Skocz do zawartości

polik1

Uczestnik
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O polik1

 • Ranga
  Debiutant
 1. polik1

  Podstawki do kolumn

  Pewnie nie wcześniej jak za 9-12 miesięcy jeszcze raz dzięki
 2. polik1

  Podstawki do kolumn

  W cenie głównie ok, więc padnie na te standy za miesiąc, może dwa, a w przyszłości wymiana reszty. Dzięki za pomoc!
 3. polik1

  Podstawki do kolumn

  Bezpośredniego linku nie podawałem, myślałem o standach na zamówienie od tego allegrowicza, z podanymi przeze mnie 3 posty wyżej wymiarami.
 4. polik1

  Podstawki do kolumn

  Jak w poście wyżej, miałem na myśli rurkę o średnicy 12 cm, a nie 2,5 cm (ok. 23 razy większa objętość). Ta też się nie nadaje?
 5. polik1

  Podstawki do kolumn

  Wracając do standów, czy te wspomniane przeze mnie wcześniej (blat dolny 25x25 cm 5 mm grubości, blat górny 20x25 cm 5 mm grubości, 1 rurka 120 mm grubościenna o wysokości 90 cm, z otworem do dociążenia, z otworami do kolców na blacie dolnym) będą odpowiednie w kontekście przyszłościowej wymiany sprzętu? A jeśli nie, to co w nich zmienić?
 6. polik1

  Podstawki do kolumn

  Chodzi Ci o wzmacniacz i DAC do Edifierów czy jako część przyszłościowego upgrade'u? Jeśli do Edifierów, to coś konkretnego masz na myśli?
 7. polik1

  Podstawki do kolumn

  Hm, w takim razie zakładając (z pewną dozą optymizmu), że standy będą inwestycją w przyszłość i wydam na nie 400-500 zł, to czy będzie w ogóle sens je ustawiać z Edifierami? Chodzi mi o to, czy jakoś poprawi się jakość dźwięku? Nie oczekuję cudów, ale czy powinienem coś usłyszeć?
 8. polik1

  Podstawki do kolumn

  Właśnie o podstawkach od tego Pana wspominałem wcześniej. 2 standy, blat dolny 25x25 cm 5 mm grubości, blat górny 20x25 cm 5 mm grubości, 1 rurka 120 mm grubościenna o wysokości 90 cm, kolor czarny mat, z otworem do dociążenia, z otworami do kolców na blacie dolnym, ale bez kolców za 440 zł z wysyłką. Przypuszczam, że to byłby bardzo dobry interes, gdyby mój "sprzęt" kosztował 1500-2000 zł Te jednak są chyba trochę za małe? Moje Edifiery mają gumowe podkładki. Mam w takim razie kulki z Blu Tack przykleić właśnie na podkładki, czy na fornir, czy może jednak nie są potrzebne? I jeszcze jedno pytanie, czy podstawki o wysokości 20 cm umieszczone na biurku znacząco poprawiłyby jakość dźwięku? Pisząc znacząco, myślę - usprawiedliwiając ich zakup.
 9. polik1

  Podstawki do kolumn

  Max. 200 zł z przesyłką, jeśli chodzi o Allegro.
 10. polik1

  Podstawki do kolumn

  Warukni się znajdą, gorzej ze stendami
 11. polik1

  Podstawki do kolumn

  Myślałem o tym, żeby kolumny ustawić przed tą ścianą, gdzie teraz jest stół ze zwierzakiem, mógłbym je wtedy spokojnie odsunąć o pół metra od ściany i rozstawić w odstępie 2 metrów. Później przed nimi ustawiłbym biurko, stół ze zwierzakiem poszedłby tam, gdzie teraz stoi fotel, a fotel zrobi wylot. Niemniej wszystko wymaga podstawek do kolumn...
 12. polik1

  Podstawki do kolumn

  Przepraszam za jakość, ale na szybko tylko to: zdjęcia
 13. polik1

  Podstawki do kolumn

  Pokój w przybliżeniu ma wymiary 3,6x3,8 m, wysoki na 2,6m. Jakieś inne wymiary się przydadzą?
 14. polik1

  Podstawki do kolumn

  Więc żaden z tych pomysłów się nie sprawdzi za dobrze? Do tej pory głośniki stały u mnie na biurku maksymalnie z tyłu i z boku, tak że w całości stały na blacie. Biurko stoi tuż przed oknem. Plan miałem taki, żeby umieścić je na podstawkach 90 cm, pół metra od ściany (bez okna) i ok 1,5 m od siebie, a przed tym ustawić biurko. Ale chyba nie ma tu dobrego rozwiązania.
 15. polik1

  Podstawki do kolumn

  No cóż, ~400 zł na lepsze podstawki to trochę za dużo dla mnie. Jeszcze jedno wyjście to podstawki na biurko, ok.20 cm wysokości, ale biurko mam naprawdę nieduże - 115x55cm. Więc pewnie te małe podstawki tylko w części będą stać na biurku - część będzie niepodparta i wszystko może drżeć (tak przypuszczam).
×