bonczek

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

O bonczek

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 28.12.1984
 1. Szczerze? Planowałem postawić wieżę na stole, dlatego wymiary Panasonica 53x20x10 wydają się być idealne. Nie umiem określić ile mam powierzchni na podłodze, gdyż z reguły w moim mieszkaniu panuje dość "artystyczny nieład".
 2. No właśnie, a tak jak już napisałem na samym prawie początku, nie posiadam za dużego metrażu i niestety nie będę w stanie w najbliższym czasie tego zmienić Ze względu właśnie na to, szukając czegoś mocno kompaktowego, wpadłem na Panasonica SC-ALL5CDEG. Bardzo dobrze rozumiem to, co Koledzy piszecie i naprawdę jestem wdzięczny zarówno za cenne porady, jak i wywody socjologiczne ale obawiam się trochę, czy jest sens inwestować w taki sprzęt jak polecacie, kiedy szansa na zmianę lokum na bardziej pasujące do takiego sprzętu jest delikatnie mówiąc znikoma. Stąd właśnie w dalszym ciągu moje wahania...
 3. Na przyszłość zapamiętam, że bas a nie bass Czy w takim razie możesz coś zaproponować ze sprzętu? Czy Twoje zdanie co do sławniejszych firm (Panasonic, etc.) jest takie samo jak Kolegów?
 4. W takim razie z czego wynika fakt, że jednak sporo ludzi (nawet tych "znających się" na dźwięku) używa urządzeń firm Sony, Panasonic, Pioneer i podobnych? Sorry, że tak drążę, ale ciekawa tematyka
 5. 1. Zgadza się, podałem (niestety) metraż całej kawalerki, wolnego miejsca jest mniej... 2. Niezbyt mam możliwość rozstawienia większego sprzętu, dlatego potrzebne mi kompaktowe urządzenie. Nie umiem tego wyrazić w metrach kw. 3. Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości - stąd w moim początkowym poście powołanie się akurat na Panasonica, gdyż z nim właśnie miałem chwilową styczność. Co do muzyki: trance/house. Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy radiem FM a internetowym, to na chwilę obecną chyba wolałbym klasyczne FM. Choć jeśli dałoby się to połączyć w jakiś sposób, byłoby jeszcze lepiej.
 6. Sorki koledzy za dłuższe milczenie, ale wiecie - długi weekend Co do Waszych wypowiedzi, dla mnie jako dla laika trochę czarna magia i ogarnęło mnie przerażenie, ale chętnie zapoznam się z tematem. Co do brzmienia, które lubie - bardzo dużą wagę przykładam do bassu. Jestem fanem głównie muzyki trance/house - może coś pod to doradzicie? I jeszcze jedno pytanie, to w końcu jak to jest z tymi sprzętami znanych marek (np. Sony, Panasonic, Samsung i inne), dla kogo są one robione? Bo z tego co pamiętam, to one produkują sprzęty raczej dobrej jakości, nie...?
 7. Wybacz, nie mam doświadczenia w pisaniu na forach, prościej jest mi odpowiedzieć na konkretne pytania niż pisać o wszystkim. No ale wiem, że tym utrudniam komunikację. Kaski na wydanie mam 1500 zł. Sprzęt używany wchodzi w grę, ale oczywiście wolałbym nówkę. Zawsze wychodziłem z założenia, że sprzęt to trzeba mieć nowy, bo nie wiadomo na jaką używkę się trafi. A co sądzisz o tym Panasonicu, co podlinkowałem w poście?
 8. cześć! planuję zakup sprzętu hi-fi, który będzie wystarczający (ale i nie przesadny) do kawalerki (22 m.kw.). Uwielbiam słuchać muzyki, dlatego zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku, którą da się wydobyć z jakiegoś nie za dużego urządzenia. Oczywiście super byłoby jakby dało się podłączyć do niego np. telefon przez wi-fi/bluetooth/nfc. Wstępnie myślałem o czymś takim jak Panasonic SC-ALL5CDEG, miał ktoś styczność z tym urządzeniem? Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi!