Skocz do zawartości

Maciej87

Uczestnik
  • Zawartość

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Maciej87

  1. 1000-1500 złotych. Jeśli nie znajdzie się nic sensownego w nowym sprzęcie, mogę rozważyć również używany. 15m2. W 80% blues Clapton, Bonamassa, Mayall etc.
  2. Witam, zastanawiam się nad "ożywieniem" wyżej wspomnianych kolumn? Jaki nowy wzmacniacz możecie mi do nich polecić?
  3. Witam, jestem w trakcie poszukiwania urządzenia strumieniowego celem rozszerzenia mojego zestawu stereo. Posiadam NAD C316 + NAD C516. Zastanawiam się nad dwoma tytułowymi rozwiązaniami. Kupić NODE 2 Bluesound i podpiąć go pod mojego analogowego NAD'a, bądź sprzedać C316 i kupić NAD C338. W niedalekiej przyszłości planuję również zakup gramofonu. Tu na korzyść przemawia zakup C338, który posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Na minus (choć czy aby na pewno) skazywanie się na Chromecast. Proszę o opinie.
  4. Witam, Jestem na etapie składania swojego pierwszego zestawu stereo. Budżet jakim dysponuję to około 2500-2700 złotych. Interesują mnie tylko nowe urządzenia. Pokój w którym zestaw będzie stał przez najbliższe kilka miesięcy to 12m2. Potem zostanie przeniesiony do salonu 20m2, także szukam czegoś pod kątem przyszłościowym. Muzyka jakiej słucham: E. Clapton, M. Knopfler, Dire Straits, R. Stewart, The Beatles, C. Santana, B. Adams, Sting, zdarza się P. Metheny, Paco de Lucia. Wstępnie wybrałem Denon PMA-720AE + DCD-520AE. Do tego jedną z poniższych konfiguracji kolumn: Pylon Pearl 20 Tonsil Premium Front Nie miałem mozliwości odsłuchu. Jedynym kryterium wyboru była cena oraz przeczytane informacje na temat kolumn na forach. Jestem amatorem w kwesti wyboru sprzętu muzycznego, dlatego proszę o wskazówki dotyczące takowych konfiguracji. Jak to zagra w tych zestawieniach w przypadku wyżej wymienionej muzyki. Ewentualnie proszę o podanie jakichś alternatyw.
×
×
  • Utwórz nowe...