Skocz do zawartości

Dekoder

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Mam prośbę o podzielenie się opiniami na temat kolumn podłogowych. Mogę kupić po dobrej cenie jedną z dwóch par kolumn: Wharfedale Diamond 8.4 lub Heco Victa 500. Będą grać na z Onkyo 604/405. Kino i muza po równo. Z muzy i jazzu troche i progmetalu. Pokój 28 m2. Muszę się szybki decydować. Jakie wasze typy.
  2. Nie da się wszystkiego przesłuchać, nawet w sklepie, a na coś trzeba się zdecydować. Stąd prośba o pomoc w wyborze ! Mam dylemat związany z pojawieniem się w promocjach wielu kolumn w cenie za parę ok. 1.000 - 1.200zł. No cóż, taki u mnie obecnie budżet. A więc: Magnat Monitor 1000, Magnat Altea 5, Heco Victa 500 i 700, Jamo 606, Mission m33i i wreszcie Tannoy Mercury F3. Parametry z opisów bardzo podobne, ale chodzi o doświadczenia z odsłuchów. Kolumny będą podłączone do ampla Onkyo 604, w miejsce M-Audio HTS 700 (wyrzuciłem przez okno). Pokój w prostokącie ok. 24 m2, filmy, ale również często muza - głównie jazz elektryczny.
  3. Jakie godne polecenia komisy sprzętu audio możecie wskazać w Warszawie. Mieszkam poza i zamierzam przyjechać na 1 - 2 dni na rekonesans. Chodzi o dobrą oferte, ludzkie ceny i sprzęt nie "łatany" za wszelką cenę.
  4. Poszukuje sensownych monitorów do KD (z Onkyo TX SR504), na fronty (!), dlaczego podstawki, a nie podłogi - przyczyną jest sposób umeblowania pomieszczenia - niska zabudowa w półki z książkami wzdłuż ścian (powierzchnia pokoju ok. 24 m2). Byłoby miło, gdyby tak jeszcze potrafiły ładnie zagrać w stereo (ważna jest dla mnie analityczność góry), no i żeby tak jeszcze kosztowały do 1,5. Czy ktoś słuchał z Onkyo np. Diamond 9.2 lub 9.3, albo JBL E30 lub E50. Pozdrawiam Coś widzę, że szanowna społeczność nie bardzo chce mi pomóc w doborze sprzętu (tylko jedna odpowiedź), więc stawiam pytanie jeszcze raz - do tak nietypowego pomieszczenia (ta nieszczęsna zabudowa wzdłuż ścian pokoju i Onkyo TX SR504) - czy Magnaty 703 (jak sugeruje Makro) czy Diamondy 9.2, 9.2 jak namawiają mnie w sklepie ?
×
×
  • Utwórz nowe...