Skocz do zawartości

Krzychowicz

Uczestnik
 • Zawartość

  23
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

1 622 wyświetleń profilu
 1. Radio 357 jest już na Tuneln Radio Na Luminie śmiga aż miło słuchać.
 2. Sorry Paweł. Miało być hologram. Też uważam 917 za wspaniały cd . Ale zawsze może być jeszcze lepiej.
 3. Tak to jest kit AN Dac level 2 Signature. 917 wypada słabiutko w stosunku do tego daca. ANK tworzy niesamowity homologiam sceny 3D i te wybrzmiewanie . Dźwięk krystalicznie czysty ,analogowy. DAC ANK to kapitalny duet z 907 MR
 4. Jako żródło lepiej wypada cd ,ale różnica nieznaczna.
 5. Tak informacyjnie. W zeszłym tygodniu dotarł do mnie dac Audio Note Kit 2.1 sig. Idealnie dźwiękowo zgrywa się z 907mr. Jako żródło służy cd 917xr i Cambride Azur 851N Potwierdzam słowa kol.San-sui że warto w system tranzystorowy wpiąć coś z lampą.
 6. Zastanawiam się jak dźwiękowo wypada połączenie wzmacniacza Sansui Alpha z dac Audio Note. Czy ktoś już słuchał takiej konfiguracji ?.
 7. Potwierdzam Moja alpha też była na serwisie u Mariusza @Marr Polecam ,tylko daleko od Warszawy.
 8. Witam. Poszukuję dawcę gniazd rca do mojego Sansui 907 mr. Gdyby ktoś miał to proszę info na pw. Ewentualnie czym je podmienić.
 9. To że buczą transformatory z z AirLink, to wina sieci zasilającej. Wystarczy małe zachwianie w sinusoidzie napięcia zasilania i rdzeń w trafo się wzbudzi. Moje trafo zbalansowane2kVa AirLin-ka dałem do garażu i po kłopocie. Do załączania takich dużych mocowo transformatorów trzeba zastosować tz. miękki start.
 10. Co niektórym tu proponuję podłączyć wzmacniacz bezpośrednio do średniego napięcia 15 KV ,na śląsku 20kV. W ten sposób pominą jeszcze jeden trafo w torze zasilania. Masakra jak czytam te niektóre wpisy.
 11. Witam. U mnie dokładnie taki sam zestaw stoi obok siebie. Zrobiłem to ze względu na wentylację.
 12. Witam. Miałem okazję porównać cd Sansui 917xr z Marantz cd-95 W cd-95 wymienialiśmy paski a są aż cztery i zrobiłem kilka fotek. Obydwa zasilane napięciem 100V,ważą podobnie. Co do grania: marantz gra bardziej muzykalnie w końcu dwa TDA1541 S1, wokal bardziej naturalny. Scena węższa mniej powietrza w muzyce krótsze wybrzmiewanie wolniejszy w stosunku do Sansui.
 13. Witam Czas na zmiany w moim systemie. Do sprzedania CD Alpha 717dr ,czarna na 100V. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę na PW.
×
×
 • Utwórz nowe...