Skocz do zawartości

arth89

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O arth89

 • Ranga
  Debiutant
 1. arth89

  Urządzenie pod głośniki

  Dzięki, umiejętności i jakąś tam wiedzę posiadam Pokombinuję jeszcze przez wzmacniacz w monitorze ale tu potrzeba będzie więcej ilości kabli z wtyczkami.
 2. arth89

  Urządzenie pod głośniki

  -Głośników jest w sumie 5 i są to głośniki od kina domowego SONY SS-TS31 (nie mają końcówek jacków tylko gołe końcówk) -Zestaw głośników komputerowych Creative Inspire T3100 -Komputer stacjonarny z zintegrowaną kartą dźwiękową Osobiście wpadłem na pomysł by pod to podłączyć: Wykorzystać monitor z tunerem TV 23" LG Flatron M2362D, który mam. Obecnie jest połączony kablem dvi-d z PC. Ale nie wiem jak wykorzystać wejścia chinch by połączyć je z gołymi kablami od głośników Wiem, że są >>>>takie switchery gotowe<<<< , które rozwiązałyby wszystko ale niestety są raczej drogie i wymagają apliturnera, chciałbym zrobić to możliwie z tego co mam + ewentualnie dokupić jakieś przewody, końcówki Jakieś pomysły? Co muszę dokupić?
 3. arth89

  Urządzenie pod głośniki

  Witajcie, nie mam pojęcia w temacie audio poza urządzeniami jak wzmacniacz i głośniki. Mam taki problem i mam nadzieję, że udzielicie mi porady ekspertów. Chciałbym do komputera przez głośniki komputerowe z wbudowanym wzmacniaczem w subwoofer podłączyć dodatkowe 4 głośniki od kina domowego. Domyślam się, że przez amplituner nie stanowiłoby to żadnego problemu a dźwięk dodatkowo byłby wzmocniony. Poszukuję więc "urządzenia", które pozwoli mi wykonać takie podłączenie: Komputer > Głośniki komputerowe > URZĄDZENIE z wyjściami na moje 4 głośniki Byłoby fajnie, gdyby jeszcze można było nimi sterować tzn, wyłączyć 2 z nich bez odłączania kabli, sterować ich głośnością ale nie jest to warunek konieczny.
×