Skocz do zawartości

Krzychowicz

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Krzychowicz

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Katowice
 1. Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam Czas na zmiany w moim systemie. Do sprzedania CD Alpha 717dr ,czarna na 100V. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę na PW.
 2. Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam Tak samo jest z laserami Kss152A. Na początku roku były w Polsce po 90 zł, teraz tylko na niemieckim ebay są za ok. 90 euro.
 3. Sansui – moja ulubiona marka.

  Dziś z Krzysztofem zakupiliśmy okazyjnie dwa autotrafa 2kVA na 100V Ciche jak noc.
 4. Sansui – moja ulubiona marka.

  W tych Jamo Concertach koniecznie trzeba wymienić w zwrotnicy kondensatory i oporniki , na coś lepszego. Dziwię się, że do takich kolumn dali słabe kondy i oporniki. Sam to przerabiałem na moich Jamochłonach.
 5. Sansui – moja ulubiona marka.

  Dla porównania wzmacniacz AU717
 6. Sansui – moja ulubiona marka.

  Paweł dzięki za opisy poszczególnych serii wzmacniaczy Sansui. O to nam chodziło, czekamy na następne odcinki. Pozdrawiam
 7. Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam Zapytaj o laser na: https://north.pl/ Tam mają większość laserów Sony serii Kss https://north.pl/czesci-rtv/czesci-do-audio...ny,g694333.html
 8. Sansui – moja ulubiona marka.

  Marku, Jak wspominałem w 4 poście w tym wątku - w ramach wspólnych odsłuchów jeszcze nie spotkaliśmy kolumn, które by grały gorzej niż na "5-" z Twoją 911ką. Co prawda nie podłączaliśmy byle czego (i nie zamierzamy), ale warto było posłuchać jakiego basu dostały Totem Sttaf pod Twoim wzmacniaczem! A czy ktoś z Kolegów łączył Sansui z Thielami? Bo o tym, że JAMO Concert 11 ładnie się zgrywają z 911 to wiem (Krzychowicz - dzięki za potwierdzenie!), a od paru miesięcy nie mogę się jakoś zebrać z wizytą do Marka z CS 1.5 w zębach (w końcu para waży mniej niż jeden C11), wszystko przez ten zegar (brak czasu ). Pozdrawiam PS. Marku - no to teraz Ty polujesz na Alfę, a ja zapewniam Ci dobre miejsce na Twoją 911... i bez stresów wchodzę do klubu właścicieli - bo niżej niż 911 nie wejdę. RoRo Na oryginalnych zwrotnicach C11 grały jakoś dziwnie.. Dopiero jjak w moich C11 wymieniłem w zwrotnicy wszystkie żółte kondensatory i oporniki na mundorfy kolumny zaczęły grać naturalnie. Są ustawione na neutral.
 9. Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam Wszystkich. Przygarniecie mnie maniaka Sansui. Zaczynałem od wzmacniacza G33, potem Au 717. Obecnie od ponad roku Alpha 707mr i cd Alpha 717dr,wszystko na 100V.. Gra to myślę dobrze z kolumnami Jamo Concert 11.
×