Skocz do zawartości

maaciej6

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez maaciej6

  1. Witam. Sprawdziłem i w TV funkcja oszczędzania energii jest wyłączona. Tak, mam możliwość podłączenia kablem optycznym i to jest pewnie prawidłowa odpowiedz. Dzięki. Minęło już z 5 dni i się nie rozłączyło. Mam takie podejrzenie, że po podłączeniu pendriva rozłącza się audio, ale jeszcze to sprawdzę i dam znać. Pozdrawiam.
  2. Wcześniej amplituner rozłączał się częściej, dlatego, że amplituner był przełączony na ECO. Nie robiłbym problemu jak od czasu do czasu system audio by się rozłączył i dało by się szybko połączyć, a ja muszę restartować amplituner. Trochę to irytujące. Kabel HDMI to Profigold PROV1603.
  3. Witam. Mam TV Sony Bravia i amplituner Denon AVR-X1100W polączony przewodem HDMI. Wszystko podłączone i ustawione prawidłowo, ale po jakimś czasie zostaje rozłączony dzwięk w kolumnach i samoczynnie przechodzi na głośnik TV. Żeby wrócić do połączenia audio muszę zresetować amplituner i od nowa wszystko ustawić i znowu przez jakiś czas działa poprawnie aż do następnego rozłączenia. Moje pytanie jest następujące: czy wiecie jak ponownie uzyskać połączenie audio bez resetowania amplitunera ?
×
×
  • Utwórz nowe...