Skocz do zawartości

Krzych

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Krzych

 • Ranga
  Debiutant
 1. Odświeżam temat ponieważ mnie przystawiło coś musi zagrać więc proszę o pomoc.
 2. W sprawie akustyki sprzęt wyląduje w sypialni .co do mocy faktycznej to tak jak Ci napisałem są to dwie końcówki po 40 lub 50 W. Te moce co Cię zdziwiły podane są na panelu przednim tam gdzie wskaźniki poziomu sygnału. A tak na marginesie co sądzisz o tym http://allegro.pl/pioneer-cs970-hifi-kolum...5596703288.html ..
 3. W pierwszym poście masz link ze zdjęciami zerknij ,sa to dwie końcówki mocy prawdopodobnie z separatorem na cztery ,tzw kwadro modne w tamtych czasach.Powiększ sobie także fotkę przodu z pierwszego postu i zerknij na wskaźniki na dole ,podziałka na waty i omy.Końcówki są 40 lub 50 watowe.
 4. Faktycznie miałem okazję słuchać ty kolumn dźwięk z nich z nich był kiepski mało szczegółowy ,pamiętam jedynie że ich nie kupiłem
 5. Dobrze ustalmy kwotę do 1000zł.Na początku bardzo chciałem go uzbroić w kolumny z jego epoki np: http://olx.pl/oferta/kolumny-jvc-s-66-wizu...html#b559776dee to tylko przykład stylu jaki chciałem uzyskać.Potem pomyślałem że może coś nowego od B&W np: http://allegro.pl/bw-602-s3-nieuszkodzone-...5573706592.html to oczywiście przykład ,sęk w tym że nie mam pojęcia w co uderzyć żeby to spasować,wiem jedno nie chce miękkiego dzwięku ,chce mocny, sprężysty, szybki detaliczny dżwięk. Z pomieszczeniem będzie wiele gorzej to istna katastrofa ,dom jest otwarty bez drzwi, firanek ,dywanów ,odsłuch będzie oddalony od sprzętu od 2m do 4m tak moge oddalić sofę Zródłem będzie na początek radio i Macbook Pro poprzez wejście aux ,w przyszłości niedalekiej chcę kupić CD oraz gramofon ,okablowania nie mam jeszcze tzn mam:D jest to kabel JVC jack-cinch.Jeszce jedno biorę po twoich aluzjach pod uwagę kolumny podłogowe ,moc wzmacniacza to 8-16 om 4 kanały x 65w ,4-16 om x 2 kanały 130w .Dziwnie jest to podane bo podobno końcówki maja po 50w na kanał.
 6. Usiądziemy troszkę bliżej nic się nie dzieje;) co proponujesz?
 7. Ten sprzęt czekał 7 lat na swoje drugie życie.Uwielbiam go ,gra tak jak wyobrażałem sobie że będzie grał,dla mnie wspaniały dźwięk z tamtej epoki.Specyfikacja podaje że ma prawdopodobnie 100w na każdy z 4 kanałów.Mogę go oczywiście ograniczyć do słuchania muzyki dla niego odpowiedniej.Testowałem go na kolumnach z wieży ,mogę powiedzieć że gra wspaniale,jak na takie (pierdki).Co radzisz? Boję się że podłogowe kolumny zadudnią ,stąd pomysł na standy.
 8. Proszę o pomoc w wyborze kolumn stereo do Marantza SR 4000L,dodam że zależy mi na ciężkim brzmieniu w pierwszej kolejności , mam na myśli ciężki metal,nie chcę zawężać się jednak tylko do metalu.Kolumny mają być podstawkowe ponieważ mam duży salon o powierzchni około 50 m2 słabo wygłuszony ,raczej wcale (nawet nie ma firanek:). Oto zdjęcie pacjenta http://tufotki.pl/gtG3z http://tufotki.pl/oSg6U
×
×
 • Utwórz nowe...