi radziłeś. Kino LG pięknie działa, jak ktoś tak jak ja jest ograniczony budżetowo do 1500 zł to szczerze polecam.
 2. adrianobr

  podłączenie Toshiba 40TL838 oraz LG BH7540T

  Jakie końcówki powinien mieć kabel toslink żeby prawidłowo podłączyć, czy ma to znaczenie ? http://www.mediamarkt.pl/warszawa-marki/ka...-0-5m,id-182743 czy http://www.mediamarkt.pl/warszawa-marki/ka...scZchoCrFDw_wcB
 3. adrianobr

  podłączenie Toshiba 40TL838 oraz LG BH7540T

  Kino domowe będzie mi służyło głównie do oglądania filmów w TV/ DVD. Wybacz, że może pisze chaotycznie ale kompletnie się na tym nie znam. Nie oczekuje jakiś cudownych efektów. Muzyki słuchać nie będę praktycznie wogóle chciałbym jednak, aby oglądając film w TV/ DVD mieć lepszy efekt niż przez głośniki w TV.
 4. adrianobr

  podłączenie Toshiba 40TL838 oraz LG BH7540T

  Czyli będą mi potrzebne dwa kable HDMI i optyk 1. hdmi dekoder - telewizor 2. hdmi kino - tv 3. optyk - kino W takiej sytaucji dźwięk we wszystkich głośniakcbędzie automatycznie słyszalny w momencie gdy w tv będa filmy nadawane z tą ścieżką dźwiękową a standardowo w dwóch bocznych i centranym ? Dobrze rozumiem ? a możesz mi jeszcze pomóc przy tańszym zestawie SONY (Sony DAV-TZ715)? Masz lepszą propozycję dla sprzętu w tej cenie ?
 5. Witam. Posiadam telewizor podany w tytule i chciałbym kupić do niego kino domowe LG. Mój tv nie posiada niestety HDMI z ARC i zastanawiam się jak to najsensowniej podłączyć, żeby była najlepsza jakość dźwięku. Będą tylko podłączone 3 urządzenia: tv, dekoder kablówki - UPC oraz kino domowe. Prosiłbym o pomoc
×