Skocz do zawartości

nomad2

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0
  1. z tymi kolumnami DALI to pod Cambridge Audio 500 celujesz ?? Co do pomieszczenia druga ściana odpada. Po lewej stronie duże okno balkonowe 3 M. Tam gdzie znak zapytania wyjście na korytarz. A jakiego DAC-a byś proponował ?? Co do zdjęć to po niedzieli podeśle na prv.
  2. Rozmiar pomieszczenia: 8 m x 5,0 m (jest to połączony salon z jadalnią) przy czym część salonu to 4,5 m x 5m i w tej części pomieszczenia chciałbym rozmieścić głośniki). Ustawienie kolumn mogą być wolno stojące mam szafkę TV i po bokach po jakimś 1m przestrzeni. W załączniku szkic pomieszczenia. Budżet: 1800 - 2000 PLN Muzyka: głownie reggae i okolice poza tym, rock, jazz czasami muzyka poważna w zasadzie wszystko poza muzyką elektroniczną, disco i techno lubię gitarowe brzmienie. Co do dźwięku to preferuję miękki bardziej głębszy dźwięk). Sporo muzyki mam na mp3 i laptopie więc zastanawiam się czy nie trzeba było by zastosować jakiegoś konwertera. Sprzęt może być używany - nawet chyba taki bym wolał z tego co czytałem można o wiele więcej z takiego wyciągnąć. Elektronika nie musi być Cambridge Audio. Chciałbym aby ktoś doradził konfigurację elektronika + głośniki.
  3. Cześć, Nosze się z zakupem sprzętu audio zastanawiam się nad konfiguracją: Cambridge Audio A500 + D500 MONITOR AUDIO RS6 lub STX F-360 n sprzęt będzie grał w pokoju 34 m2. Nie mam jakiś wygórowanych wymagań muzycznych, chciałbym się dowiedzieć od doświadczonych kolegów czy 1. sprzęt w tej konfiguracji będzie dobrze współpracował z w/w kolumnami 2. propozycja tańszych kolumn poza STX F-360 n (RS6 kosztują około 2000 PLN) 3. Jakie okablowanie ?? Jeszcze jedno jak ma się do zestawu A500 D500 Zestaw CAMBRIDGE AUDIO Asure 540A V2 i 640C V2 różnica w cenie niewielka, a jak muzycznie się to przedstawia ?? Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...