Skocz do zawartości

Piotr Dell

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Piotr Dell

 1. Nie masz się czego wstydzić. Muzyka w niektórych filmach Disneya była naprawdę dobra. Sam może tego nie słucham, ale na ogół nie przeszkadzają mi utwory wykorzystywane przez tę wytwórnię do produkcji filmów.
 2. Też zdarza mi się słuchać piosenek Iglesiasa, ale nie powiedziałbym, by był to powód do jakiegoś ogromnego wstydu. Może nie wszystkie utwory są ambitne, ale muzyka w naszym życiu towarzyszy w różnych sytuacjach i nie każdy utwór nadaje się jednocześnie do biegania, do samochodu i do relaksu. Muszę przyznać, że kuzyn lubi puścić w aucie disco polo i nawet czasami mi to odpowiada. Wiadomo, jak to jest - nikt nie zna, każdy na imprezie śpiewa.
 3. Czy mógłbyś powiedzieć, jaki budżet chciałbyś na to przeznaczyć? Pomoże nam to zawęzić obszar poszukiwania, bo określenie budżetowego rozwiązania jest dość nieprecyzyjne.
 4. U mnie akurat najczęściej można usłyszeć Arctic Monkeys z kawałkiem Old Yellow Bricks. Utwór ma już kilka lat, ale nadal mógłbym go słuchać bez przerwy.
 5. U mnie najczęściej leci Rock Radio, chociaż czasami, gdy potrzebuję czegoś mniej ambitnego, decyduję się na Eskę lub RMF MAXXX
×
×
 • Utwórz nowe...