Skocz do zawartości

misiek x

Uczestnik
 • Zawartość

  390
 • Dołączył

 • Ostatnio

O misiek x

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Dolnośląskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zlikwidować datki na tacę podczas mszy i wprowadzić obowiązkowy podatek od wierzących -kosciół niech się z tego utrzymuje. Podatek powiedzmy 2% od dochodów. Gwarantuję że z 98% wierzących zostanie połowa ,albo jeszcze mniej.
 2. Witek lepiej nic na ten temat nie pisz,bo zaraz wywiąże się dyskusja jeszcze lepsza niż o kablach.HAHAHA
 3. 🤣 też ich słucham.....tylko może mniej piję
 4. Tak to moja praca......tak między nami-Pacuła jestem Słucham dla przyjemnosci ,ale tak jak napisałem wyżej.....alkohol itd. Każdy słucha jak chce, dla mnie Fafniak możesz słuchac po litrze księżycówki i nic mi do tego.
 5. Nudzi i denerwuje strasznie dlatego czasami coś napiszę no ale cóż innego można począć. Naprawde dorosły chłop a zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak.
 6. Dobre 🤣 .....aż się napiję.
 7. Ok. jedno jeszcze akceptowalne.😉
 8. Jasne, ja zrozumiałem co masz na myśli pisząc wyżej . 👍
 9. Ja tez wolę % ale nie jak słucham w skupieniu. Ale kazdy lubi co innego 😁
 10. Również nie jestem zupełnym abstynentem,ale uważam i sam się do tego stosuję,że kiedy siadam i słucham już tak na poważnie to nie piję w ogóle niczego (oprócz herbaty czy soku). Alkohol wyzwala emocje ale i oszukuje, percepcja już nie ta. To tak jak z prowadzeniem auta,wydaje się nam że lepiej,łatwiej. Przy słuchaniu muzyki chyba tez jest ładniej ,lepiej itp. ale chyba nie prawdziwie. Takie jest moje zdanie, kiedy chce się naprawde wsłuchać,poczuć muzykę nie piję przy słuchaniu. I zaraz mi napiszecie że jeden czy dwa drinki ,albo jedno czy dwa piwka to nic. Mam inne zdanie-jeden ,dwa drinki czy dwa piwka i juz słyszymy inaczj- to alkohol. Oczywiście czasami mozna coś niecoś,ale wtedy słuchamy sobie a muzą ,muzyka leci w tle a my nie zwracamy uwagi na szczegóły tylko tak na lajcie.
 11. Panowie ,mam takie odczucie ,że już dawno nie pisaliśmy o czymś konkretnym i jako substytut tego,pojawił się Tadek ze swoimi rozterkami. Naprawdę nie mamy o czym pisac tylko zajmowac się menopauzą Tadka ? 😀. Chłop jest dorosły a czasami zachowuje się jak .....sorry Tadeusz. Tak jak pisał Paweł, sam dajesz pożywkę do hejtu na sasiednim forum.Wystarczy poczytac -znaleziska na e bay.
 12. Albo sprzedaj, propozycję masz i to chyba nie jedną.
 13. Komuś może się lepiej spodobać granie plastikowej miniwieży z marketu i będzie to też opinia subiektywna co nie znaczy że ta wieża gra lepiej.Tylko tak do niczego nie dojdziemy. Ps, wspomniany hegel miał gniazda wbt.....i co z tego.
 14. Tadek pożycz na odsłuch tego Hegla H200 i porównaj ze swoją XRką, nie będzie co zbierać.Ja go miałem u siebie w porównaniu z DRką i XRką, ten hegel przy nich to kilka klas niżej. Nie czytaj tak dużo bzdur,ludzi którzy mają jakieś uprzedzenia do sansui i zawsze napiszą że sansui gorsze.Porównaj najlepiej sam.
×
×
 • Utwórz nowe...