Skocz do zawartości

polik1

Uczestnik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

O polik1

 • Ranga
  Debiutant
 1. Pewnie nie wcześniej jak za 9-12 miesięcy jeszcze raz dzięki
 2. W cenie głównie ok, więc padnie na te standy za miesiąc, może dwa, a w przyszłości wymiana reszty. Dzięki za pomoc!
 3. Bezpośredniego linku nie podawałem, myślałem o standach na zamówienie od tego allegrowicza, z podanymi przeze mnie 3 posty wyżej wymiarami.
 4. Jak w poście wyżej, miałem na myśli rurkę o średnicy 12 cm, a nie 2,5 cm (ok. 23 razy większa objętość). Ta też się nie nadaje?
 5. Wracając do standów, czy te wspomniane przeze mnie wcześniej (blat dolny 25x25 cm 5 mm grubości, blat górny 20x25 cm 5 mm grubości, 1 rurka 120 mm grubościenna o wysokości 90 cm, z otworem do dociążenia, z otworami do kolców na blacie dolnym) będą odpowiednie w kontekście przyszłościowej wymiany sprzętu? A jeśli nie, to co w nich zmienić?
 6. Chodzi Ci o wzmacniacz i DAC do Edifierów czy jako część przyszłościowego upgrade'u? Jeśli do Edifierów, to coś konkretnego masz na myśli?
 7. Hm, w takim razie zakładając (z pewną dozą optymizmu), że standy będą inwestycją w przyszłość i wydam na nie 400-500 zł, to czy będzie w ogóle sens je ustawiać z Edifierami? Chodzi mi o to, czy jakoś poprawi się jakość dźwięku? Nie oczekuję cudów, ale czy powinienem coś usłyszeć?
 8. Właśnie o podstawkach od tego Pana wspominałem wcześniej. 2 standy, blat dolny 25x25 cm 5 mm grubości, blat górny 20x25 cm 5 mm grubości, 1 rurka 120 mm grubościenna o wysokości 90 cm, kolor czarny mat, z otworem do dociążenia, z otworami do kolców na blacie dolnym, ale bez kolców za 440 zł z wysyłką. Przypuszczam, że to byłby bardzo dobry interes, gdyby mój "sprzęt" kosztował 1500-2000 zł Te jednak są chyba trochę za małe? Moje Edifiery mają gumowe podkładki. Mam w takim razie kulki z Blu Tack przykleić właśnie na podkładki, czy na fornir, czy może jednak nie są potrzebne? I jeszcze jedno pytanie, czy podstawki o wysokości 20 cm umieszczone na biurku znacząco poprawiłyby jakość dźwięku? Pisząc znacząco, myślę - usprawiedliwiając ich zakup.
 9. Max. 200 zł z przesyłką, jeśli chodzi o Allegro.
 10. Warukni się znajdą, gorzej ze stendami
 11. Myślałem o tym, żeby kolumny ustawić przed tą ścianą, gdzie teraz jest stół ze zwierzakiem, mógłbym je wtedy spokojnie odsunąć o pół metra od ściany i rozstawić w odstępie 2 metrów. Później przed nimi ustawiłbym biurko, stół ze zwierzakiem poszedłby tam, gdzie teraz stoi fotel, a fotel zrobi wylot. Niemniej wszystko wymaga podstawek do kolumn...
 12. Przepraszam za jakość, ale na szybko tylko to: zdjęcia
 13. Pokój w przybliżeniu ma wymiary 3,6x3,8 m, wysoki na 2,6m. Jakieś inne wymiary się przydadzą?
 14. Więc żaden z tych pomysłów się nie sprawdzi za dobrze? Do tej pory głośniki stały u mnie na biurku maksymalnie z tyłu i z boku, tak że w całości stały na blacie. Biurko stoi tuż przed oknem. Plan miałem taki, żeby umieścić je na podstawkach 90 cm, pół metra od ściany (bez okna) i ok 1,5 m od siebie, a przed tym ustawić biurko. Ale chyba nie ma tu dobrego rozwiązania.
 15. No cóż, ~400 zł na lepsze podstawki to trochę za dużo dla mnie. Jeszcze jedno wyjście to podstawki na biurko, ok.20 cm wysokości, ale biurko mam naprawdę nieduże - 115x55cm. Więc pewnie te małe podstawki tylko w części będą stać na biurku - część będzie niepodparta i wszystko może drżeć (tak przypuszczam).
×
×
 • Utwórz nowe...