Skocz do zawartości

Maciej87

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Maciej87

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Odpowiedź serwisu: "ten dźwięk jest to normalny odgłos przy odczytywaniu danych z płyty do bufora pamięci". No cóż..
 2. Wszystkie płyty bez wyjątku. Udam się zatem na serwis.
 3. Kilka miesięcy. Zauważyłem przy cichszych albumach więc zakładam, że od początku.
 4. Tak, dzieje się to bezwzględnie na każdej płycie. Bez wyjątku. Płyty na Rotelu CD14 gdzie takiego problemu nie ma. Ponadto na starym odtwarzaczu również nie było tej przypadłości. Problem pojawił się wraz z NAD C538. A CD może poczekać szczególnie latem gdy jest używane bardzo sporadycznie. Czyli lepiej rozpocząć od rękojmi a nie od gwarancji?
 5. Witajcie, zauważyłem dość irytującą przypadłość w moim CD NAD C538. Otóż podczas odtwarzania płyt co kilka sekund w równych odstępach słyszę charakterystyczne "ćwierkanie" soczewki. Zważywszy, że urządzenie nadal jest na gwarancji, chciałem zapytać czy takie coś pod gwarancję podlega?
 6. 1000-1500 złotych. Jeśli nie znajdzie się nic sensownego w nowym sprzęcie, mogę rozważyć również używany. 15m2. W 80% blues Clapton, Bonamassa, Mayall etc.
 7. Witam, zastanawiam się nad "ożywieniem" wyżej wspomnianych kolumn? Jaki nowy wzmacniacz możecie mi do nich polecić?
 8. Witam, jestem w trakcie poszukiwania urządzenia strumieniowego celem rozszerzenia mojego zestawu stereo. Posiadam NAD C316 + NAD C516. Zastanawiam się nad dwoma tytułowymi rozwiązaniami. Kupić NODE 2 Bluesound i podpiąć go pod mojego analogowego NAD'a, bądź sprzedać C316 i kupić NAD C338. W niedalekiej przyszłości planuję również zakup gramofonu. Tu na korzyść przemawia zakup C338, który posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Na minus (choć czy aby na pewno) skazywanie się na Chromecast. Proszę o opinie.
 9. Witam, Jestem na etapie składania swojego pierwszego zestawu stereo. Budżet jakim dysponuję to około 2500-2700 złotych. Interesują mnie tylko nowe urządzenia. Pokój w którym zestaw będzie stał przez najbliższe kilka miesięcy to 12m2. Potem zostanie przeniesiony do salonu 20m2, także szukam czegoś pod kątem przyszłościowym. Muzyka jakiej słucham: E. Clapton, M. Knopfler, Dire Straits, R. Stewart, The Beatles, C. Santana, B. Adams, Sting, zdarza się P. Metheny, Paco de Lucia. Wstępnie wybrałem Denon PMA-720AE + DCD-520AE. Do tego jedną z poniższych konfiguracji kolumn: Pylon Pearl 20 Tonsil Premium Front Nie miałem mozliwości odsłuchu. Jedynym kryterium wyboru była cena oraz przeczytane informacje na temat kolumn na forach. Jestem amatorem w kwesti wyboru sprzętu muzycznego, dlatego proszę o wskazówki dotyczące takowych konfiguracji. Jak to zagra w tych zestawieniach w przypadku wyżej wymienionej muzyki. Ewentualnie proszę o podanie jakichś alternatyw.
×
×
 • Utwórz nowe...