Skocz do zawartości

Krzychowicz

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Krzychowicz

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  To że buczą transformatory z z AirLink, to wina sieci zasilającej. Wystarczy małe zachwianie w sinusoidzie napięcia zasilania i rdzeń w trafo się wzbudzi. Moje trafo zbalansowane2kVa AirLin-ka dałem do garażu i po kłopocie. Do załączania takich dużych mocowo transformatorów trzeba zastosować tz. miękki start.
 2. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Co niektórym tu proponuję podłączyć wzmacniacz bezpośrednio do średniego napięcia 15 KV ,na śląsku 20kV. W ten sposób pominą jeszcze jeden trafo w torze zasilania. Masakra jak czytam te niektóre wpisy.
 3. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam. U mnie dokładnie taki sam zestaw stoi obok siebie. Zrobiłem to ze względu na wentylację.
 4. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam. Miałem okazję porównać cd Sansui 917xr z Marantz cd-95 W cd-95 wymienialiśmy paski a są aż cztery i zrobiłem kilka fotek. Obydwa zasilane napięciem 100V,ważą podobnie. Co do grania: marantz gra bardziej muzykalnie w końcu dwa TDA1541 S1, wokal bardziej naturalny. Scena węższa mniej powietrza w muzyce krótsze wybrzmiewanie wolniejszy w stosunku do Sansui.
 5. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam Czas na zmiany w moim systemie. Do sprzedania CD Alpha 717dr ,czarna na 100V. Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę na PW.
 6. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam Tak samo jest z laserami Kss152A. Na początku roku były w Polsce po 90 zł, teraz tylko na niemieckim ebay są za ok. 90 euro.
 7. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Dziś z Krzysztofem zakupiliśmy okazyjnie dwa autotrafa 2kVA na 100V Ciche jak noc.
 8. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  W tych Jamo Concertach koniecznie trzeba wymienić w zwrotnicy kondensatory i oporniki , na coś lepszego. Dziwię się, że do takich kolumn dali słabe kondy i oporniki. Sam to przerabiałem na moich Jamochłonach.
 9. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Dla porównania wzmacniacz AU717
 10. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Paweł dzięki za opisy poszczególnych serii wzmacniaczy Sansui. O to nam chodziło, czekamy na następne odcinki. Pozdrawiam
 11. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam Zapytaj o laser na: https://north.pl/ Tam mają większość laserów Sony serii Kss https://north.pl/czesci-rtv/czesci-do-audio...ny,g694333.html
 12. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Marku, Jak wspominałem w 4 poście w tym wątku - w ramach wspólnych odsłuchów jeszcze nie spotkaliśmy kolumn, które by grały gorzej niż na "5-" z Twoją 911ką. Co prawda nie podłączaliśmy byle czego (i nie zamierzamy), ale warto było posłuchać jakiego basu dostały Totem Sttaf pod Twoim wzmacniaczem! A czy ktoś z Kolegów łączył Sansui z Thielami? Bo o tym, że JAMO Concert 11 ładnie się zgrywają z 911 to wiem (Krzychowicz - dzięki za potwierdzenie!), a od paru miesięcy nie mogę się jakoś zebrać z wizytą do Marka z CS 1.5 w zębach (w końcu para waży mniej niż jeden C11), wszystko przez ten zegar (brak czasu ). Pozdrawiam PS. Marku - no to teraz Ty polujesz na Alfę, a ja zapewniam Ci dobre miejsce na Twoją 911... i bez stresów wchodzę do klubu właścicieli - bo niżej niż 911 nie wejdę. RoRo Na oryginalnych zwrotnicach C11 grały jakoś dziwnie.. Dopiero jjak w moich C11 wymieniłem w zwrotnicy wszystkie żółte kondensatory i oporniki na mundorfy kolumny zaczęły grać naturalnie. Są ustawione na neutral.
 13. Krzychowicz

  Sansui – moja ulubiona marka.

  Witam Wszystkich. Przygarniecie mnie maniaka Sansui. Zaczynałem od wzmacniacza G33, potem Au 717. Obecnie od ponad roku Alpha 707mr i cd Alpha 717dr,wszystko na 100V.. Gra to myślę dobrze z kolumnami Jamo Concert 11.
×