Skocz do zawartości

misiek x

Uczestnik
 • Zawartość

  147
 • Dołączył

 • Ostatnio

O misiek x

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Dolnośląskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czekałem,czekałem no i ....uderz w stół itd.....hahaha Fafniak pozdrawiam. ps-religii w to nie mieszaj😂
 2. Dlaczego niektórzy nie potrafią zaakceptować tego że mają gorszy słuch i nie słyszą tego co inni ? Panowie gorzej słyszący, może inne zmysły macie lepiej wyrobione.Ja mam np. słabszy wzrok i nie neguję tego, co inni lepiej widzą.Ja żeby to zobaczyć,potrzebuję okularów.
 3. A po co ma czytać,jeżeli SŁYSZY. Tobie Fafniak żaden ślepy czy nie ślepy test nie pomoże,bo Ty NIE SŁYSZYSZ
 4. A Ty co Paweł, salon audio otwierasz hahahaha ?
 5. Hayman czasami chyba zapominamy ,że to jest nasze hobby,które ma nam sprawiać przyjemność. Zdrowy rozsądek hmmmmm ....kupienie kabla za 30k ? A czy kupienie całego zestawu za 30k jeżeli ktoś zarabia np. 2k na rękę (np. nauczyciele) jest rozsądne. Dla ludzi którzy żyją od 1-go do 1-go nie jest rozsądne wydanie nawet 3k na wieżę z marketu-mają inne ważniejsze wydatki. Nie oceniajmy kogoś ,kogo stać na taki wydatek,lub większy i nie mówmy mu co jest rozsądne a co nie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam
 6. HAHAHA a takie za 25 K to już polecał ? ps-dziękujemy za Twoją troske o nas i o nasze pieniądze
 7. To może Kolega założy osobny wątek (temat jak wyżej ) i nie będzie pisał o cenach kabli i ich zasadności w wątku o Sansui ?
 8. Fortepiano a dlaczego ktoś ma Ci to uzasadniać ? Masz swój rozum,jakieś doświadczenie w audio, to na co liczysz ? Zwolennicy kupna takiego kabla i tak Ciebie nie przekonają.Może nie jest dla nich problemem wydać 30tyś lub 150tyś na kabel i listwę , jeżeli usłyszą poprawę w swoim systemie o 5%,10 % lub nawet 1%. Chcesz może żeby pisali przeciwnicy takiego rozwiązania? Może chcesz usłyszeć od nich ,że jest to bez sensu i nieuzasadnione ? Lepiej się poczujesz,będziesz mógł spokojnie zasnąć ,że nie musisz wydać tyle pieniędzy lub, jeżeli Cię nie stać brać kredytu ? Każdy ma swój rozum i decyduje sam, potrzebujesz potwierdzenia? Pytałeś o model Sansui do 2tyś ,padło kilka propozycji,lekko przekraczających Twój budżet.Nie skorzystałeś z żadnej .Może nikt nie napisał konkretnie o wzmacniaczu za 2tyś ,żebyś nie poczuł się rozczarowany i zaproponowano Ci bardzo dobre propozycje tylko nieznacznie droższe. Może lepiej wydac 1000zł więcej na wzmacniacz niż 30tyś na kabel i spac spokojnie.Poprawa w stosunku do Sansui za 1000zł (o taki pytałeś na sąsiednim forum) będzie więcej niż 100%. Pozdrawiam.
 9. Otwory basreflex możesz zatkać na przykład skarpetkami zwiniętymi w kulkę,rulon (oczywiście czystymi hehehe) bądź wyciąć w gąbce do kapieli odpowiednie kształty.Nie musisz mieć do tego audiofilskich gąbek (zatyczek)
 10. Może spodobać Ci się 607 mos premium,moc wystarczająca,dżwięk chyba taki który Ci się spodoba no i cena atrakcyjna.
 11. Zawsze podobała mi się 607mos limited ,niestety jej nie słuchałem i zastanawiałem się czy jej cena jest uzasadniona.Dalej się zastanawiam, jak widać zdania są podzielone.Trzeba chyba posłuchać. Pozdrawiam
 12. Dzisiaj powrót do przeszłości, sentymentalny set z lat 80tych.
×
×
 • Utwórz nowe...