Skocz do zawartości

misiek x

Uczestnik
 • Zawartość

  482
 • Dołączył

 • Ostatnio

O misiek x

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Dolnośląskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tadek szukasz dobrego i sprawdzonego CDka do 907xr ? Naprawdę mogę polecić w sensownych pieniądzach Meridiana 508.20 lub 508.24 , tylko do tego drugiego bardzo trudno o laser . Ja mam 508.20 mod 24 takie egzemplarze czasami sie trafiają.Laser z 508.20 a gra jak 508.24. TO robił Meridian nie żaden pan Heniek w garażu. Słucham juz parę miesięcy i jest bajka. Słuchałem też przez jakiś czas z CD Moon 5.3 rs , naprawdę mogę bardzooooo to połaczenie polecić. Jest taki nawet w Holandii do kupienia ale troche przesadzili z ceną. Są tez cd esoteric , tylko ceny juz nie na każdą kieszeń Pozdrawiam.
 2. Jeden kolega napiszę że jest bezcenna , ale co ja tam wiem.
 3. Roman wracaj , fajne rzeczy zapodajesz.Takie na których ja zacząłem swoją przygodę z audio na początku lat 80tych. Niektóre wpisy faktycznie autorytarne, ale ....przymknij na to oko Pozdrawiam
 4. To nie jest wina wątku tego czy innego ,tylko ludzi. Obojętnie o czym byśmy nie pisali , zawsze ktoś coś dowali.
 5. braap, słuchał a nawet słucha cały czas od ponad 2 lat ,ale 907xr z Wilson Benesch arc. Jeżeli nic nie zmieniam od tak długiego czasu , znaczy ,że nie jest żle 🙂 a zanim je kupiłem przesłuchałem ponad 10 par różnych kolumn (nie tylko podstawkowych) - pozdrawiam
 6. Mogli otworzyć na samo zakończenie 😂
 7. To chyba pytanie retoryczne Kraft. Dobrze wiesz ,że są tacy , najlepszym przykładem nasze forum i ten wątek.
 8. Audio Physic Sitara- stereofonia i przestrzeń to ich mocne strony
 9. Pozdrawiam również ...Haga. ps-sorry za trochę prywaty 😉
 10. Jako że dzisiaj w Holandii Dzień Króla (świeto ) to więcej czasu na słuchanie muzyki.....taki misz-masz.
 11. Tak lewactwa, żydów,gejów.....i Tuska 🙉
 12. Nie dziwię się ludziom mającym wątpliwości co do szczepień (np. Fafniak) .Nie mamy pewnosci,czy po zaszczepieniu np. za 5-10 lat nie wyrosna nam rogi i kopyta...ok. Ale nie mamy tez pewności ,że jeżeli sie nie zaszczepimy , złapiemy Covid i obojetnie jak go przejdziemy to za 5-10 lat tez nam nie wyrosna rogi i kopyta , JEŻELI COVID NAS WCZEŚNIEJ NIE ZABIJE.
 13. Jeszcze raz Cię zacytuję bo Kraft chyba myślał ze to moje słowa. ......CZY SIE ZASZCZEPIMYCZY NIE TO MAŁO ISTOTNE - możesz napisać co masz na myśli ? Dlaczego uważasz że szczepienie (lub nie) jest mało istotne ?
 14. Sanwing a dlaczego nie chcesz się zaszczepić ?
×
×
 • Utwórz nowe...