Skocz do zawartości

wpszoniak

Uczestnik
 • Zawartość

  2983
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

16

O wpszoniak

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Śląsk

Ostatnio na profilu byli

6653 wyświetleń profilu
 1. Nie mam zamiaru tolerować przypuszczeń brudnych... Nie wiesz to nie gadaj! Ot i wsio czego od Ciebie Fafniaku oczekuję (chyba niewiele, prawda?)
 2. Wygląda na to, że tu na forum nie ma co się przyznawać do przyjaźni jakowyś bo od razu (na zasadzie- "sądzę po sobie") podejrzewanym się jest w najlepszym przypadku o komercyjne zyski a najgorszym o coś przeciwnego do heteroseksualizmu.
 3. Może na odwrót? Napiszę tu oświadczenie tej treści: NIE MAM ŻADNYCH NAWET NAJMNIEJSZYCH UDZIAŁÓW W FIRMIE MOJEJ ULUBIONEJ. Czy naprawdę tak bardzo (bo nie tylko Ty mnie o jakieś niejasne interesy podejrzewasz) przesiąknęliście komercją, że już nie potraficie pojąć, że można pałać do kogoś bezinteresowną sympatią? No naprawdę to nie ja przeginam lecz Ty Fafniaku. Oczywiście masz rację, jednak gdy przystępuje się do porównań (np listwy) to tylko w układzie umożliwiającym najbardziej rzetelne wyniki. Jeśli sprawdzam listwę to tylko ją zmieniam, a nie listwę i kabel. Ale to chyba obaj rozumujemy tak samo, prawda?
 4. Dlaczego magii? Tu nie ma niczego co można by tak nazwać. Każdy recenzent (zakładam ich uczciwość) nie raz natyka się na sprzęty, które dają im lepszy obraz muzyczny (tak po prostu) by po jakimś czasie, przy okazji innego testu "przenieść" się na inny znowu (wyższy) poziom postrzegania... Tak można naprawdę wielokrotnie, bo nie wie nikt co za chwilę się wydarzy.... Nie zapominajmy, ze nie osiągnęliśmy tego co nirwaną (bo to pozbycie się wszelkich ograniczeń przy transmisji sygnałów) się nazywa, my jeno do tego zdążamy... Stopień po stopniu. P.S. Ja dlatego właśnie nie lubię testować, bo jeśli coś przy okazji u mnie sie poprwaia w systemie to chcę to koniecznie mieć.... Niestety to kosztuje najczęściej niezbyt małe pieniądze..
 5. E tam... Dlaczego sądzisz, że dramatyzuję? Chcę raczej wzajemnego porozumienia, nic poza tym.
 6. @Kraft, co ma piernik do wiatraka? Brakuje tu logiki.... Ja mówię o tym, że skoro ktoś (bo obaj wiemy o czym piszemy) Ci odpowiada, że nie może udzielać pewnych informacji to naprawdę powinieneś to uszanować, a Ty wciąż na nowo rany rozdrapujesz... Po co? Czy jeśli mnie zapytasz- czy dziś zdradzałem małżonkę i odpowiem- "nie udzielam takich informacji", będziesz do końca swych dni mi wypominał, że nie udzieliłem informacji choć jesteśmy znajomymi z forum?
 7. No coś Ty! Jeszcze lepszą zastosowałem.... Jeno w fazie przedcertyfikacyjnej. To nic, że później jej nie utrzymałem, skoro w eter poszedł wynik pierwszy. Chodzi o to by posłużyć się dB'ami, procentami czy innymi parametrami, a im więcej niezrozumiałych treści dla mas tym lepiej. Wykres? A kto będzie dociekał, że se zmyśliłem? @Kraft, który wierzy każdemu w sieci Internet tylko nie kolegom z forum? Czy nie lepiej jednak próbować słuchem co dobre? Przynajmniej w dziedzinie, która nas tu, no to forum, przywiodła i dała szansę na poznanie się wzajemne...
 8. No OK.... To ja Ci napiszę tak: Mojego wykonawstwa kabel zasilający (fotka niżej) niweluje zaburzenia EMI do poziomu 10% w przeprowadzonych pomiarach przedcertyfikacyjnych. A po osiągnięciu certyfikatów tylko do poziomu 80%, co niektórym audiofilom jest i tak obojętne. Taki opis byłby dla Was satysfakcjonujący, czy może narysować jakiś wykres?
 9. No i zaczyna się.... Znowu w stare ścieżki wchodzisz? Nie wystarczy Ci raz powiedzieć, że co można napisać to można, a co nie to nie.... Nie masz informacji jakie są Ci potrzebne to nie kupuj przedmiotu. To wszystko! Mnie dla odmiany w ogóle dane techniczne nie interesują poza podstawowymi koniecznymi do prawidłowego ich połączenia.. I co z tego, że takie mam zasady? Mam je w koło roznosić po wątkach przeróżnych? Czy może powinienem pisać do producentów, by oni ukryli dane bo ja akurat ich nie potrzebuję do szczęścia? Taaa... Skopiuje co jest już skopiowane i to przez nich samych.... W podręcznikach szkolnych te układy są wyrysowane (dla @Kraft'a wykres dołaczyłem) .
 10. Tak... Innej możliwości nie ma. Trza o to zapytać właściciela zepsutego NAD'a albo niewłączonego "divaisa" jak ktoś to urządzenie pięknie nazwał.
 11. Hmmm.... Może, może. Tylko to jest tak, że wyciągam płyty z półek w zależności od... No właśnie nie bardzo wiem- czasami zależy do nastroju, czasami dla wzbudzenia nastroju, albo zależnie od pory dnia i.... Od wielu wielu różnych czynników.
 12. Jest jedno rozwiązanie pewne: napisz do firmy QED z prośbą o poradę.
 13. @Pboczek, jużem spokojniejszy (hi hi hi) Pozdrawiam Ciebie, WP
×