Skocz do zawartości

Olo 254

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0
  1. Witam Udało mi się rozwiązać problem z podłączeniem głośników dzięki pomocy forumowiczów i teraz jest super zapiera dech normalnie. Ale do rzeczy, Instrukcja jest dość gruba ale nie mogę znaleźć opisu jak podłączyć amplituner do sieci, jest tam moduł Wi Fi ale brak jakichkolwiek opisów i opcji połączenia z siecią. Tak się zastanawiam czy nie można było tego inaczej rozwiązać jak to ma miejsce choćby w smartphonach, wpisuje hasło i mam połączenie, ale nie tu... Proszę o pomoc może ktoś się bawił w to i wie jak sobie z tym poradzić. Dodam może że posiadam LTE w cyfrowym polsacie z routerem Huawei.
  2. Bi-wiring też jest ale to akurat jest proste w podłączeniu chodzi o to że nigdzie nie mogę znaleźć schematu akurat pod te głośniki a na nich nie pisze gdzie jest high a gdzie low więc podłączyłem tak jak uważałem ale nie jestem pewien czyli z głównego wyjścia wzmacniacza na dolne wejście głośników i surround na górne.
  3. Witam Posiadam Pioneer vsx-924-k oraz głośniki Taga Harmony tav -606 v3 special edition Proszę o pomoc w podłączeniu głośników w trybie Bi-Amping. Jestem świeży w tym temacie a słyszałem że dość ciekawie to brzmi.
×
×
  • Utwórz nowe...