Skocz do zawartości

ciastek55

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O ciastek55

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 07.09.1998
 1. ciastek55

  Kolumny podłogowe do 1000zł

  Oo dziękuję, ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnej opinii i danych technicznych na temat tych kolumn, są tylko do dali helicon 400, które kosztują ponad 10 tysięcy. Szkoda, że brązowe ale nic nie może być idealne. Czekam na odpowiedź od sprzedawcy czy oferta jest nadal dostępna, jeśli tak to prawdopodobnie pojadę je oglądnąć.
 2. ciastek55

  Kolumny podłogowe do 1000zł

  Przepraszam, że długo nie odpisywałem ale niestety czas mi na to nie pozwalał. Napisałeś: Nie zrozumiałem za bardzo o co Ci chodzi. Wydaję mi się, że zgubiłeś link do tych kolumn, które opisałeś. Mieszkam 40 km od Krakowa i Katowic. Wracając do akustyki, dowiedziałem się, że pod skosem na suficie, a może raczej nad nim jest gruba warstwa wełny. To samo za ścianą, gdzie miałyby stać kolumny. Nie wiem czy to zmienia coś i czy wciąż trzeba te dwie ściany czymś przykryć, okleić.
 3. ciastek55

  Kolumny podłogowe do 1000zł

  Artykuł bardzo, bardzo przydatny. Czyta się naprawdę przyjemnie, na pewno mi się przyda. Jeśli chodzi o dźwięk to wolę soczysty i miękki. Umknęło mi to w poprzednich postach. Jeszcze jedno, kolumny będą podłączane do TV lub laptopa.
 4. ciastek55

  Kolumny podłogowe do 1000zł

  Dobrze, więc myślę, że mogę dać za kolumny + wzmacniacz do 1500 złotych, więcej raczej nie dam rady.
 5. ciastek55

  Kolumny podłogowe do 1000zł

  Jeśli chodzi o wzmacniacz to tak naprawdę nie wiem ile może kosztować, chciałbym żeby to był raczej taki przeciętny, nie bardzo słaby ale też nie z najwyższej pułki. Jakbyś mógł to podaj przykład cen 3-4 wzmacniaczy od słabszych do tych lepszych. Z tym skosem na suficie może być problem z wyłożeniem go czymś. Narożnik na spokojnie mogę przesunąć, a coś absorbującego dźwięk za głową to też nie problem ale myślę, że to dopiero można zrobić po podłączeniu wszystkiego.
 6. ciastek55

  Kolumny podłogowe do 1000zł

  Myślę, że dałoby się zamienić komodę z tym zielonym miejscem 0,5 m czyli komoda przy ścianie a kolumna przy szafce RTV. Tylko kolumny musiałyby być w kolorze białym ewentualnie czarnym. Jeśli chodzi o nowość kolumn to mogą być używane, nie obawiam się za bardzo. Jeszcze jedno, nad narożnikiem jest 0,5 m do sufitu, bo pokój jest na piętrze i narożnik jest nad skosem od dachu.
 7. ciastek55

  Kolumny podłogowe do 1000zł

  Witam. Szukam kolumn podłogowych do 1000 złotych. Pokój ma około 21 m². Słucham rapu i hip hopu z dobrym basem, czasem hard rocka np AC/DC. Wzmacniacza nie mam. Ogólnie jestem zielony w tej sprawie, więc proszę o dobrą pomoc. Pokój wygląda jak w załączniku. Zielone kwadraty to wolne miejsce. Jeszcze jedno, warto kupować nowe kolumny? Jest jakieś ryzyko w kupowaniu tych już używanych?
×