Skocz do zawartości

tomazzo

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O tomazzo

 • Ranga
  Debiutant
 1. Czy moc podawana z dopiskiem RMS jest taką samą wartością jak w innych przypadkach tzn.bez RMS.I czy tę moc podajemy przy projektowaniu obudowy głośnika? Bardzo proszę o pomoc.
 2. Czy można zrobić zestaw KD z głośnikami Westra PW-250-2150.Mam ich 6szt.Wiem także że mają moc 50W i 8ohm.Czy waszym zdaniem warto zaczynać taki projekt?Mam także gwizdki wysoko tonowe które z nimi współpracowały,lecz brak jest danych tech.
 3. Raz jeszcze dziękuję za radę.Prawdę mówiąc na ten model zdecydowałem się z powodu stosunkowo niskiej ceny,lecz wahałem się ponieważ słyszałem od znajomych że Sony są awaryjnym sprzętem z tego co napisałeś wynika że to stereotyp.
 4. Czy ktoś zna dane techniczne głośnika o symbolu WESTRA PW-250-2158?.Wiem tylko że ma 8 Ohm i prawdopodobnie ma coś wspulnego z Tonsilem.
 5. Dziękuję.To wystarczy mi w wyborze.
 6. Stoję przed wyborem amplitunera,lecz chcialbym z niego korzystać także w stereo .Budżet pozwala mi na Sony str-dg710 [770 zł] .W ostatnich dniach pojawiła się jednak możliwość kupienia Technicsa sa-ax7[400zł],starszy brat amplitunerów ale podobno dobra konstrukcja i dobra alternatywa między KD a stereo .Może jakiś dobry człowiek pomoże mi w wyborze,jestem przekonany że jest was wielu na tym forum .A może coś innego?
×
×
 • Utwórz nowe...