Krzychowicz

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Krzychowicz

 • Ranga
  Debiutant
 1. Witam Tak samo jest z laserami Kss152A. Na początku roku były w Polsce po 90 zł, teraz tylko na niemieckim ebay są za ok. 90 euro.
 2. Dziś z Krzysztofem zakupiliśmy okazyjnie dwa autotrafa 2kVA na 100V Ciche jak noc.
 3. W tych Jamo Concertach koniecznie trzeba wymienić w zwrotnicy kondensatory i oporniki , na coś lepszego. Dziwię się, że do takich kolumn dali słabe kondy i oporniki. Sam to przerabiałem na moich Jamochłonach.
 4. Dla porównania wzmacniacz AU717
 5. Paweł dzięki za opisy poszczególnych serii wzmacniaczy Sansui. O to nam chodziło, czekamy na następne odcinki. Pozdrawiam
 6. Witam Zapytaj o laser na: https://north.pl/ Tam mają większość laserów Sony serii Kss https://north.pl/czesci-rtv/czesci-do-audio...ny,g694333.html
 7. Marku, Jak wspominałem w 4 poście w tym wątku - w ramach wspólnych odsłuchów jeszcze nie spotkaliśmy kolumn, które by grały gorzej niż na "5-" z Twoją 911ką. Co prawda nie podłączaliśmy byle czego (i nie zamierzamy), ale warto było posłuchać jakiego basu dostały Totem Sttaf pod Twoim wzmacniaczem! A czy ktoś z Kolegów łączył Sansui z Thielami? Bo o tym, że JAMO Concert 11 ładnie się zgrywają z 911 to wiem (Krzychowicz - dzięki za potwierdzenie!), a od paru miesięcy nie mogę się jakoś zebrać z wizytą do Marka z CS 1.5 w zębach (w końcu para waży mniej niż jeden C11), wszystko przez ten zegar (brak czasu ). Pozdrawiam PS. Marku - no to teraz Ty polujesz na Alfę, a ja zapewniam Ci dobre miejsce na Twoją 911... i bez stresów wchodzę do klubu właścicieli - bo niżej niż 911 nie wejdę. RoRo Na oryginalnych zwrotnicach C11 grały jakoś dziwnie.. Dopiero jjak w moich C11 wymieniłem w zwrotnicy wszystkie żółte kondensatory i oporniki na mundorfy kolumny zaczęły grać naturalnie. Są ustawione na neutral.
 8. Witam Wszystkich. Przygarniecie mnie maniaka Sansui. Zaczynałem od wzmacniacza G33, potem Au 717. Obecnie od ponad roku Alpha 707mr i cd Alpha 717dr,wszystko na 100V.. Gra to myślę dobrze z kolumnami Jamo Concert 11.