Skocz do zawartości

gues11

Uczestnik
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez gues11

 1. Małe Concerty jako nowe kosztowaly ponad 8 tys zł więc do tanich nie nalezały...u mnie grają bardzo fajnie i żebym je wymienił to musiałoby się naprawdę trafić coś super w rozsądnej kasie.
 2. Artcar weżmie patefon a ja parę winyli i znów będzie się działo...
 3. Daj sobie na wstrzymanie a Audiowitowi czas na poprawę.Razi Cię to nie czytaj jego postów ale nie pisz w imieniu wszystkich. PS. W razie czego - mój post do usunięcia przez moderatora/założyciela wątku o SANSUI
 4. Najlepsza metoda żeby zrazic kogoś do pisania....stara zasada głosi żeby ochrzaniać na osobności a chwalić przy wszystkich ale nie wszyscy chyba o niej słyszeli. PS. W razie czego - mój post do usunięcia przez moderatora/założyciela wątku o SANUI
 5. Lata 70 i 80 to chyba był jeden z lepszych okresów dla muzyki....tworzono ją z pasji a nie z myślą przede wszystkim o kasiorce.
 6. U mnie leci Visage a potem New Order....łezka sie w oku kręci ale to se ne wrati.
 7. Nawet na chwilkę bym przyjechał zobaczyć i posłuchać ale cóż....styczen już puka do drzwi.....Jakie zadupie....to przeciez wylotówka na Wawkę i masz bliżej do stolicy niż ja i Artcar...Zaczyna się robić w Kraku ciekawie.
 8. 607DR mam na 230V ale 707 i 917 to już inne zasilanie....Do rzeczy,odebrałem właśnie japońskie trafo ale to zasługa Artcara,który je znalazł....Wielkie dzięki Jurek.
 9. Skończyłem a muzy słucham cały czas....jakiś cel osiągnąłem ale zawsze są inne i nowe....na razie dochodzę do siebie po wydatkach.
 10. Nie mam parcia na szkło....coś się pojawi,będę zainteresowny to kupię....chociaz teraz po remoncie pokoju tak by muzyka była na pierwszym planie 8 grają kapitalnie.
 11. Mam taki zamiar ale na razie bez piecyka żeby wyczuc atmosferę a poza tym warunki mieszkaniowe a pomieszczenie odsłuchowe to trochę inne światy.
 12. Wiem,że drożeją i nawet z tego powodu pasują do Sansui ale prawda jest taka,że nigdy Vien nie słyszałem i w zasadzie tylko to wstrzymuje mnie od ich zakupu.
 13. Pokój ma 21 metrów ale spokojnie dają radę a co do Vienny to Mozzart Grand ale chętniej Beethowen...Zobaczę,może kiedyś mniej kasy będzie szło na inne cele to pomyślę nad Vienną...Napędzają je 607DR,707XR a płyty odtwarza 917XR.
 14. Ja dość długo szukałem podłogówek i brałem pod uwagę parę modeli Dali,Jamo az w końcu przez całkowity przypadek trafiły do mnie małe Concerty 8 i pozostaną jeszcze jakiś czas....raczej dośc długi chociaz marzą mi sie Vienny.
 15. Teraz rzadko bo w zasadzie jest tam może ze 3 gości z winylam,trochę cd a sprzęt....wiadomo jaki.Jeśli chodzi o muzykę to lata świetności miejsce to ma dawno za sobą.
 16. Giełda jest na Balickiej w soboty i niedzielę a oprócz tego Hala Targowa w niedzielę...W tym pierwszym miejscu trochę sprzętu i płyt a pod Halą raczej trochę płyt...Było jeszcze takie miejsce Pod Przewiązką bodajże ale to już historia.
 17. Gratulacje....piękne i chętnie je zobaczę w realu ale jeszcze chętniej usłyszę.
 18. Mam gramofon z 1978 roku...DD pełny automat i jak na razie nie mam powodów do narzekań chociaz to nie Sansui.
 19. Mam jeszcze pięknego,starego Technicsa SE A5 i SU A6 i cos jeszcze się znajdzie.
 20. Co dozwolone to nie zabronione więc moge się pozbyc swojej 607 DR.
×
×
 • Utwórz nowe...