Skocz do zawartości

dusza

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O dusza

 • Ranga
  Debiutant
 1. dusza

  Nagłośnienie do komputera 900-1000zł

  Naprawdę wygląd nie gra roli..
 2. dusza

  Nagłośnienie do komputera 900-1000zł

  Nie muszą to być kolumny stające obok monitorów, przestrzeń mam, a nie będzie to tylko używane jako komputerowy zestaw Więc słucham propozycji zestawów wolnostojących.
 3. dusza

  Nagłośnienie do komputera 900-1000zł

  Kolory, czy piloty nie są mi naprawdę potrzebne, chce by to grało jak powinno. Znajomy polecił mi Karte Dźwiękową Aim SC 8000 i głosniki Microlab solo 7c Ale czy zestaw ze wzmacniaczem i kolumnami, nie będzie ciekawszym rozwiązaniem? Co polecacie?
 4. dusza

  Nagłośnienie do komputera 900-1000zł

  pokoj okolo 3,5m:3,5m A preferencje to w sumie głównie rock/metal. Lubie dobre brzmienie, ladne czyste, nie musi byc mega mocny bass, byle to brzmialo jak powinno
 5. Witam! Chciałbym kupić zestaw, ewentualnie oddzielnie Wzmacniacz + kolumny ewentualnie Amplituner + kolumny w zestawie 2.0/2.1/5.1 Do tego chciałbym kupić kartę dźwiękową zewnętrzną lub wewnętrzną (tylko PCI zostało mi wolne) Czy coś polecacie? Albo macie jakiś pomysł? Nie musi to być wszystko razem, mogę kupować po kolei. Chciałbym tylko aby cena wszystkiego nie przekraczała 900-1000zł. Oczywiście mówię o używkach. Rozglądałem się, naczytałem setki artykułów i już głupieje.. Interesuje mnie naprawdę wszystko, mogą to być głośniki, mogą to być kolumny ze wzmacniaczem, sam wzmacniacz + propozycje kolumien, amplitunery itd.. Głównym moim celem jest muzyka, czasami w coś pograć, filmów oglądam mało, ale pewnie też się użyje. Teraz dochodzą pytania jak przesyłać dźwięk? Poprzed Optical Out? RCA? Czy zwykłe Jack-Jack? A może jeszcze inaczej? Warto wgl kupować kartę dzwiękową? Czy przy wzmacniaczu nie gra to roli? Może zamiast szukać wzmacniaczy i głośników kupić po prostu głosniki do komputera + karte dźwiękową w tej cenie? Co będzie najlepsze?
×