Skocz do zawartości

ostr

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0
  1. Witam mała zmiana planów. Narazie muszę się obejść bez satelit i centrala. Także zostaje 3k na 2 kolumny i ampli(ewentualnie wzmak na początek, a pożniej ampli z pre outem). Myślałem nad klipsch R-26F i reszte na ampli(wzmak). W tej cenie mogę mieć też Paradigm 9v7 (te lepiej mi pasują do mebli(bawaria), ale zostanie mniej na ampli) . Słyszałem te klipsch i podobał mi się dzwięk. Ewewntualnie co polecacie z kolumn, które na początek będą grały w stereo, a póżniej dokupie centrala i satelity. Pozdrawiam.
  2. 1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? 2000 max 3000 2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany. Raczej używany 3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy), bo od tego zależy m.in. dobór działu. Interesuje mnie zestaw 5.0 z ampli, ale chciałbym żeby w stereo było przyzwoicie 4) Jaki jest sprzęt towarzyszący - 5) Jaka jest powierzchnia pokoju? 20m2 6) Jakiej muzyki słuchamy? Taneczna i hip hop 7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw? W przysłości dokupie suba 8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony Hdmi w ampli to podstawa, jakby mial network tez by było super(ale to nie jest konieczność)
  3. Witam szukam ampli + zestaw 5.0 najlepiej do 2tysi (używka). 50muzyka/50filmy (muza głownie taneczna). Z ampli myślałem nad Onkyo nr525, nr509,SR607,SR508 (wszystkie do 600zl). I jakis zestaw kolumn tylko nie wiem, który? Myślałem nad pylon pearl 25, czy lepiej dorzucić do 3k i kupić jakiś nowy zestaw z harmanem 145? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...