Skocz do zawartości

vasre

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez vasre

  1. Zdecydowanie nie, to o czym piałem wcześniej, raczej malutką mini wieżę na kiepskich podzespołach i mocy, może lepszą używaną. Za 600zł można kupić dobre używane monitory, lub gorsze nowe do tego nową jednostkę centralną za ok. 1000zł jak Denon m39, wspomniany Marantz mcr 510. Wcześniej pisałeś o innym budżecie. Sam Marantz 1400 zł, więc 600 zł zostaje mi na głośniki.
  2. Dziękuję za informacje. Pianocraft, w sensie "mini wieża" . Właśnie czytałem, że bywa średnio z kolumnami w zestawach. Tylko czy za 600 zł kupię coś sensownego?
  3. Nie znam się za bardzo, więc nie wiem jaki jest najlepszy sposób połączenia między sprzętem audio, a TV (Sony KDL-40W605B), komputerem . CD, DVD, BD, tuner FM są nie potrzebne. USB też w sumie nie. Możliwości sieciowe mogą być. Bluetooth. Nie wiem czy lepiej kompletować zestaw czy kupić całość np. coś w typie pianocraft. Wieża Pioneer X-HM72K jest całkiem ciekawą pozycją.
  4. Witam. Chciałbym się podłączyć do tematu. Potrzebuję również zestaw audio do 1500-1800zł. Przeznaczenie: oglądanie filmów 80%, 20% odtwarzanie muzyki z Youtube. Nowy. Pokój ma niecałe 10m^2. Mógłbym mieć kino 5.1, ale sądzę jest to za małe pomieszczenie na taki sprzęt. Z kolei soundbar uważam nie jest najlepszym rozwiązaniem. TV stoi na szafce. Głośniki bym chciał rozmieścić po stronach TV. Pod tv jest komora na urządzenie obsługujące kolumny. Pokój w załączeniu.
×
×
  • Utwórz nowe...