Skocz do zawartości

BuTcHeR

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Tak jak pisałem wcześniej sprzęt to Panasonic TH42PZ70 + Popcorn Hour A-100 + nbox HDTV recorder (+ niedługo wii i moze Blu-ray). Ad1. Pokój 3,5mx4m Ad2. "Co juz masz/ na czym lub czym grałeś" - j/w + w drugim pokoju PC + Sound Blaster X-fi Fatal1ty + głośniki Creative 7.1" Ad3. "Ulubiona muzyka/filmy" - Głównie chodzi mi o filmy hd z dźwiękiem Dts, true hd etc. (filmy akcji, S-f, Fantasy), muzyka reggae, orientalna, czasami i mocniejsze techno się zdarzy. Ad4. Budżet - głośniki 300£ - 350£ (mieszkam w UK). "Chodzi mi także o ich wygląd czyli muszą być cztery kolumny 'stojące - pionowe' + centralna 'pozioma' + Subwoofer". Co do amplitunera zdecydowałem, że kupię ONKYO TX SR606 (obsługa nowych formatów dźwięku za przystępną cenę). Ad5. Sprzęt tylko nowy. Czy nadal uważacie, że do powyższego głośniki Pioneer SV410 są za słabe (pierdziwaki )? Edit: A co powiecie na to Tannoy HTS200? Warto dołożyć do pioneera i kupić Tannoy?
  2. W takim razie na jakie kolumny się zdecydować? Chodzi mi także o ich wygląd czyli muszą być cztery kolumny 'stojące - pionowe' + centralna 'pozioma' + Subwoofer (kształt nie ma znaczenia). No i tu kolejny dylemat yamaha 663 czy może ONKYO TX SR606 ?
  3. Przymierzam się do zakupu amplitunera oraz kolumn. Niestety nie znam się na tym za bardzo i oczywiście nie wiem na co się zdecydować. Rozglądałem się troszkę po sklepach internetowych i jak na razie wybrałem amplituner Pioneer VSX-1017-S oraz kolumny Pioneer SV410. Co do głośników to jestem w sumie pewny, głowię się tylko nad amplitunerem. Czy może ktoś polecić coś lepszego w tej cenie (250£ - 300£)? Dodam jeszcze, że całość ma służyć do podłączenia Panasonic TH42PZ70 + Popcorn Hour A-100 + nbox HDTV recorder (+ niedługo wii). ps. jakie rodzaje kabli polecacie aby to wszystko razem połączyć? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.
×
×
  • Utwórz nowe...