Skocz do zawartości

maaciej6

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O maaciej6

 • Ranga
  Debiutant
 1. maaciej6

  Rozłącza sie audio

  Witam. Sprawdziłem i w TV funkcja oszczędzania energii jest wyłączona. Tak, mam możliwość podłączenia kablem optycznym i to jest pewnie prawidłowa odpowiedz. Dzięki. Minęło już z 5 dni i się nie rozłączyło. Mam takie podejrzenie, że po podłączeniu pendriva rozłącza się audio, ale jeszcze to sprawdzę i dam znać. Pozdrawiam.
 2. maaciej6

  Rozłącza sie audio

  Wcześniej amplituner rozłączał się częściej, dlatego, że amplituner był przełączony na ECO. Nie robiłbym problemu jak od czasu do czasu system audio by się rozłączył i dało by się szybko połączyć, a ja muszę restartować amplituner. Trochę to irytujące. Kabel HDMI to Profigold PROV1603.
 3. maaciej6

  Rozłącza sie audio

  Witam. Mam TV Sony Bravia i amplituner Denon AVR-X1100W polączony przewodem HDMI. Wszystko podłączone i ustawione prawidłowo, ale po jakimś czasie zostaje rozłączony dzwięk w kolumnach i samoczynnie przechodzi na głośnik TV. Żeby wrócić do połączenia audio muszę zresetować amplituner i od nowa wszystko ustawić i znowu przez jakiś czas działa poprawnie aż do następnego rozłączenia. Moje pytanie jest następujące: czy wiecie jak ponownie uzyskać połączenie audio bez resetowania amplitunera ?
×