Skocz do zawartości

kacy

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kacy

 • Ranga
  Debiutant
 1. Kolumny-kilka modeli do wyboru

  Witam ponownie. Są teraz na allegro elac cls 6, canton karat 920 i nestor 303, kef coda 8 i mission m71i. Które z wymienionych byłby najlepsze i ile są warte? Dzięki za odpowiedź.
 2. Kolumny-kilka modeli do wyboru

  No niestety, gość nie przysłał zdjęć a aukcja się skończyła więc jestem cały czas "przed".
 3. Kolumny-kilka modeli do wyboru

  Dzięki bardzo, w takim razie będę celował w KEFy. A znalazłem jeszcze ELTAX MONITOR III w dobrej cenie i stanie. Jak sie mają KEFy do nich?
 4. Kolumny-kilka modeli do wyboru

  Dzięki za odpowiedź. Chodzi o to, że wymieniłem modele dostępna teraz na aukcjach. Ponieważ szukam juz jakiś czas, chciałbym, a właściwie syn, wybrać coś z wyżej wymienionych i temat zakończyć. Syn audiofilem nie jest , będzie to jego pierwsze stereo więc pewnie małych różnic nie wychwyci . Kolumny mają mieć przede wszystkim dobry bas. Chodzi mi o to, które z powyższych, w ogólnym rozumieniu, są najbardziej wszechstronne. Jak do powyższych potrzeb nadawałyby się Q15? Albo Dali?
 5. Witam.Chcę kupić dla syna jakieś monitorki do Yamahy AX 396 w cenie do 500 zł. Pokój ok 12 m2. Na portalu aukcyjnym znalazłem m.in KEF Q15 Dali 102 Vinyl I.Q MINI LADY S110 YAMAHA NS-G10 ARCUS AS-4 Kolumny B&W 302 MB QUART 500 Które z nich byłyby najlepsze do muzyki rozrywkowej? Dziękuje za pomoc.
×