Skocz do zawartości

Alfer

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0
  1. A czy te wieże podane przeze mnie mają w ogóle wyjście pod które można podpiąć gramofon? W tej podanej przez Ciebie niby jest, chociaż nie widzę tam wyjścia "Phono", chyba, że można podpiąć to pod coś innego.
  2. Tak, z kolumnami. Nie posiadam głośników. Na razie coś takiego wpadło mi w oko. http://allegro.pl/panasonic-sa-ak25-komple...5408210046.html http://allegro.pl/panasonic-sa-ch34-komple...5408209403.html http://allegro.pl/sony-fh-b710-komplet-i5420762607.html Minus jedynie taki, że wszystkie u jednego gościa, ale wyglądają chyba w porządku?
  3. Witam wszystkich. Cieszę się, że znalazłem to forum, bo potrzebuję fachowej opinii dotyczącej zakupu sprzętu, a widzę, że sporo tutaj pomocnych i obeznanych w temacie osób. Planuję zakup wieży do kwoty 300-350 zł. Napiszę od razu, że będzie to mój pierwszy taki zakup i nie mam w zasadzie zielonego pojęcia jeśli chodzi o sprzęt audio, a nie chcę kupować na chybił trafił, pomimo, że kwota jaką chcę na niego przeznaczyć nie poraża. Jeśli idzie o szczegóły, sprzęt ma być rzecz jasna używany. Najbardziej zależy mi na tym aby odtwarzał kasety, gdyż akurat posiadam ich sporo w swojej kolekcji i to one są dla mnie, że tak powiem priorytetem. Drugi warunek to odpowiednie wyjście na gramofon (nie wiem czy większość wież takie posiada), bo w przyszłości chciałbym również takowy sobie sprawić. Myślałem nawet o wieży, która posiadałaby również i taką opcję, ale to chyba zły pomysł. Jeśli idzie o powierzchnię pomieszczenia do którego chcę zakupić ten sprzęt to jest też dość marnie, bo to zaledwie 9 m2, ciężko wbić tam w zasadzie nawet szpilkę, bo każdy centymetr powierzchni jest już w jakiś sposób zagospodarowany :] No ale to akurat bez znaczenia, bo sprzęt zamierzam postawić na regale, o ile się zmieści. Przeglądam póki co aukcje i sporo jest wież i sporo jest takich marek jak Sony czy Panasonic, no ale jako, że jestem kompletnie zielony nie jestem w stanie ocenić, który wybór lepszy, co się bardziej opłaca itd.
×
×
  • Utwórz nowe...