Skocz do zawartości

biedro

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O biedro

 • Ranga
  Debiutant
 1. biedro

  Zestaw stereo + odtwarzacz sieciowy - 4000 zł

  Mi bardziej odpowiadało ONKYO, ale po odsłuchach zdecydowanie polecam zabrać ulubione płyty audio (ew. Spotify premium)i posłuchac zestawu głośniki + wzmacniacz/amplituner.
 2. biedro

  Zestaw stereo + odtwarzacz sieciowy - 4000 zł

  Bardzo dziękuję za odpowiedź, poczytam więcej i zapewne zgłoszę się na odsłuch :) jak jeszcze trochę dołożę do zestawu :)
 3. Witam, udalo mi sie w koncu odlozyc troche gotowki i przymierzam sie do mojego systemu stereo. Generalnie chciałbym na początek kupić głośniki, wzmacniacz + tuner (/odtwarzacz sieciowy, zależy mi na możliwości odtwarzania spotify i/lub google music). Kwota ok. 4000 zł. 1) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany? Może być używany, ale bardzo bym prosił o wskazanie sprawdzonych miejsc/uzytkownikow do zakupu. Mieszkam w okolicach Łodzi. 2) Jaki jest sprzęt towarzyszący? Planuje w przyszłości dokupić gramofon 3) Jaka jest powierzchnia pokoju? 35m2 salonu otwarego na jadalnie +8m2 i czesciowo kuchnie+7m2 i przedpokoj +7m2 :) Myślałem o ulokowaniu głośników po obu stronach szafki. Wystarczająco daleko od kominka, by ciepło nie szkodziło. miejsce odsłuchowe na ogół będzie na fotelach/sofie. Na chwilę obecną ściany są puste - ale rozważam powieszenie jakiejś tkaniny za fotelami i sofą, by "zmiękczyć" trochę akustykę. 4) Jakiej muzyki słucham? Różnej, ale jeśli miałbym sprecyzować: rock, pop, hip-hop, jazz, muzyka poważna, elektroniczna + filmy. Nie słucham bardzo głośno muzyki, lubię szczegółowe brzmienie. 5 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony? Możliwość połączenia do: PlayStation3 (złącze optyczne) komputer (wiekowy soundblaster x-fi) okazjonalne podłączenie telefonu przez minijacka i/lub bluetooth. Szukałem na forum podobnego pomieszczenia w podobnej cenie, ale nic nie moglem znaleźć. Najbliżej, świeży wpis: Zestaw stereo do 3000zł + kłopotliwe pomieszczenie, ale tam powierzchnia dużo mniejsza. Bardzo proszę o pomóc i wskazanie kierunku poszukiwań.
×