Skocz do zawartości

Kali

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Kali

 • Ranga
  Debiutant
 1. Kali

  Impedacja słuchawek

  Znacie może jakieś słuchawki z bardzo małą impedacją?? Nie wiem 16 ohm albo mniej??? Chodzi mi, żeby głośno grały, bo słucham cichej muzyki xD P.S. co sądzicie o słuchawkach Sony MDR-NC6?
 2. Znacie może jakiś program, który znormalizowałby lub podgłośnił pliki .wma?? nie chodzi mi o jakieś edytory, w których robi się to po kolei ścieżka po ścieżce. Potrzebuje czegoś, co hurtem zwiększyło głośność kilkunastu ścieżek. Mam ich naprawdę dużo i nie mam zamiaru każdej osobno otwierać w sound forge bądź Wave editorze. Mój kolega ma właśnie taki program, ale niestety obsługuje tylko mp3. Ja szukam do wma. Bardzo proszę o odpowiedź.
 3. Kali

  Czy znacie program?

  no fakt, nie zauważyłem, temat do usunięcia
 4. Kali

  Czy znacie program?

  Znacie może jakiś program, który znormalizowałby lub podgłośnił pliki .wma?? nie chodzi mi o jakieś edytory, w których robi się to po kolei ścieżka po ścieżce. Potrzebuje czegoś, co hurtem zwiększyło głośność kilkunastu ścieżek. Mam ich naprawdę długo i nie mam zamiaru każdej osobno otwierać w sound forge bądź Wave editorze. Mój kolega ma właśnie taki program, ale niestety obsługuje tylko mp3. Ja szukam do wma. Bardzo proszę o odpowiedź.
×